Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
Harvey Sharp Wanted10


Who is online?

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Harvey Sharp
Senator Quintus
Ikon kép :
Harvey Sharp 5b09ec267ee14d10bab3c61eb83dd99f
Életkor :
99
Gif I :
Harvey Sharp 71bd468b20134d5aa8dbb222a63934fc5c5bb135
Foglalkozás :
senator
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Harvey Sharp 456dcb8ac197454ed4dfc090840d7ecca3397003
Avatar alany :
Ewan McGregor
Hozzászólások száma :
6
Harvey Sharp

Harvey Sharp Empty Harvey Sharp

Vas. Jún. 18, 2023 10:38 pm



Harvey Sharp
Becenév:
Mr. Sharp; Senator Quintus

Születési hely & Idő:
Atlas, 3024.10.03.

Életkor:
98

Jelenlegi lakhely:
Atlas; Égi szféra

Foglalkozás:
Senator

Rang/Beosztás:
Senator Quintus

Családi állapot:
házas

Gyermekek száma:
5

Csoport:
Senator

Avatar alany:
Ewan McGregor
Szülők neve:
Alfred Sharp & Samantha Sharp
Szülők származása:
Nobilis

Jellem

Harvey Sharp személyisége különleges elegyet képez az erő és a finomság között. Mélyen elkötelezett a vezetői szerepében, és munkájának fontosságát soha nem veszi könnyedén. Tapasztalt vezető, aki számos kihívást és nehézséget megoldott az elmúlt évtizedekben, mégsem arrogáns annyira, azt higgye mindent látott már. Szeret felkészült lenni az új megmérettetések számára.

Harvey mértékletes és tárgyilagos. Munkája során soha nem hagyja, hogy az érzelmei átvegyék a feletti kontrollt. Megfontoltan és okosan hozza meg döntéseit, alaposan mérlegelve az előnyöket és hátrányokat. Igazságos és objektív elvek szerint cselekszik, azonban szükség esetén kemény döntéseket is képes meghozni, még ha ez embertelennek is tűnik a köz számára. Olykor a szürke zónában mozog, és ha az ő érdekeit szolgálja, akkor nem habozik visszaélni a hatalmával, de ez nem jelenti azt, hogy szándékosan bántana másokat.

A munkájában rendkívül elkötelezett és elszánt. Ahogy a jövőbeli világ vezetőjeként, a számos területért felel, amely az emberek átlagos és hétköznapi életéhez köthetőek. Kiemelkedően fontosnak tartja, hogy minden ember a minimum színvonalat megkapja arra megéljen a világban, legyen az plebs vagy nobilis. Az ő vezetése alatt a technológia és az innováció előmozdítása is kiemelkedő szerepet kap.

Harvey személyes élete tökéletes kiegészítője a vezetői szerepének. A hivatalával járó nyitottságát a magánéletben kompenzálja zárkózottságával azonban ő így tudja feldolgozni a mindennapi nyomást. Szeret a saját gondolatai közé merülni, amihez egy jó tea vagy egy pillanatnyi magány tökéletes alkalom. Ugyanakkor, ha a stressz túlzottá válik, ideges és ingerlékeny lehet.

Egy másik fontos aspektusa személyiségének az elkötelezettség a családja iránt. Szeretetteljes és védelmező férj, aki mélyen szereti feleségét. Bár gyakran konfliktusokba ütköznek, mert  a nő kihasználja a hatalmát, Harvey mindig ott van, hogy támogassa és védelmezze őt. A családja boldogsága és biztonsága számára kiemelt fontossággal bír, és mindent megtesz azért, hogy biztosítsa ezt.

Előtörténet

3059. szeptember 8.-a
A szakállam átdörgölve dőlök hátra a bőrbevonatú székemben. Az éjszaka fényei, a hold sápadt ezüstje világítja be a nagyobb helyiséget, lámpa gyújtását nem tartottam fontosnak. Épp elegendő fényt ad a számítógép és táblagép kékes-fehérsége. Az utóbbin a tormentek legújabb változatainak alaprajzai vannak, amelyek az én elfogadásomra várnak. Várhatnak, ugyanis az utóbbi készülék képernyőjén ott díszeleg a a hivatalos levél, melyre számítottunk és most, hogy látom, nem tudom milyen érzések átjárása lenne a legillendőbb.
Odakint a családom gyászol. Feleségem, anyósom, sógornőim mind maguk alatt vannak, hisz az elkerülhetetlen megtörtént. A Senator Quintus elhunyt, végső nyugalomra ma helyeztük és ezzel egy időben a Senatorok is döntésre jutottak:
Tisztelt Harvey Sharp úr!

A Senatus Quintus halálával járó fájdalmas veszteségéből adódóan, amely mindenkit megrázott és szomorúsággal töltött el, szükségessé vált a vezetői posztjána betöltése. Az elhunyt Senator  nem hagyott hátra férfitörvényes örököst. Az ilyenkor szokásos eljárás és hagyományaink alapján Önt, mint az elhunyt lányának férjét, felkérjük a pozíció betöltésére és a vele járó kötelezettségek vállalására.

Kérjük, hogy ezt a meghatározó pozíciót vegye elfogadás alá és készüljön fel a rábízott felelősségteljes feladatokra. Rendszerünk és a társadalom jövője szempontjából fontos szerepet tölt majd be, és biztosítjuk Önt, hogy minden szükséges támogatást megkap a sikeres vezetői munkához.

Tisztelettel,
Senatus


A levél mindössze formaság, onnantól kezdve, hogy kiküldték választási lehetőségem már nincs. A tisztség elfogadása egyértelmű, amivel együtt jár családunk teljes átalakulása. A feleségemet féltem a legkevésbé, ő pontosan tudja, hogy mire számíthat, de a gyerekeink?

Az iroda ajtaja résnyire kinyílik, a kintről báradó fényt egy alak árnyékolja. Cipője sarkának koppanásait ezer közül is képes lennék felismerni. Az asztalom szélének támaszkodik, onnan néz rám. Szó nélkül nyújtom át neki a felkérést. Őt figyelem, amíg olvassa. Szőke haja lágyan keretezi arcát, zöld íriszeiben ott a bánat, de nem vöröslik a sírástól, anyjával ellentétben. Bőre makulátlan, a tettrekészség minden vonásából árad.
- Illeni fog hozzád - ennyit fűz hozzá. Halványan rámosolygok.
Neki elhiszem.
- Adj egy pár percet és visszatérek hozzátok - sok határidőt nem adtak és megváratni sem kívánom őket. Karomon határozottan simít végig, de elrugaszkodik az asztal szélétől.
- Jót fog tenni nekünk a tisztséged. Az egész családunknak - ezekkel a szavakkal hagy magamra. Tudja, mi az, ami aggaszt. Fújtató mosollyal írom meg a válszomat.
Legyen neki igaza.

3122. június
- Senator Sharp az APT-2213-BLDG projekt elindításához szükségünk lenne a tervezési szakaszban emberekre. A feladat elvégzését legjobban a nulla energiaigényű épületek szakemberi tudnák elvégezni. Engedélyezi az átcsoportosításukat? - Regan Hill az irodám ajtaja mellett áll, majdnem teljesen a falnál. Kezében a táblagép, melyről a szükséges információkat olvassa le.
Rövid összefoglalást kértem a titkáromtól a mai elvégzendő feladatokról, melynek egy részével voltam csak tisztában, amit azonban utoljára hagyott, az nem az, amire vártam volna.
Háttal állok a férfinak, az iroda ablakán tekintek le a városra, melynek fejlesztésében jócskán szerepet játszottam. Nem kevés örömöt okozz az, munkám gyümölcsét nap, mint nap nézhetem. Minden megtervezést komoly döntéshozatal előzz meg és betűre-számra pontosan emlékszem minden olyan projektre, amit jóvá hagytam.
A férfi által elmondott pedig nincs ezek között. Kezeimet a hátam mögött kulcsolom össze.
- Erre egyáltalán nincs szükség. Az említett program még egy jó darabig nem kerül kivitelezésre - nincs szükség arra megemeljem a hangomat, a tágas helyiség ellenére is tökéletesen hallhatja, amit mondok neki.
- Uram - a kellemetlenséget kihallani a hangszínéből. Torkát megköszörüli, időt nyer magának, amíg átgondolja a szavait. Nem ez az első alkalom, hogy hallom tőle, nem is lesz az utolsó. Türelmesen megvárom, mit próbál közölni velem. - A terv elfogadását követő 180 napon belül meg kell valósulnia...
Folytatná még, ha nem mozdítanám a nyakamat, annyira, hogy mindössze a szemem sarkából nézzek rá. Tudom, hogy mi áll a beadványban, nincs szüksége arra, hogy erre külön kitérjen. Három másodpercnyi időt szentelek neki, azt követően újra a városképre függnek íriszeim. A lencsémre előhívom az APT-2213-BLDG projektet, amely mellett valóban ott áll az elektronikus szignóm.
Tegnap éjjel 23:48 perc az időbélyeg. Állkapcsom megfeszül.
Aludtam, ami csak egy dolgot jelenthet: feleségem.
Öt másodperc, ennyit vesz igénybe az, amíg megszólalok úgy, a hangom továbbra is színtelen maradjon.
- A további utasításomig maradjon minden úgy, ahogy volt. A projekt elkezdésével kapcsolatos információkat a későbbiek során egyenesen tőlem fogja megkapni. Érthető voltam?
- Igen, Senator Sharp - 4 másodperc múlva hallom, ahogy az ajtó bezárul mögötte. Csak és kizárólag ekkor engedem meg magamnak, a hátam mögött összekulcsolt kezeim ökölbe szoruljanak. Olykor nagyon megnehezíti a helyzetemet az életemben fontos szerepet játszó. Játszik a tisztségemmel, anélkül felfogná ezzel milyen helyzetbe hoz.

Úgy tűnik ma este lesz mit megbeszélnünk egymással.
Hesperos
Rex - Admin
Ikon kép :
Harvey Sharp Spacei10
Életkor :
241
Gif I :
Harvey Sharp CalculatingUnfinishedAmericanbadger-max-1mb
Foglalkozás :
administrating
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
everywhere
Gif II :
Harvey Sharp Animesher.com_sky-gif-space-1264667
Avatar alany :
faceless
Hozzászólások száma :
95
Hesperos

Harvey Sharp Empty Re: Harvey Sharp

Pént. Jún. 23, 2023 10:05 pm



Gratulálunk az előtörténetedhez!

Ezúton köszöntünk a fórumon, immáron nyugodtan foglald el a helyed Thilia világában. A lapoddal kapcsolatban mindent rendben találtunk, kérünk, hogy először foglalj avatart és intézd el az egyéb, játékba kezdéshez szükséges adminisztrációt.


Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.