Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
Greymare ház Wanted10


Who is online?

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Arethusa
Reginae - Admin
Ikon kép :
Greymare ház Tumblr_ohki6zwt2J1voqnhpo2_250
Életkor :
217
Gif I :
Greymare ház 46cc254d48602bcd81a8b3d922b64ba3
Foglalkozás :
Queen of the people
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
everywhere
Gif II :
Greymare ház 007d46c6fba68f82640951fcd0f6c56225c771ed
Avatar alany :
faceless
Hozzászólások száma :
179
Arethusa

Greymare ház Empty Greymare ház

Vas. Jún. 25, 2023 10:05 pm
Greymare ház Encho-11

Greymare ház Encho-10
Katrina Gardel
Főtörzsőrmester
Ikon kép :
Greymare ház Ea5432c97a3b750e95d562ebae4039d1--addicted-series-peyton-list
Életkor :
32
Gif I :
Greymare ház Tumblr_ogadeb6AMy1vihnjho4_250
Foglalkozás :
Bellator [Ordo]
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas/Tartarus
Gif II :
Greymare ház Titanfall2-video-game
Avatar alany :
Peyton List
Hozzászólások száma :
2
Katrina Gardel

Greymare ház Empty Re: Greymare ház

Kedd Jún. 27, 2023 8:02 pm
Hosszúra sikeredett az éjszakai műszak. A férfi, aki ellen elfogadóparancsot rendeltek el, nem tartózkodott a lakhelyén, sem egy olyan helyszínen, ahol általában feltűnik. Tartarus magasra emelt épületei között, amik többször nyúlnak a talajréteg alá, eltűnt. Mintha maga a föld nyelte volna el, holott erről szó sincs.
A város kapuinál felszerelt kamerák azonnal jeleztek volna, ha látják áthaladni rajta, így annak az eshetősége esetleg a Heremusba menekült volna, teljességgel kizárt.
A hajtóvadászat miatt egész éjjel talpon voltunk és ahogy az Atlasba tartó vonaton ülök érzem a végtagjaimban a kimerülést.
Bosszant a helyzet. Nem lenne szabad ilyen egyszerűen elbújni előlünk, még ha tisztában is vagyok azzal, ahogy ezt képes volt kivitelezni sokkal nagyobb kapcsolati hálót feltételez, mint, ahogy ezt eleinte bárki is gondolta volna. Ami azt illető irtó kevés tény áll a rendelkezésünkre.
A vonat finom döccenéssel jelzi, hogy megérekezett a városba. A nap már rég felkelt, a horizonton teljesen átbukott és lassan vánszorog fel az égbolton és ahogy látom egész nap az a szándéka, megvakítja azt, aki idekint jár.
A parkolóban hagyott motorra pattanok, a bukósisak üvegje automatikusan elsötétül, amiért hálás vagyok. Fáradtságom ellenére is odafigyelek az útra, amíg hazaérek, sőt, ami azt illeti egyre inkább térek magamhoz, ahogy egyre gyorsabb tempót diktálok a járművel. A menetszél a kabátomba kap, energiával tölt el és elhatározással: a következő műszakom előtt újra átnézek mindent, amit a rendbontóról tudni lehet. Amíg haladok, addig a lencse segítségével beállítok minden emlékeztetőt és értesítést, amit az Ordo központjából kaphatok, beleértve a riasztásokat is, ha esetleg bármelyik kamera azonosítaná az illető arcát.
Mire mindennel végzek meg is érkezem az otthonomba. Nem hogy a munkát letettem volna, inkább csak többel is érkeztem haza, de Simon nappal dolgozik, így nem zavarhatja ennek a ténye.
A garázsban hagyom a motort, rajta a bukósisakkal és innen közelítem meg.
- Megjöttem - ha az ajtó szisszenő hangja nem lett volna elég arra, hogy feltűnjön a házban élőknek, akkor a hangomat is hozzá párosítom. Nem áltatom magam azzal kapcsolatban, hogy aludna, ismerem már annyira tudjam, ő is korán kel, amikor a munkájába készül.
A macskáról nem veszek tudomást, bármennyire is próbálkozik a lábamhoz dörgölőzni és a férfi keresésére indulok a házban. Jól esne egy kávé. Ha esetleg nem főzött volna még, akkor az okosotthonra csatlakozva indítom el a gépet. Nem sokat tervezek ma aludni.
- Mikor indulsz?
Simon Greymare
Hadnagy
Ikon kép :
Greymare ház KvfHfo6
Életkor :
33
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Greymare ház Giphy
Avatar alany :
William Levy
Hozzászólások száma :
3
Simon Greymare

Greymare ház Empty Re: Greymare ház

Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Kat &Simon
52 minutes
¤
Az egyenruhám makulátlanra vasalva, a kanapé támlájára terítve várakozik, míg én frissen zuhanyozva, tiszta gyakorlóban ülök a konyhaasztalnál a lelkesen doromboló Izével az ölemben. A bal kezemben a forró gőzpamacsokat lehelő kávéscsészét tartom, míg a jobbal a digitális kijelzőn pörgetem a jelentéseket.
Bőven időben keltem, a szokásos reggeli rutinom nagy részén már túl vagyok. Futás után reggeliztem és le is zuhanyoztam, és már a második kávémnál tartok.
Nem kell sietnem, és remélem, hogy sikerül legalább pár percre összefutnom Kat-el, mielőtt indulnom kellene. A mai napom nem ígérkezik túl kellemesnek; ezek a fajta megbízások sosem végződnek úgy, hogy igazán elégedett lehessek az eredménnyel.
Amíg várok, előhívom a naptárat, hogy ellenőrizzem programokat. Sűrű heteink lesznek, tele olyan programokkal, amikről pontosan tudom, hogy Kat utálni fogja őket, így nem is rángatom magammal. Egy unkahúgom és egy unokaöcsém születésnapja, egy formális fogadás, és egy családi vacsora.
A műszakjaink mellett most kifejezetten keveset fogjuk látni egymást.
A képernyőn felvillan a garázskapu visszajelző ikonja, így mire az ajtó nyílik, már számítok a feleségem érkezésére.
Elég rá egyetlen pillantást vetnem. Nyúzottnak tűnik, későn érkezett és a szemében lobogó sötét elhatározásból könnyen kitalálom, hogy a dolgok nem úgy alakultak, ahogy szerette volna.
Letessékelem az ölemből a bosszús morgással tiltakozó Izét, és felkelek a székről.
- Szia… - egy őszinte mosoly is jár a köszönéshez, hiszen vártam, hogy lássam. – töltök neki egy kávét, a csészét leteszem az asztalra, hogy könnyen hozzáférjen. A macska természetesen azonnal megrohamozza Katrinát, aki szokás szerint tudomást sem vesz az ezer decibelre felcsavart dübörgő dorombolásról, és a lába körül tekergő, törleszkedő jószágról. Szinte sértő, mekkora lelkesedéssel és energiabefektetéssel próbálja magának megnyerni ez a macska, míg az én szeretetemet magától értetődő, alanyi jognak értelmezi.
- Kérsz reggelit?
Szinte biztos vagyok benne, hogy nem kér, de mégis megkérdezem. Minden alkalommal.
Megvárom, hogy közel érjen az asztalhoz, addig is figyelem a mozdulatait, a tartásából, a válla feszességéből próbálom megtippelni, milyen hangulatban van.
Most is hagyok neki lehetőséget, hogy kitérjen az üdvözlésnek szánt érintések elől. Egy puha simítás a nyakán, egy könnyű csók, a testemet futólag az övének döntöm, ha érzem a fogadókészséget irányából. Bevált rendszernek mondhatjuk már, hogy ilyenkor én kezdeményezem a testi kontaktust, de bármikor kitérhet előle anélkül, hogy ennek bármilyen következménye lenne. Tisztában voltam vele az elejétől, hogy különbözünk. Mind az igényeink, mind pedig az, ahogyan kifejezzük az érzelmeinket.
A kérdésére az órámra pillantok.
- Ötvenkét perc múlva…
Így még van egy kis időnk.
- Milyen volt a műszak?
Adok neki lehetőséget, hogy elmesélje, mi történt, és beszéljünk róla, akár ötleteljünk, ahogy arra is, hogy rövidre zárja a kérdést.
Látom rajta a feszültséget. Túlságosan jól ismerem már ahhoz, hogy ne vegyem észre a bosszúságát.  
Ajánlott tartalom

Greymare ház Empty Re: Greymare ház

Vissza az elejére
Similar topics
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.