Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Wanted10


Who is online?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Hesperos
Rex - Admin
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Spacei10
Életkor :
241
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja CalculatingUnfinishedAmericanbadger-max-1mb
Foglalkozás :
administrating
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
everywhere
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Animesher.com_sky-gif-space-1264667
Avatar alany :
faceless
Hozzászólások száma :
95
Hesperos

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Hétf. Jún. 19, 2023 10:54 pm

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Enzo210

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Enzo110

Enzo Medici
Kutató/Tudós
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja B73ede8b3bfaa10e6273829f3c6578cf
Életkor :
35
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja N1QBPG0E_o
Foglalkozás :
molekuláris-, sejtbiológus, genetikus
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja VTu4sXAl_o
Avatar alany :
Daniel Sharman
Hozzászólások száma :
14
Enzo Medici

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Hétf. Jún. 19, 2023 11:58 pm

"What we've done in the dark becomes our whispered illusion, a moment that belongs solely to us."


Rövid és velős az üzenet, amit az S Lense-n keresztül elküldök. Megint ugyanaz a kifogás, a munka sok, túlóra miatt későn végzek. Ilyenkor az a legjobb, ha nem vár meg.
Fogalmam sincs különben meddig folytatjuk még ezt. Nem vagyok abban teljesen biztos, hogy nem érzi a zsigereiben vagy rosszabb esetben nem tudja esetleg már biztosra, a megtett kör az értesítésével aligha fedi az igazságot. A lelkiismeretem mégis megköveteli. Pedig puszta körülményesség a megszokás oltárán, amelybe belekényelmesedtünk hiszen így illik. A férj tudatja a nejével, a munka viszi el az idejét. Már amennyiben ez igaz lenne.
De nem az.
Már régen nem.
Egy időben még gyakran émelyegtem már csak annak a gondolatától is, hogy hazudok neki, ráadásul olyan könnyedén, mintha mást sem csináltam volna egész életemben. Ma már sokkal inkább a kötelezően letudni valók egy része. Olyan feladat, amely hozzáad a teendőim listájához.
Ma éjjel nem tervezek hazamenni, legalábbis nem az éjszaka első felében, tehát egyértelmű, hogy szólok neki. Mint mindig. Csak éppen arról mondom mást, hogy hol leszek és miért.
Az üzenet elküldését követően pedig már teljesen máshol, máson járnak a gondolataim és hagyom, hogy elöntsön a várakozás hozta kellemes bizsergés érzete, amely a tarkómtól indulva szánkázik alá a gerincemen.
Látni fogom. Érinteni. Érezni.
Ez pedig megér minden hazugságot. A már elhangzottakat ugyanúgy és egyaránt, mint a még ezután elkövetkezőket.
A helyszínünk mindig ugyanaz. Már megszokottá lett. A lakás a családom bizniszének tulajdonában áll és senkit nem érdekel ki használja és mire. Pontosabban mind tudjuk, miért tartjuk fent ezt és emellett még jó párat itt az égi szférában ugyanúgy, mint a földi szektorban is.
Akivel találkozom, tudni fogja a kódot, amely a bejárati panelt nyitja. Jó ideje tudja már igazság szerint. A várakozás izgalmán felül pedig elönt egyfajta megnyugvás is csak attól, hogy vele töltöm majd az időmet. Vágyom rá, akár hideg éjjelen a meleg felolvasztó biztonságára. Az egyetlenre, amely segít túlélni a következő percet, órát, napot.
A laborból egyenesen a lakáshoz megyek. Titkon azt remélem már ott lesz, mire megérkezem, annak az illékony illúziójával, hazajöttem. Akkor is, ha mindketten pontosan tudjuk, miféle hazugság kényelmébe ringatjuk önmagunkat. Vagy én magamat. Mégis valóságosabbnak élem meg, mint a realitás rideg igazát.
Az ajtóhoz érve a panelhez érintem a tenyerem. A szkenner a biometrikus adataimat tárolja, kód nélkül enged utat, ahogy halk szisszenésre emlékeztető hanggal nyílik ki, oldalvást elcsúszva a sínjén.
- Dee?

Daphne Galanis
Hetaira
Ikon kép :
-
Életkor :
28
Gif I :
-
Foglalkozás :
Hetaira
Családi állapot :
Egyedülálló
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja GhwAJtM
Avatar alany :
Florence Pugh
Hozzászólások száma :
10
Daphne Galanis

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Kedd Jún. 20, 2023 12:33 pm
Enzo és Daphne
i want to be with you even if you cannot stay | ¤
Nehezen tudnám megfogalmazni, hogy mikor éreztem először azt, hogy képtelen lennék elengedni Enzot. Mikor jött el az a pillanat, amikor rádöbbentem, visszavonhatatlanul szerelmes vagyok. Nem így terveztem, de a sors fura játékot űz velünk, egyszerűen az események hatása alá kerültünk és sodródtunk az árral. Sok minden szól a kapcsolatunk ellen, a törvények, a tény, hogy Enzo házas, a bosszúm, mégis, mint valami mágnes úgy vonz magához és nem tudok szabadulni tőle. Eleinte bűntudatom volt minden egyes alkalom után, mert úgy éreztem nem lenne szabad elszakítanom a feleségétől. Tudtam, hogy nem csak bűn, de nagyon erkölcstelen dolog is, viaskodtam önmagammal. Mostanra azonban már elmúlt ez a gyötrő bűntudat, most csak azt sajnálom, hogy nem tölthetek vele több időt. Az dühít, hogy csak lopott percek, órák jutnak belőle, pedig mindent akarok. Minden percben vele lenni, ostobaság ilyenre vágyakozni, mert tudom, hogy soha nem valósulhat meg.
Nekem ennyi jut, titkos találkozók egy lakásban. Amikor először jöttem ide idegennek éreztem magam, mint egy börtön amihez bár van kulcsom mégsem szabadulhatok. Az idő telt, én pedig egyre otthonosabban kezdtem érezni magam. Mintha ez lenne a mi kis otthonunk a férfival, akit szeretek. Egy odú, ahova elbújhatunk a világ elől, ehol nincsenek fürkésző tekintetek, ahol nem kell megjátszani magunkat. Itt csak Enzos es Daphne vagyunk, se több kevesebb. Azt hittem, hogy el fogok késni, de amikor belépek az ajón, az üres apartman fogad. Első utam az italhűtőhöz vezet, hogy miután magamhoz veszem a whiskeyt töltsek a poharamba. Izgatottan várom már, hogy végre betoppanjon azon az ajtón. Szinte éhezem a társasága után. A hatalmas üvegablakon keresztül, hosszú percekig bámul a várost, miközben az italomat kortyolgatom. Eltöprengek. Milyen lenne az életem, ha nem fattyúként születek? Ha itt növök fel, ha esélyem lett volna normális körülmények között elindulni az életben, talán most én lennék Enzo felesége és nem az unalmas szerető szerepét tölteném be. Lemondó sóhaj kíséretebén kortyolom ki az italt a pohárból, majd kibújtatom testem a ruhámból és fehérneműben indulok meg a fürdőszoba felé. Késik. Már meg sem lep, hogy folyton várnom kell rá. Ledobálva magamról a fehérneműt állok be a kissé forró víz alá. Mintha a víz képes lenne lemosni rólam a bűneimet, a hibákat amiket elkövettem. Nem tudom hogy mennyi idő telik el pontosan, az ismrős hang hallatára zárom el a csapot, hogy egy törölközőt magam köré csavarva lépjek ki a fürdőből, vízfoltokat hagyva magam után bármerre lépkedek.
- Engem keresel? támaszkodom neki a háló ajtófélfájának. Széles mosollyal az arcomon, vágyakozva pillantok végig rajta. Hajamról a víz végigcsurog a nyakamon, hátamon.
- Késtél állapítom meg a nyilvánvalót miközben közelebb lépkedek hozzá. - Hiányoztál. nem ölelem meg, nem csókolom csak a lehető legközelebb sétálok hozzá és kék íriszeimet az övébe mélyesztem. Szívem vadul kalapál a mellkasomban, mintha csak ki akarna robbanni onnan. Istenem....annyira vágyakozom minden érintése után.

Enzo Medici
Kutató/Tudós
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja B73ede8b3bfaa10e6273829f3c6578cf
Életkor :
35
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja N1QBPG0E_o
Foglalkozás :
molekuláris-, sejtbiológus, genetikus
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja VTu4sXAl_o
Avatar alany :
Daniel Sharman
Hozzászólások száma :
14
Enzo Medici

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Kedd Jún. 20, 2023 4:23 pm

"What we've done in the dark becomes our whispered illusion, a moment that belongs solely to us."


Az ajtó mögöttem ugyanolyan módon a helyére csúszva záródik, ahogyan korábban kinyílt. Alig hallható hanggal kísérve, nem sok jelét adva annak, megérkeztem. Az S Lenset automatikusan állítom olyan üzemmódba, amely meggátolja, hogy elérhető legyek, a csuklómat körbeölelő órát pedig levéve leteszem a dohányzóasztalra, ahogy elhaladok mellette. A dzsekit, amelyet eddig viseltem, a kanapé háttámlájára dobom hanyagul, ahogy egyre beljebb haladok a lakásban. A bárkocsi tetején lévő tálcáról hiányzik egy pohár, ahogyan a whiskeys üvegből is valamennyi. Az ital többet ér, mint a lakás, amelyben állok, tekintettel arra, a bolygón sem az árpa, a rozs vagy a búza nem terem meg eredeti mivoltában, pusztán genetikailag módosított verziójában, keresztezve a bolygó által adott, hasonló magvakat. Nem mintha egyébként lenne bármi fogalmunk arról, ezek a növények milyenek voltak még a Földön, eredeti állapotukban. Leírások, képek vannak. Képletek, tanulmányok, minden, ami körülírja őket, de semmi más, amely valódi esszenciáját hordozná a mibenlétüknek. Ezért a reprodukálásuk több, mint nehézkes, génmanipulált változatuk létezik csak, az azonban, amelyből az aranyló alkohol készülhetett, már nem. Alig talán két maroknyi üveg maradt meg mára.
Ő mégis töltött magának és még csak egyetlen másodperce sem üli meg a mellkasomat a neheztelés leghalványabb nyoma sem. Helyette a zsebemet húzza az, amelyet neki szánok és amelyhez egyelőre nem nyúlok.
Megszólalása vonzza a tekintetemet abba az irányba, ahonnan hallom és berögzült mozdulattal indulok el hangja irányába. Egyszer olvastam a szirénekről, amik még az őseink folklórjához tartoztak. Daphne hangja valamiért eszembe juttatja mindezt.
A hálóhoz érve találom meg, az ajtófélfának támaszkodva. Nem lassítok és nem is gyorsítom fel a lépteimet, ahogy felé közeledem. A nedvességtől elnehezült tincseinek keszekusza zuhatagán futtatom végig szempáromat, el-elidőzve a zuhanyból visszamaradt vízcseppek leszánkázó vonulatain, amelyek a bőrén átívelve halnak el a törölköző anyagával találkozva. Megjegyzése azonban felvonja a szemöldökeimet enyhén a homlokomon. - Neked is szia, – dünnyögöm az orrom alatt, bár valahol megmelengeti a bensőmet annak a ténye, mennyire olyan módon reagál, mintha valóban elszámolással tartoznék neki. Valahol elégedettséggel tölt el annak a gondolata, hogy elszámolással tartozzak neki…
Megállok előtte, viszonozva a felém indulását. A magasságkülönbségünk miatt lefelé pillantok rá, és az állához nyúlok, tenyerem és ujjaim alá fogva arca bal felületének nagy részét, míg hüvelykemmel a jobb oldalán támaszkodva meg kapaszkodom belé azzal, hogy ilyen módon vezetve csókoljam meg ajkait kérdés és beleegyezés nélkül. - Te is nekem, – halk, reszelős hangon dünnyögöm szájának kettős ívére és lejjebb csúsztatom állának és arcának kettőséről a tenyeremet, egészen a törölköző anyagának a bőrét elfedő vonaláig.
- Nem vártál meg, – közlöm a nyilvánvalót, minthogy láthatóan a zuhany alól lépett ki, ahová szívesen követtem volna.

Daphne Galanis
Hetaira
Ikon kép :
-
Életkor :
28
Gif I :
-
Foglalkozás :
Hetaira
Családi állapot :
Egyedülálló
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja GhwAJtM
Avatar alany :
Florence Pugh
Hozzászólások száma :
10
Daphne Galanis

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Kedd Jún. 20, 2023 8:27 pm
Enzo és Daphne
i want to be with you even if you cannot stay | ¤
Minden ehhez hasonló lopott idő, amit együtt tölthetünk megér minden hazugságot, bújkálást, kellemetlenséget. Minél több idő telik el nélküle, annál jobban hiányzik. Belesajdul a lelkem a hiányába, minden gondolatomat ő jelenti, úgy érzem, hogy nem kaphatok belőle eleget. Azt hiszem ilyen érzés lehet, amikor a szíved a testeden kívül dobog.
Hiába minden ész érv, minden logikus gondolkodás, mellette megszűnik az idő és a tér, csak a jelen van, csak ő meg én. Kettőnk közül Enzonak van nehezebb dolga a találkozások lebonyolításában, hiszen neki családja van, gyereke, felesége, nem könnyű úgy alakítani az életét, hogy egy szerető kényelmesen elférjen benne. Én pedug egyre nehezebben tudok idomulni ehhez a szerephez, pedig tudatában vagyok annak, hogy ennél több közöttünk sosem lehet. Nem vállalhatja nyíltan a kapcsolatunkat, nem lehetnek gyerekeink, nekem csak ennyi jut, néhány lopott óra, amikor időt tud szakítani rám. A leghelyesebb az lenne, ha soha többé nem találkoznánk, de ezt a döntést nem vagyok elég bátor meghozni.
Az elmúlt évek során, igazán sajátos dinamikát vett fel a kapcsolatunk, megszoktuk egymást, megismertük a másikat, azt hiszem ez egy igazán jó kifejezés. Minden egyes alkalom után egyre jobban összecsiszolódtunk én pedig egyre jobban szeretem őt ezért.
Otthonosan mozgok már a lakásban, amilyen idegen volt az első időszakban, mostanra már éppen annyira az életem része, mint a saját otthonom. Ez a mi kis birodalmunk ahova nem engedünk betolakodni senki kívülállót. Nincs bűntudatom amiatt, hogy a méregdrága, ritkáságnak számító itallal megkínáltam saját magam. Nem csinálok belőle rendszert, de most úgy éreztem, hogy a szervezetemnek szüksége van rá. Megérdemlem.
Sok gondolat kavarog a fejemben, legtöbbnek Enzo a szereplője, a kapcsolatunk, az érzéseim, amiket nem tudnék egyszerűen, normális szavakkal megfogalmazni. Olyan lett számomra, mint szojazónak az életet jelentő víz. Mintha nélküle nem lennék már egész ember, kiegészít. Ez az érzés egyszerre ad erőt és rémiszt meg.
A vörös ruhámat, amiből nemes egyszerűséggel kilépek, hanyagul hagyom magam mögött a padlón. Ha megérkezik, látni fogja, hogy én már itt vagyok. Jól esik felfrissülni a zuhany alatt, nem csak a bőröm, hanem a gondolataimat is megtisztítani a vízzel. Csak akkor zárom el a csapot, amikor hallom hangját, amint a nevemet szólítja. Ezer közül is felismerném. A legelső törölközőt amit találok magam köré csavarom és ezek után lépek ki a fürdőszoba ajtaján. Amerre megyek vizes nyomokat hagyok magam után. Egyetlen pillantása és úgy érzem, hogy végre hazaértem.  Az én helyem mellette van.
Átölelem a nyakát miközben lábujjhegyre csimpaszkodom, hogy megszűnjön közöttünk a távolság. Lehunyom a szemeimet miközben ajka szép lassan az enyémet érinti. Beleremegek az érzésbe, amit az érintése képes kiváltani belőle. Nem távolodom el tőle teljesen, homlokom az övének támasztva, lehunyt szemekkel szívom magamba az illatát Annyira hiányzott.
- Mivelhogy elkéstél nyomok még egy apró puszit ajkaira mielőtt eltávolodom tőle. - Ha szeretnéd visszamehetek veled a zuhany alá... vigyorgok rá szélesen.
- De másképp is kompenzálhatok, ha szeretnéd tudom, hogy szeretné, minden egyes pillanatban ugyanúgy akar engem, mint én őt. Elsétálok a szekrényig, hogy előtte állva, lecsúsztassam magamról a anedves anyagot. Vállaim fölött hátrapillantok rá.
- Milyen napod volt? érdeklődöm, miközben előveszem a selymes anyagú, kissé áttetsző fürdőköpenyt, hogy mégse anyaszült mezelenül álldogáljak előtte.


Enzo Medici
Kutató/Tudós
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja B73ede8b3bfaa10e6273829f3c6578cf
Életkor :
35
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja N1QBPG0E_o
Foglalkozás :
molekuláris-, sejtbiológus, genetikus
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja VTu4sXAl_o
Avatar alany :
Daniel Sharman
Hozzászólások száma :
14
Enzo Medici

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Szer. Jún. 21, 2023 3:35 pm

"What we've done in the dark becomes our whispered illusion, a moment that belongs solely to us."


Közeledését magamba iszom, mintha csak a részem volna a lénye, a teste. Bőrének illata a víz mosta tusfürdő illataromájával keveredve kelti életre érzékeim együttesét, ahogy közelebb helyezkedésével támasztja a futónak is mondható csókot követően a homlokát az enyémnek. Szemtelen replikáját követő közeledését utánahajlással fogadom és nyújtom meg egyszerre, ahogy többet követelve rabolok magaménak ízéből még. A gondolataimat teljes egészében teszi ki, annak minden szegletében mindig megülő létével. Mielőtt ismertem volna, nem hittem, ilyesmi egyáltalán létezhet.
De létezik.
Az orrom alatt dünnyögő morranással adom a tudtára, több, mint értékelem a felvetését, ajkára hintve fel annak az előszelét, milyen módon lenne ínyemre a megkezdett folytatása. Különösen a hozzátoldott megjegyzésének hallatán.
- Csupa fül vagyok, – szusszanok halk, rekedtes hangon, ami kizárólag neki, a jelenlétének és a rám tett hatásának köszönhető. Semmi másnak.
Mégis kicsúszik a kezem közül, ahogy átsétál a szekrényig és annak tartalmát cseréli le a testközelségemnek. Minden négyzetmilliméterét magamba iszom, ahogy csupasszá váló bőrfelületén hordozom végig a szempáromat. Különösen azon részeire, amelyeket felfed a törölköző takarása alól. Nem számít hány alkalommal láttam már, vagy érintettem, vontam meg ajkaimmal, most is ugyanolyan hatással van rám, mint amikor először fedte fel magát előttem. A gondolatra pedig fájdalmasan moccan az gégefőm, ahogy nyelésre késztet a látvány és az általa felidézett emlékkép.
- Unalmas, fárasztó, átlagos... – lépek utána és puhán simítva végig felkarján, odább gyűrve az azt fedő, selymes anyagú, áttetsző köpeny szövetét érintem az alkarját felfelé addig, ameddig a textília engedi. - Semmi olyasmi nem történt, ami akár a közelében lenne annak, amit magam előtt látok, – elmélyülő hangon közölve hajolok közelebb a füléhez és nedves szőke tincseinek keszekuszaságához.
- Hát neked? – Kínálom vissza a kérdését a legegyszerűbb őszintéséggel, miközben unszoló mozdulattal igyekszem rávenni arra, hogy forduljon vissza, velem szembe. Két karomat a dereka köré fonom, hacsak nincs ellenvetése és amennyiben megosztja velem gondolatait, érdeklődéssel hallgatom azokat végig, mialatt kívánatos ajkainak folytonos mozgására függesztem íriszeim osztatlan fókuszát.

Daphne Galanis
Hetaira
Ikon kép :
-
Életkor :
28
Gif I :
-
Foglalkozás :
Hetaira
Családi állapot :
Egyedülálló
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja GhwAJtM
Avatar alany :
Florence Pugh
Hozzászólások száma :
10
Daphne Galanis

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Szer. Jún. 21, 2023 8:23 pm
Enzo és Daphne
i want to be with you even if you cannot stay | ¤
Közelsége megállítja az időt, minden megszűnik körülöttem és csak egyedül ő létezik, mi. Minden olyan normálisnak és helyesnek tűnik mos, hogy végre a közelében lehetek. Nem hittem, hogy valaki képes lesz elindítani bennem ilyen hatalmas érzéseket. Nem gondoltam, hogy egyáltalán képes vagyok bárkit is ennyire szeretni. Ő a társam, a másik felem, egy sokkal ideálisabb világban nem kellene egymástól távol lennnünk, nem kellene örökké bújkálnunk, szégyellni azt, ami másnak olyan természetes. Egy ideálisabb világban kimondhatnám, hogy szeretem. A mi realitásunkban mindössze lopott csókok, érintések, vágyakozás az osztályrészünk, és mégis, ilyenkor azt érzem, hogy minden kínkeserves magányban eltöltött perc megéri, ha után így néz rám. Nehéz elszakadnom ajkaitól, ha tehetném soha nem szakadnék el tőlük, de mégis megteszem, a törölköző kezd kényelmetlenül hideg lenni csupasz bőrömön.
- Mi szólnál ha előbb jó alaposan leizzadunk, majd utána tusolunk? szívom be alsó ajkam, játékos mosoly kíséretében, majd megfordulok a tengelyem körül, hogy a szekrényig lépkedjek. Van egy olyan sejtésem, hogy egyébként sem lesz túl sokáig rajtam semmi, de a jelenlegi nedves anyag igencsak kényelmetlen már minden szempontból.
Elégedett pillantásokkal mérem végig felém közeledő alakját, miközben bőrömet eltakarom a selymes anyaggal, ami olyan gyengéden öleli körbe a testem, mint egy csecsemő az anyja nyakát. Imádom a szemében felcsillanó vágyakozást, hogy minden másdopercben képes lenne felfalni már a tekintetével is. Azt akarom, hogy birtokoljon, hogy úgy öleljen és csókoljon, mintha örökre hozzá tartoznék. Szenvedélyesen, kapzsin, birtoklóan. Beleborzongok az érintésébe, ujjai nyomán apró libabőrök jelennek meg a puha bőrömön, jóleső bizsergetést indítva el az egész testemben. Engedve a noszogatásának szembe fordulok vele.
- Nagyon helyes, merem is remélni, hogy nem pótolhat senki... belesimulok az ölelésébe. Fejem egy pillanatig a mellkasán pihentetem, csak némán hallgatva szívdobogását. Elképzelni, hogy értem ver ennyire heves, hogy én váltok ki belőle ilyen érzéseket.
- Én egész nap rád gondoltam. Vártam, hogy végre láthassalak, egy örökkévalóságnak tűnik amióta utoljára találkoztunk. végigsimítok arcélén, nyakának vonalán, egészen a felsője anyagáig, közben egyetlen  pillanatra sem veszem le róla a szemem. Teljesen belebolondultam ezekbe a gyönyörű kék szemekbe, megbabonázott velük.
- Holnap át kell utaznom Tartaruszra, hivatalos vagyok egy esüvőre. Panettiere százados elkísér, azt mondja túl veszélyes lenne egyedül menni. A legidősebb kishúgom férjhez megy. Holnapután jövök majd vissza. nem rémlik, hogy említettem volna neki ezt az eseményt, de ennek szimplán az az oka, hogy megfeledkeztem róla.
- De most kedvesem, lennél olyan kedves és megmutatod pontosan mennyire is hiányoztam neked? húzom fel magam lábujjhegyre, hogyha nem húzódik el csókot hinthessek ajkára.

Enzo Medici
Kutató/Tudós
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja B73ede8b3bfaa10e6273829f3c6578cf
Életkor :
35
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja N1QBPG0E_o
Foglalkozás :
molekuláris-, sejtbiológus, genetikus
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja VTu4sXAl_o
Avatar alany :
Daniel Sharman
Hozzászólások száma :
14
Enzo Medici

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Csüt. Jún. 22, 2023 4:57 pm

"What we've done in the dark becomes our whispered illusion, a moment that belongs solely to us."


Mélyen lélegzem be az illatot, ami a bőrére tapadt és egész lényét befedi, kitöltve általa a tüdőmet is. Eddig sem kívántam volna másfelé koncentrálni a gondolataimat, de a közelsége egyenesen lehetetlenné is teszi. Beleértve ebbe azt is, amelyet olyan hetyke önbizalommal közöl, amit csak kevesen képesek a magukénak tudni.
Nyelésre kényszerít.
A fájdalmasból valóra.
- Kíváncsian hallgatlak, – oh, kérdés és megerősítés nélkül is tökéletesen tisztában vagyok azzal, mire utalt, azonban nem tudom vagy nem akarom elengedni annak a lehetőségét, minél jobban írja körbe mindazt, amely jelenleg a kettőnk között feszülő intenzitás és ki nem mondottra vonatkozik. Férfi volnék magam is, jól esik mindaz, amely a gondolataimat messze menően felcsigázza, ezért vágyom rá.
Mocskosul vágyom.
Szempáromat mágnesként vonzza, amiképpen beszívja ajkait és elmosolyodik, a megfordulásával együtt, amely jelenleg inkább növeli a távolságot közöttünk, semmint csökkentené. Újabb fájdalmas moccanásra ítélve a gégefőmet.
..és arra kárhoztatva, kövessem őt, mert nem kívánok és messze nem akarok a közeléből távol lenni. Nem most és nem így, amikor nem erre vagyunk kárhoztatva.
Kezeimet a dereka köré fonom, ingerelve arra, forduljon meg. Látni akarom, minden szegletében, porcikájában, amely az övé.
Mellkasomon pihentetett üstökét szemlélem egy ideig, meglehetősen rövidre szabottan, nem mintha bárminemű ellenvetésem lenne emiatt.
- Igen? Miképpen is jártam abban a kivételes gondolatokkal teli buksidban? – Nem kifejezetten költői kérdésként fűzöm a vallomása után, egyszerű reakcióba burkolva, mennyire vágyom arra, szavakba öntse mindazt, amely a gerinvem tövét megkaparni igyekszik. Különösképpen, hogy nekem is kiteszi a gondolataimat, teljes mértékig egy ideje már.
Ujjainak szánkázása az arcélemen több, mint kellemes bizsergéssel tölt el, különösképpen, hogy érintésének vonulata a rajtam viselt anyag szélén hal el. Egyszerűen csak többet akarok ebből, sokkalt többet, mint amit eddig adott.
A kellemes gondolatot azonban megszakítja az, amely közlés alábukik az ajkairól.
- Értem, – nem annyira a kísérete ténye, amelyet egyébként nem bánok, semmint a hiányának bejelentése az, amely a hangulatomat úgy szólván lejjebb tördeli. Mert eszembe juttatja annak az eddig sem titkolt tényét, mennyire nem lehetünk egymás életének a részei.
Számára csak egy könnyed közlendő, számomra valamiképpen más. Éppen csak annyira, hogy amint gondtalan folytatásba fog, szűkebbre fogja az őt szemlélő tekintetemet.
Ujjaimat az álla alá akasztom, rá is fogva arra hüvelykemmel, megakadályozva azt, hogy csókba fullassza a momentumot. - Nem vagyok biztos abban, valóban tudni akarod a mértékét, – ejtem ajkaira egyszerű tényként a szavakat.

Daphne Galanis
Hetaira
Ikon kép :
-
Életkor :
28
Gif I :
-
Foglalkozás :
Hetaira
Családi állapot :
Egyedülálló
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja GhwAJtM
Avatar alany :
Florence Pugh
Hozzászólások száma :
10
Daphne Galanis

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Csüt. Jún. 22, 2023 8:47 pm
Enzo és Daphne
i want to be with you even if you cannot stay | ¤
Miért tűnik annyira természetesnek az, aminek meg sem szabadna történnie? Miért vágyakozom annyira iránta? Terveim voltak, elköteleztem magam az anyámnak tett ígéretemnek, és akkor besétált az életembe Enzo a gyönyörű kék szemeivel és mindent felborított, amit terveztem. Az egész életem a feje tetejére fordult. Játékos mosoly jelenik meg az arcomon, bevallom, szeretem ezt a fajta szórakozást űzni vele, imádom ahogy a vágyakozás felcsillan a szemében.
- Nos...nem kell hozzá sokminden. Csak én...meg te. Sokkal kevesebb textíl, több testközelség. mutatóujjam játékosam ajkaim közé fogom, végigjáratva alsó peremén, miközben közelebb lépek hozz. - Esetleg meg is mutathatom. hintek puszit a mutatóujjamra, majd óvatosan rányomom az ajkaira.
Néhány órával ezelőtt még a hiányától küzködtem, most pedig már annyira helyesnek érzem, hogy itt vagyunk együtt, mintha ennek tényleg így kellene lennie. Ha egyszer valaki betoppan az ajtón, ha valaki meggyanítja, hogy mi történik minden héten nagyon nagy bajba kerülök. Tudom, de mégsem vagyok elég erős ahhoz, hogy nemet mondjak neki.
Olyan természetesen simul derekam köré a karja, mintha tényleg ott lenne a helye, mintha azért született volna, hogy engem ölelni tudjon. Én pedig azért jöttem erre a világra, hogy ölelhessen. Egymásnak teremtettünk, habár egyesülésünk egyáltalán nem mondható mindennapinak és talán nem is állja majd ki az akadályokat. Mindez azonban nem számít most, mert a jelenben iegnis itt vagyunk egymásnak, semmi és senki más nem számít. Ha tehetném megállítanám az idő múlását, hogy beleragadjak vele a pillanatba.
- A tekinteted, a mosolyod, az érintéseid. ujjaimmal követem a szavaiamat és megérintem előszőr a szemét, majd ajkait, végül arcélét. - A csókodra. Arra, hogy végre a karjaidban alhatom el miután lábujjhegyre húzom magm - órákon keresztül szeretkezünk suttogom a szavakat fülébe. Igen, már a gondolat is elég ahhoz, hogy belebizseregjen az egész testem. Elmondhatatlanul vágyom rá.
- Ha visszajöttem találkozunk? kérdezem, de igazából nem reménykedem a pozitív válaszában, ritkán tudunk egy héten több alkalommal is találkozni. Én pedig egyre elégedetlenebb vagyok ezzel a helyzettel. Egy pillanatra lehunyom a szemem, amikor állam alá nyúl ujjaival, majd engedem, hogy tekintete rabul ejtse az enyémet.
- Hidd el, semmi másra nem vágyom, csak arra, hogy megmutasd... átölelem a nyakát.
- Érezni akarlak Enzo...ízlelni... még mindig csak tekintetét figyelem, miközben szabad kezét óvatosan becsúsztatom a köpeny selymes anyaga alá, hogy megérinthesse melleimet.



Enzo Medici
Kutató/Tudós
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja B73ede8b3bfaa10e6273829f3c6578cf
Életkor :
35
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja N1QBPG0E_o
Foglalkozás :
molekuláris-, sejtbiológus, genetikus
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja VTu4sXAl_o
Avatar alany :
Daniel Sharman
Hozzászólások száma :
14
Enzo Medici

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Pént. Jún. 23, 2023 12:28 pm

"What we've done in the dark becomes our whispered illusion, a moment that belongs solely to us."


Elidőzve a momentum tünékeny valójában feledkezem bele az arcán megjelenő mosolyba. Szusszanva engedem ki a levegőt a szavait hallva mialatt a szám sarka kisebb félmosolyba húzódik, ami szórakozottságomról és halványan önelégültségemről is szól, mialatt a szemöldököm is feljebb vonódik a homlokomon. Egész egyszerűen azért, mert élesen rajzolódik ki előttem mindaz, amelyet olyan sejtelmesen ír körbe. Szempáromat pedig egyenesen vonzza, ahogy ujját ajkainak kettőséhez viszi és játékosan vezeti tovább a gondolataimat önös érdeke szerint. Ami nem mellesleg megegyezik az enyémmel is.
Alig elnyílt ajkaimon hal egy az érintése, amint azt átviszi oda és élesebben veszem a levegőt ígéretének megformálására. - Nem tagadom, eddig határozottan tetszik az elgondolásod, – igazság szerint több, mint tetszik. De a jelenlegi játszadozást kellően felcsigázónak tartom ahhoz, hogy ajtóstól kívánjak előre rohanni.
Érintésére lehunyom a tekintetem, élvezve ahogy ujjaival játékot űz rajtam, amelyeket szavaival is végigkísér. Kellemes érzés borzongatja át az érzékeimet, amelyben önfeledten mártózom meg a perc töredéke alatt, amíg tart.
- Oh, – rövid velősséggel jegyzem meg, ahogy az órákig is eltartó részhez ér, ami egyébként feszülés érzetével üli meg a gerincem alját, ahogy fülcimpámra ejti a szavait. Ebből az érzésből ránt ki a kérdésével, a megválaszoláshoz viszont előbb kénytelen vagyok megköszörülni a torkomat. - Persze, amint tudunk, találkozunk. Mint mindig, – a megszokott szerint. Ha csak rajtam múlna, nem engedném, hogy egyedül menjen vagy testőrrel és ha rajtam múlna, nem válnánk el egymástól. Úgy egyáltalán. Az életünk azonban nem ennyire szerencsés.
Az állát még tartom az ujjaim között, amikor megszólal, végig arcát figyelve. Hagyom, hogy vezesse a kezemet, egészen be a selymes szövet anyaga alá, bőrének puha felületére. Hüvelykujjammal ingerlősképpen rajzolok fel apró köröket az érzékeny felületre, egyértelmű reakciót csikarva ki belőle. Leküzdöm az ajkaink között lévő néhány arasznyi távolságot és csókjáért nyújtózom, mégsem szabva hosszúra maradásomat. A simító körkörös cirógatást pedig nem hagyom abba keblének centrumán.
- Te akartad, – ejtem még az ívek kettősére suttogva. Eleresztem és a csípője után nyúlok, határozott fogással érve el, hogy hátat fordítson nekem. Szorosan feszülök a testének, ahogy még közelebb lépek hozzá. Nedves tincseibe akasztom az ujjaimat és a bal irányban rendezem  el a rakoncátlan tincseket, szabad felületet biztosítva így magamnak a nyakának jobb oldalán. Előre hajolva csókolok bele többször is, mialatt vállain átbuktatva simítom le róla a köntös csúszós felületét. Újra csípője után nyúlok, ahogy az anyag megadta önmagát és a padlóra hullott. Unszolással érem el, hogy induljon el előre, sétáljon egészen a falig, ami alatt egyetlen pillanatra sem szakadok el nyaka kecsességének vonalától.

Daphne Galanis
Hetaira
Ikon kép :
-
Életkor :
28
Gif I :
-
Foglalkozás :
Hetaira
Családi állapot :
Egyedülálló
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja GhwAJtM
Avatar alany :
Florence Pugh
Hozzászólások száma :
10
Daphne Galanis

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Pént. Jún. 23, 2023 4:56 pm
Enzo és Daphne
i want to be with you even if you cannot stay | ¤
Vajon bűn valakit annyira szeretni, mint én ezt a férfit? Vajon bűn szinte fájdalmasan vágyni utána? Sóvárogva minden pillanatot megragadni egy lopott pillantásért? Ha bűn, én nevetve égek porrá a pokol legmélyébb bugyrában. Nevetve, mert megismerhettem, hogy milyen őszintén szeretni valakit. Játékos, íncselkedő szavaim hatását figyelem rajta. Le sem tudná tagadni, hogy felemészti a vágyakozás tüze. Látom a szemében, azokban a gyönyörű szemekben, amik minden alkalommal megbabonáznak.
- És ez még csak a kezdet... mosolygok rá, ígéretet téve arra, hogy bizony a következő órákban nem áll szándékomban két centinél távolabb kerülni tőle. Azt akarom, hogy összeforrjon a testünk, egy ritmust diktálva, hangunk, sóhajainkat egyszerre nyelje el a szoba csendje. Ha már bűnhödnöm kell, legalább legyen miért. Gondolataim már régen nem szólnak semmi másról csak róla, és mindarról, amiről szólni fog a következő néhány óra. Már teljes mértékig képtelen lennék másra gondolni, ő a fontos és az, hogy olyan örömökben részesítsem amit senki mástól nem kaphat meg. Önző módon azt akarom, hogy vágyjon rám amikor nem lát, hogy éjszaka ha felébred az én illatom kússzon orrába. Emlékeit az én meztelen bőröm látványa töltse ki. Ha álmából felriad az én nevem sóhajtsa a csendbe. Szeretném, ha én lennék a legfontosabb, ahogyan számomra is csak ő létezik. A viláhunk szábályai kemény korlátok közé szorítanak minket, de a szívünknek nem tudnak parancsolni. A testünk vágyait nem tudják irányítani. Én pedig minden porcikámmal vágyom rá. Habár számítottam arra, hogy ilyen választ ad a kérdésemre azért elszomorodok, arcomról eltűnik a mosoly és el kell pillantanom arcáról, mert nem akarom, hogy a szememben felcsillanó szomorúságot lássa. Kegyetlenül eszembe jutott, hogy én nem vagyok más csak egy szerető, akire majd szakít időt, ha akar. Egy bűntárs, aki bár csábító de ennél sosem lehet több.
Nem szeretném, hogy ez a hirtelen jött rossz érzés megszakítsa mindazt ami kialakult, de azért beismerem sokkal nehezebb lett a szívem, mint percekkel ezelőtt. Ez a bűntetésem amiért rossz embert szeretek. Tekintetem hosszúnak tűnő másodpercek után fonom össze újra az övével, amikor állam alá nyúlva szinte nem hagy más választást. Sok mindent bánok, de azt, hogy őt szeretem sosem fogom. Miközben beszélek kezét gyengéden vezetem be a köpeny anyagá alá, hogy ott keblemmel kedvére játszadozhasson. Mohón, vágyakozva kapok ajkai után, hogy csókkal pecsételjük meg ez a kimondatlan paktumot, de túl gyorsan vége szakad mielőtt még igazán élvezni tudnám. Belesóhajtok a csendbe minél kitartóbban játszadozik a melleimmel. Minden egyes érintésére beleborzongok a jóleső érzésbe. Engedve gyengéden erőszakos unszolásának hátad fordítva neki simulok hozzá, olyannyira, hogy érezhessem a nadrágában merevedő férfiasságát. Lehunyt szemekkel, mélyeket sóhajtok ahogy fürtjeim rendezgeti, majd a szabad bőrfelüleletet puha csókjaival hinti be. Egyre hevesebben verdes a szívem, egyre kevésbé bírok parancsolni magamnak. A ruha anyaga olyan gyorsasággal és eleganciával siklik végig testemen találkozva a padlóval, mintha mindvégig ez lett volna a feladata. Lassú léptekkel indulok meg a legközelebbi fal irányába, miközben folyamatosan csókokkal hinti be nyakam és vállaim vonalát. Ott azonban egy határozott de gyors mozdulattal bújok ki ölelése alól, de csak annyi időre, hogy szembe fordulhassak vele.
- Téged akarlak. sóhajtom bele szavaimat a csendbe és határozott mozdulatokkal szabítom meg a felsőtestét borító anyagtól, majd ha az a makacs anyag végre lehull a padlóra óvatosan rámarkolok férfiasságára, először csak a nadrág anyagán keresztül. - Mond, hogy mennyire vágysz rám. suttogok ajkai irányába, tekintetem kék íriszeibe fúrva.  

Enzo Medici
Kutató/Tudós
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja B73ede8b3bfaa10e6273829f3c6578cf
Életkor :
35
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja N1QBPG0E_o
Foglalkozás :
molekuláris-, sejtbiológus, genetikus
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja VTu4sXAl_o
Avatar alany :
Daniel Sharman
Hozzászólások száma :
14
Enzo Medici

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Pént. Jún. 23, 2023 8:55 pm

"What we've done in the dark becomes our whispered illusion, a moment that belongs solely to us."



Sóhaja különleges húrokat mozdít meg a bensőmben. Elképzelhetetlennek tűnik, hogy jobban vagy mélyebben vágyódjam utána, most valahogy mégis ekként érződik. Vele haladva, szinkronban mozgok a testével a fal irányába, amely felé haladunk. Csípőjének és fenekének fészkelődése mély légvételre késztet, ahogy pontosan tudja mely ponton feszítse önmagát lehetőleg még közelebb hozzám, mintha ez még fizikailag lehetséges volna. Kiszárad a torkom, a szám és a bizsergető érzés, amely csak utána sóvárog, erősen sugárzik szét az ereimben.
Szűkké válik a nadrágom.
Kényelmetlen rajtam a ruha.
Lassú mozgása, bőrének aromája és puhasága észbontó és noha folytattam volna tovább, amit megkezdtem, rakoncátlan konoksággal fordul vissza szembe, hogy aztán halk sóhajjal hozza tudtomra azt, amit ugyanúgy érzek, mint ő.
Az ingemet gyakorlott mozdulatokkal bontja ki, ujjai fürgén vonulnak végig a gombokon és tűri le az anyagot a vállamon át, ami így a köntöséhez hasonló módon a padlón köt ki. Miközben ügyködik, újra a keblét érintem, végigmasszírozva azt és a nyakába fújom utána vágyódó csókjaimat.
...hogy aztán a levegőt préselje ki a mellkasomból, ahogy határozott mozdulattal markol rám, halk torokhangot kergetve a felszínre.
- Azt hittem azt akarod, hogy megmutassam... – dünnyögöm a fülcimpájára, majd még azelőtt, hogy válaszolni hagynám, ajka után hajolok és csókját követelem a magaménak. Kezét elvonom az ágyékomtól, véghez akarom vinni azt, amely a gondolataim között motoszkál, hát térül-fordult játszva érem el, visszaforduljon a fallal szemben és, hogy megelőzzem újra rakoncátlankodását, mindkét kezét a feje fölé húzva szegezem a fal hűvös felületének.
Nyakába, arcára csókolok, egy tenyerembe közre fogva a kezeit, míg szabaddá váló tenyeremmel újra felfedezem a testét, vállát, lapockáját, oldalát a bordák peremén, előre nyúlok, hogy a tenyérbe illő mellét masszírozzam át újra, onnan pedig le, a hasa felé indulok meg. Combjai közé férkőzöm, de nem maradok hosszan, csípője oldalán simítok végig, majd le a fenekén, belemarkolva a kívánatos halomba.
Megoldom a nadrágom korcát, türelmetlen mozdulatokkal szabadítva ki magam az agyag fogságából. - Emelkedj lábujjhegyre, – suttogom, kérve tőle a helyváltoztatást, hogy kényelmesebb, kellemesebb legyen a hozzáférés útja.

Daphne Galanis
Hetaira
Ikon kép :
-
Életkor :
28
Gif I :
-
Foglalkozás :
Hetaira
Családi állapot :
Egyedülálló
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja GhwAJtM
Avatar alany :
Florence Pugh
Hozzászólások száma :
10
Daphne Galanis

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Vas. Jún. 25, 2023 12:54 pm
Enzo és Daphne
i want to be with you even if you cannot stay | ¤
+18
Már a legelső együtt töltött éjszaka során olyan szinkronba kerültünk egymással, amire nem létezik logikus magyarázat. Ez az érzés pedig az elmúlt években nem enyhült, hanem mintha minden alkalom után csak erősödne. Beleborzongok az érintése. Jóleső érzés szalad végig a gerincem mentén ahogy lehellete csiklandozza a nyakam.
Tudom, hogy mire készül, szinte mintha képes lennék kiolvasni a gondolataiból mindazt amire gondolhat. Bármit megtehet velem, teljesen átadom magam neki és annak a csodálatos érzésnek, ami minden alkalommal a hatalmába kerít amikor mellette vagyok. Mielőtt azonban engednék a noszogató, parancsoló mozdulatainak hátammal a hideg falnak támasztom magam, hogy ujjaimmal fürgén szaladjak végig ingének gombjain, amíg az anyag felszabadul és megadva magát hull alá a padlóra, hozzáférést biztosítva csupasz felsőtestéhez. Sem az érzést, sem pedig a látványt nem tudom megunni, ő az enyém, hozzám tartozik, részem egy darabja és kétlem, hogy valaha is leszek annyira önzetlen, hogy eltaszítsam őt magamtól. Birtklóan, szinte kifejezve a gondolatokat amik a fejemben motoszkálnak rámarkolok a férfiasságára. Imádom érezni ahogy tenyerem kitölti a merevsége, imádom az érzést, hogy mindezt én váltom ki belőle. Mohón és szenvedélyesen falom ajkait, nyelvem érzéki táncba hívja az övét, kellemesen összefonódnak, miközben fáradhatatlanul markolászom lábai között rejlő erejét. Szívem egyre vadabbul kalapál a mellkasomban, kiugrani készül onnan, vágyódik azután, hogy végre őt is szeressék. Ennél sokkal többet szeretnék ajkaiból, de kegyetlen módon elszakít magától, hogy határozott mozdulatokkal fordítson át ismét. A hideg fal kegyetlenül találkozik a hasammal, melleimmel, kezeimet fejem fölött összekulcsolva, szorosan tartja. Még jól is esik a fal hidegége felhevült testemnek. Minden egyes mozdulata újabb és újabb sóhajt csal ki belőlem. Ujjainak játéka kellően felkészítenek odalent arra, hogy befogadjam őt magamba. Nincs is szükségem ennél többre, a puszta jelenléte igazi ajzószer számomra.
- Ahogy óhajtod szaggatott levegővétellel vagyok csak képes válaszolni neki, majd további időhúzás nélkül teljesítem a kérését. Lábujjhegyre csimpaszkodom, még egy kis terpeszt is megengedem magamnak, hogy minél jobban és kényelmesebben hozzáférjen majd ahhoz, amire készül. Fenekemet kissé kitolva, játékosan megrázom neki, ezzel is tovább csigázva a minden bizonnyal így is eléggé felfokozott állapotát. Testem ívben feszül meg, miközben csak és kizárólag arra vár, hogy végre magába fogadja Enzot. Alsó ajkaimat beszívva, szaporán lélegezve egyre türelmetlenebbül várom az ostromát.


Enzo Medici
Kutató/Tudós
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja B73ede8b3bfaa10e6273829f3c6578cf
Életkor :
35
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja N1QBPG0E_o
Foglalkozás :
molekuláris-, sejtbiológus, genetikus
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja VTu4sXAl_o
Avatar alany :
Daniel Sharman
Hozzászólások száma :
14
Enzo Medici

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Kedd Jún. 27, 2023 7:12 pm

"What we've done in the dark becomes our whispered illusion, a moment that belongs solely to us."



Majdnem minden erőmre szükségem van ahhoz, hogy ne olvadjak bele a készen kínált érzésbe, ujjainak, markának, fogásának játékába, ami jelenleg csak tovább tüzeli mindazt, amiről úgy véltem, már egyáltalán nincs hová. Fáj levegőt is venni, különösen az elszakadás gondolatára, még ha oly’ csekély ideig tart is majd, vonzz, hogy maradjak, hogy a kezébe adjam mind magamat is teljesen, mind pedig az irányítást. Eléri, hogy meginogjak abban, amit tenni kívánok, ami a fejemben motoszkál és csak az ment meg ettől, hogy megszólal. Ez pedig elég ahhoz, hogy megmutassam számára, amire kért. Amit én is legalább annyira akarok, mint ő, ha nem jobban.
Csókját még visszabitorlom a magaménak vagy ő követeli az enyémet, már nem tudom és nem is érdekel. Egészen addig nem, amíg egyek lehetünk így és hamarosan úgy is. Nyelvének invitálása és játéka adok-kapok kergetőzésbe űz, amelybe bármikor, gondolkodás nélkül vonulok vele és érte, most is.
Még ízének lüktető aromájával az ajkamon érem el, vagy enged ő, mindegy, hogy megforduljon. Nem tudok betelni a látványával, bőrének selymes huzamával, illatának mámorával. Test a testnek préselődik, feszül, elnyelve minden teret közülünk és jelenleg egyetlen gondolat üli meg pillanatot, amely vágyódással átszőtt kívánalommal tombol, üvölt csak érte, csak miatta és kizárólag utána. Mintha minden sejt bennem csak érte létezne és a közelében vibrálva lángol és mohón akar belőle még többet.
Beiszom a látványát, a falhoz passzírozott testének gyönyörűségét, amelyet gondolkodás nélkül cirógatok végig, minden létező módon, mégsem sokáig késleltetve mindazt, ami után az összes érzékszervem sóvárog. Sóhajai puszta hevítése mindannak, amely már így is lángol, ujjaimat befedő nedvessége pedig az utolsó cérnaszálakat is áthasítják tudatom már cseppet sem józan határán.
Figyelem miként változtat a testén, közben megoldom a nadrágom, fürge mozdulatokkal. A feneke tökéletes, invitáló játéka nyelésre késztet és fájdalmas feszülést idéz elő a már egyébként is feszült tájékomba. Ívbe hajló gerince több, mint fantasztikus látvánnyal kecsegtet, többet nem is váratom sem őt, sem pedig magamat.
Falnak szorított kezeit még mindig lefogom, szabad kezemmel pedig utat segítek magamnak hozzá, forró invitálásában elmerülve, lassan, figyelmes gyengédséggel, már amennyire ez lehetséges a jelen állapotban.
Mélyen akarom magamnak és csak magamnak, az érzés és a gondolat egyszerre  üli meg az ágyékomat és hajtana a türelmetlenség felé, de jobban törődöm vele annál, semmint mocskos módon raboljam el tőle, amit nekem ajándékoz. Megőrjít mennyire akarom, mennyire kívánom.
Lassú tempóval kezdek, de végig érezni akarom szűkösségének bársony mivoltát és ahogy rajta is azt látom, készen áll a gyorsabb ritmusba, fokozatosan csúszok át vele együtt abba.

Daphne Galanis
Hetaira
Ikon kép :
-
Életkor :
28
Gif I :
-
Foglalkozás :
Hetaira
Családi állapot :
Egyedülálló
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja GhwAJtM
Avatar alany :
Florence Pugh
Hozzászólások száma :
10
Daphne Galanis

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Csüt. Jún. 29, 2023 12:24 pm
Enzo és Daphne
i want to be with you even if you cannot stay | ¤
+18
Kár lenne tagadni a köztünk lévő szexuális feszültséget. Kár lenne úgy tenni, mintha nem ugyanarra vágynánk mindketten. Nem ez az első alkalom, hogy neki adom magam, mégis mindig különleges a maga módján. Vágyom rá, szinte fájóan sóhajtozik lelkem utána. Nem csak arra, hogy a testem érintse, hanem arra is, hogy a szívem símogassa. Amíg nem ismertem meg őt, el sem tudtam képzelni, hogy milyen lehet szeretni valakit, milyen érzés amikor majdnem belehalsz abba, hogy egyetlen pillantásával téged keressen. Néha azt kívánom bárcsak soha ne ismertem volna meg, mert amióta az életem része minden olyan nehéz és bonyolult. De nem most, most egyszerűen csak természetes, hogy csókban forrunk össze, hogy testünk úgy kapcsolódik egymáshoz, mintha soha nem tartozna máshoz. Megrészegít minden érintése, olyan mohón és akaratosan vonom még közelebb magamhoz, miközben csókolom, mint ahogyan egy alkoholista vonja magához az elméjét bódító italt.
Minden érintése nyomán felsóhajtok, mélyről jövő, vágyódó sóhajjal, amit teljes mértékben ő vált ki belőlem. Istenem, mennyire szeretem ezt a férfit. Belenyögöm nevét a kettőnkre telepedett csendben, amikor testével nekipasszíroz a falnak. Már szinte remegek azért, hogy végre magamban érezhessem őt, hogy még ennél is jobban eggyé forrjon a testünk. Engedelmeskedve a kérésének lábujjhegyre ereszkedem, hogy egy kis helyezkedés után olyan pozicíót vegyek fel, aminek segítségével jobban hozzám férhet majd. Kezeimet a falhoz szorító kézfejét círogatom ujjaimmal. Beharapott alsó ajkakkal szívom be a levegőt, amikor végre kitölt a férfiassága. Lehunyt szemekkel élvezem az érzést amiben részesít. Fejem enyhén hátra döntöm, hogy az övével találkozzon miközben vele együtt mozgok arra a ritmusra amit diktál. Egyszerűen nem vagyok képes betelni vele. Nevét sóhajtom újra a fülledt csendbe, miközben csípőm mozgásával gyorsítok a tempón. Azt akarom, hogy könyörtelenül a magáévá tegyen, birtokoljon, ily módon is éreztesse azt, hogy mit jelentek neki. Most nincs szükségünk szavakra, így is ugyanazt a nyelvetbeszéljük. Az egymás iránt érzett elcseszett szerelmünk vágytól fűtött nyelvét.


Enzo Medici
Kutató/Tudós
Ikon kép :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja B73ede8b3bfaa10e6273829f3c6578cf
Életkor :
35
Gif I :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja N1QBPG0E_o
Foglalkozás :
molekuláris-, sejtbiológus, genetikus
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja VTu4sXAl_o
Avatar alany :
Daniel Sharman
Hozzászólások száma :
14
Enzo Medici

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Szer. Júl. 05, 2023 4:07 pm

"What we've done in the dark becomes our whispered illusion, a moment that belongs solely to us."



Sóhajba fojtott nyögése, amelyben a nevem említése hal el közöttünk, tovább borzol mindent is bennem, mintha még lenne hová fokozni azt, mennyire sóvárgok ezután a nő után. Kérésemnek eleget tett helyezkedése tökéletes helyet biztosít, kézfejemet édesgető ujjainak érintését csak valahol a figyelmem és tudatom peremén érzékelem, de milyen jól esik, azt nem is tudja elképzelni sem. Sürgetővé válok, mind a mozdulataimban, mind az érintésében, más semmi másra nem tudok és nem is akarok gondolni, minthogy az enyém legyen és én az övé, akkor is, ha ez a mámor nem tart tovább néhány kósza percnék, amit magunknak szelünk ki létünk éteréből.
Összeillünk minden tekintetben, egymásba feszülésünk magával hozza a gyönyör szikráinak fel-fellobbanását, egészen sokat ígérve, kínálva, akarva, rabolva, amiből minden is kell egyszerre, újra és újra, amíg a kifulladástól terhes fáradtság meg nem ül az izmaink legmélyén. Az érzés végigcikázik a hátamon, hátrahajtott fejét látva szabad kezemmel az álla alá nyúlok, tenyerembe vonva arcát és nyakát, ahogy csak elérem. A másik oldalról füle alá sóhajtom fel mennyire kívánom, csókkal perzselve végig a bőrt, a pihe hajszálakat, amelyet fedik.
Újra a nevemet említi, csípőjével új ritmus ütemét diktálja és gondolkodás nélkül megyek vele, követem az úton, amit mutat, önként és töretlen lelkesedéssel. Minél inkább bátorít, annál inkább veszek el belőle többet magamnak, akarom, hogy érezzen, hogy én is érezzem őt, hogy a szenvedély végigzubogjon mindkettőnk ereiben ugyanolyan intenzitással fűtve szégyentelen kettősünk.
Egyre növekvő lendülettel szorítom jobban és jobban testét a fal és magam közé, mintha rajta keresztül akarnám elérni a felületet, amelynek préselem. Elveszik a szoba, a tér a tekintetem elől, már semmi más nem számít csak ő meg én és mindaz, ami kettőnk között és kettőnkkel történik egyszerre és bár rettenetesen közel vagyok ahhoz, hogy bevégezzem, amit iránta érzek és ami lávaként bugyog végig bennem miatta, mégis távozóra fogom magam. Nem hirtelen, de nem is szégyenkező mozdulattal, eleresztve a csuklóinak szorítását, de mégsem elengedve őket. Csípője után nyúlok a másik kezemmel, az ágyon akarom őt, szemből most már, türelmetlen gyorsasággal, az sem baj, ha nem teljesen a fekvőhely közepén végezzük. El akarok merülni benne újra, csókolni újra és újra, látni az arcát, a tekintetét közben, eggyé válni vele annyira, amennyire az talán már nem is lehetséges.

Daphne Galanis
Hetaira
Ikon kép :
-
Életkor :
28
Gif I :
-
Foglalkozás :
Hetaira
Családi állapot :
Egyedülálló
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja GhwAJtM
Avatar alany :
Florence Pugh
Hozzászólások száma :
10
Daphne Galanis

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Enzo és Daphne
i want to be with you even if you cannot stay | ¤
+18
A sors minden bizonnyal azért küldte Enzot az utamba, hogy lehetőségem legyen megtapasztalni milyen a szerelem. Mit jelent boldognak lenni. Milyen érzés, amikor valakinek már csak a puszta jelenléte megdobgtatja a szívem. Mindketten bűnösek vagyunk azért, mert nem tudunk elszakadni egymástól, de ki hibáztathat azért, amit egymásért érzünk? Az életnek kegyetlen humora van, ad egy férfit akit szeretek, de sosem lehetek az első az életében. Sokszor megfogadtam már, hogy véget vetnek mindennek, hogy emelt fővel lépek ki a kapcsolatunkból amíg még nem késő, de képtelen vagyok rá. Nem vagyok elég erős ahhoz, hogy elengedjem, foggal-körömmel ragaszkodom hozzá, minden külső negatív tényező ellenére. Ő az enyém.
Ennek tökéletes bizonyítéka az is, hogy mint minden másban, a szexben is tökéletesen passzolunk egymáshoz. Tudja mire vágyik a testem és én tudom, hogy mit szeret az övé. Szavak nélkül is megért, kielégít, kiegészít, ő a másik felem. A jobbik énem.
Szaporán kapkodom a levegőt, miközben teljes egészében a falnak préselve élvezem, hogy teljes egészében kitölt. Imádom minden  porcikáját. Lehelete végigszalad a nyakamon, felperzselve az eddig is teljesen felkorbácsolt vágyaiamat. Lehunyom a szemem miközben fenekemmel közelebb simoluk hozzá, hogy még jobban kitöltsön férfiasságával. Nevét a csendbe nyögöm, mintha csak egy ima lenne, mintha szükségem lenne hozzá a létezéshez. És talán szükségem is van rá. Egyre intenzívebben ostromol, lábaim elgyengülnek, mély sóhaj szakad fel a mellkasomból, egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy átlendüljek a gyönyör kapuján, de mielőtt ez megtörténhetne enged a csuklóm szorító kezének szorítása és kicsusszan belőlem. Szinte már türelmetlenül kapok ajkai után, nem akarom elszakadni tőle. Mozdulatait, lépéseit szinte eggyé válva vele hátrálok az ágyig. Hátamra dőlve vonom őt közelebb magamhoz. Ajkaimmal végigcsókolgatva nyakának vonalát. Lábaimat átkulcsolom a csípője körül,  így is jobban magamhoz vonva őt, felkészülve arra, hogy újra magamba fogadjam. Tekintetem összefonom az övével, elveszem a pillantásában, gyönyörű íriszeiben.
- Szeretlek hevesen dobogó szívem a mellkasomban biztosít arról, hogy minden érzésem amit iránta táplálok igazi. Teljes porcikámmal, a lelkem legmélyebb őszinteségével szeretem. Visszavonhatatlanul.  


Ajánlott tartalom

MediciGenesis Co. Ltd  apartmanja Empty Re: MediciGenesis Co. Ltd apartmanja

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.