Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
Aurora - Page 2 Wanted10


Who is online?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora - Page 2 B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 3:43 pm
Shane & Clara
Gyorsabban kerülök az ölébe, mint azt eredetileg terveztem, a segítségével elkerülünk minden kellemetlenebb ütközést. Mégsem ereszkedem le rögtön alább, tarkómba kapaszkodását követőn engedékenyen hajolok közel hozzá. A kísértésnek, amely ott csörgedezik az ereimben, minden dobbanássával a mellkasomnak ütődik, ellenállok. Mást kínálok a számára, amit tudok, hogy a kedvére lesz. Nem hajolok el tőle messzire, amíg megszólítom. Szélesebb mosollyal az ajkamon mozdulok, engedelmesen, ereszkedek lejjebb. Egy pillanatra mégis megakaszt, ahogy végigsimít rajtam… Élesen szakad fel belőlem a levegő, de aztán magamba fogadom őt teljesen… Egészen.
Bennem reked a levegő, ajkamba harapok, amíg megszokom az érzést. Elemelkedem róla és felveszem azt a ritmust, amit ő kínál, csípőim szabadságának megfosztásával. Ajkait ízlelem és ezúttal én nem akarom elereszteni őt… Mégsem bánom, amikor megteszi, az ajkain pihegve húzom félmosolyra az ajkam.
- Értettem - lehelem remegő hangon aléltan, ahogy parancsának eleget téve lassan előbb emelkedem, aztán visszasüllyedek ölében. Körmeim hegye belemélyed az autóülés háttámlájába, minden egyes elmélyedést követően vágytól édes sóhaj tör fel és halnak el ajkain, anélkül, hogy érinteném azokat.
Nehezemre megy, hogy amikor végre ebben a helyzetben legyek, visszafogjam magam úgy, ahogy kívánja. Másra vágyom, de amikor ezt kifejezném, visszakényszerít az előző ritmusba, olyan határozott mozdulattal és szorítással, ami csak még tovább perzseli azt, amiről nem hittem, hogy képes lehet. Kéjes hang szakad fel, ölem remeg körülötte mégsem enged és el sem tudja hinni ez mennyire tetszik jelenleg.
Megmaradok abban a ritmusban, amit követel magának, nyújtózkodását érzékelem, megadom újra csak, amit akar, azzal a mohósággal, amivel az imént ő is viseltetett merülök el ajkai érintésében. Levegőért kiállt tüdőnk, homlokán támasztom meg a sajátom, amíg ez megtörténik és amíg újra megszólal.
- Igenis - sóhajtom - de inkább nyűszíteném - a gyönyör oltárán… Tudom, mit csinálok beleegyezéseim szófordulataival, legalább is sejtem… Kiegyenesedem előtte, alsó ajkamba harapva, bal vállamról lesimítom az anyagot, egészen könyökömig. Az anyag szélében megkapaszkodom az ujjaimmal és csak lassan - a tempónkkal egyenértékűvel - simítom el, hogy felfedjem teljesen azt előtte, aminek egész éjszaka szemtanúja lehetett. Hátam ívbe feszül ajkainak érintése nyomán, így nagyobb teret kap ő maga is. Fejem hátrahajtom és hagyom, hogy ezúttal szabad utat találjon a bennem megszülető hangok autónk belsejében. Ezúttal nem kell tekintettel lennem a házunkban élők miatt, a zártság és a hangszigetelés is barátságosan ölel körbe minket.
Szabad kezemmel az autó plafonjára tenyerelek, részben találva ott kapaszkodót, részben, hogy ellentartsak a ritmusnak. Érzem, hogy miként remegek meg ritmusról, ritmusról, miként kívánja testem a ficánkolást, aminek vélhetőleg nem ad teret és… ajkának játéka érzékenységemen csak tovább űz a kéj mezején. Egyre hangosabban szakad fel torkomból a beteljesedés hangjai. Fejem újra lehajtom, füle mellé, nyakába csókolok bele, közvetlen közelről ajándékozom neki a hangokat. - Hadnagy… - hangom sóvárgó, már-már könyörgő tónusú.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora - Page 2 Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 4:53 pm

Az orromon át, szinte fújtatva engedem ki a mellkasomban megült légvételt, ahogy egészen leereszkedik. Szorosan érzem mindenhol magam körül és bassza meg, ez kurva jó. Amit képes még fokozni, nem csak engedelmeskedő magatartással, amit vokalizál is, hozzáadva mindazon akaratlagosságtól mentes hangot, amit ez alkalommal nem fog vissza. Elképesztően ingerlő hallani, gerincem alján sűrűsödik össze, egyre tovább gerjesztve az odagyűlt feszültséget. Ha jól sejtem, ő is hasonlóan érzi magát, minduntalan kizökkenési kísérletei az elnyújtott, lassú és mély, érzékletes élménynek legalábbis ezt jelenti a számomra. Egyelőre nem hagyom, hogy változtasson, érezni és kiélvezni akarom őt és ezt, hosszabbra húzni és nyújtani, ameddig még lehetséges. Még nem végeztem vele mára. Kurvára nem.
Reszketését érzékelem, leginkább magam körül, ami úgy egyébként iszonyat jó érzés és kellemes előfutára lesz annak, aminek a beteljesedését, több, mint szívesen veszem. Tudom, ha most gyorsítana, hamar belelovalná magát, de az egész jócskán mélyebb és megrengetőbb lesz, ha tovább húzza az egészet. Azt akarom, hogy feje búbjától a lábujjai végéig rengesse meg világát a reszketegsége, olyan intenzitással, amire sokáig emlékezni fog még.
Csókját akarnok mohósággal rabolom a magaménak, hogy aztán csak azért szakítsam meg, mert még többet kívánok belőle. Sötéten villannak meg íriszeim, nem csak azt az egyszerű szót követően, amivel felel az elhangzottra, hanem annak köszönhetően is, ahogyan véghez viszi, amit akarok tőle.
Kutakodó tekintettel, várakozással telve figyelem, ahogy az anyagot átbucskáztatja vállának gömbölydedségén majd az anyag gyakorlatilag megadva önmagát hullana le egészen az alkarjáig, ha nem szabna gátat neki, hogy lassú, kínzó módon fedje fel azt teljességében előttem, amit az átsejlő anyagon át eddig is megmutatott önmagából.
Nyelek egyet.
Bőre puhaságába merülve furakszom szinte a halomhoz, amit a háta ívbe feszülésével még inkább felkínál. Kényeztető táncba cirógatom a nyelvemmel és ajkaimmal, egyetlen pillanatra sem kímélve, ahogy finoman megszívom bársonybevonatát, különösen nagy figyelmet fordítva annak ékességére.
Kísérő hangjaira nincs kifejezés, mennyire tovább gerjesztenek és űznek felé. Elengedem a csípőjét jobbommal és lecsúsztatom illeszkedésünkhöz, hogy ujjaim játéka alá vonjam érzékeny pontját, balommal pedig a még mindig anyag fedte keblére simítom rá, hogy ostrom alá vegyem azt is. Ezúttal kihasználva a ruha textíliájának ingerlő mivoltát rajta, egy az egyben a magam kedve szerint vonva bele az érte szóló érzéki megmerítésbe.
Már nem fogom le, de nem akarom, hogy gyorsítson. Akkor sem, amikor újra a rangomat nyögi a belső tér fülledt levegőjébe, amivel újabb szeget üt a helyére, és ha kell, figyelmeztetem arra, eszébe se jusson más ritmust felvenni, változtatni a jelenlegin. Kivárom, amíg átcikázik rajta mindaz, amiért megdolgozott, rá következőn pedig követem őt magam is, az utolsó pillanatban a vállaiba kapaszkodva meg szorosan.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora - Page 2 B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 6:25 pm
Shane & Clara
Borzongás járja át egész testemet az általa kívánt ritmus, a sürgetés ott zubog az ereimben, mégsem ad ennek teret, ami egyszerre kínzó, de az érzéki vágyakat hosszú időre a bőröm alá húzza, megül az izmaimban.
Végig figyelemmel követem - fogalmam sincs, hogy van rá még egyáltalán józanságom, mert ezt rég elvette tőlem -, miként húzom le magamról egyik oldalt a ruhát, csípőm mozgásával nem állok meg közben. Magának bitorolja, amihez kellő mennyiségű helyet biztosítok a számára, az átjáró kéj feszíti ívbe a hátam, hagyom, hogy hangom betöltse az egyterűt.
Élesebbé válik, miután elengedve csípőmet, ujjai játékba kezdenek vágyaim húrján. Még inkább beleremegek az átéltekbe, csípőm gyorsabb ritmust venne fel, de nem adja meg a kegyelmet a számomra, ahogy én sem tettem meg vele korábban. Ostroma több színtért is magába hordoz, fejemet akkor hajtom vissza, ahogy másik keblemet sem hagyja többé magára.
Az általa keltett kéj intenzitása egyszerre válik elviselhetetlenné és édes vágyakozássá. Könyörgőn ejtem ki rangját, majd azt követőn halkan nyögök fel, miként nem hagyja továbbra sem, hogy az érzéki szenvedélytől messzire sodródjunk. Nem teszek kérése, pontosabban akarata ellen, bármennyire is vágyik rá minden porcikám. A támlában kapaszkodó karomban minden izmom megfeszül, testemen mégis finom remegés fut végig, ahogy a kiteljesedés felé halad, a torkomban megszülető hangok ezzel válik egyre hosszabbá, érzékibbé.
Hirtelen kapok a vállába, kapaszkodom meg benne, ahogy ölem remegése végül teljes mértékben átjárja egész lényemet, remegő sóhajjal - vagy sikollyal? - karöltve. A vágy oltárán feszül meg egész testem, adok neki oda mindent, amit csak kérhet tőlem. Testünk tánca mégsem marad alább, vele maradok egészen a végsőkig, csak és kizárólag ekkor engedem el magam. Két kezem arcának két oldalára simul, ajkai után kutatok, puhán csókolva őt, két kapkodó légvételem közepette. - Köszönöm, hadnagy - hangom, testemmel együtt még mindig remeg, ahogy az együttlét utóhatása úrrá lesz rajta. Ujjaimmal szakállán simítok végig újra és újra.
- És most... ha van kedved, valóban bemehetünk - húzom mosolyra az ajkamat, de ahelyett, hogy elmozdulnék az öléből, amit tudom, hogy hamarosan meg kell tennem, még egy csókot lopok tőle. - Egy kicsit még hadd maradjak itt - simítom homlokom újra az övéhez… csak addig, amíg légvételeim és szívem dobbanása újra a normálisra csillapodik.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora - Page 2 Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 8:51 pm

Sóhajai, nyögései, sikolya még sokáig ott marad a térben köröttünk, legalábbis annak érződik, amíg követem őt és egyben elveszítem a realitás érzékelését néhány másodperc hosszúra nyújtott, időtlen momentumában. Gerincemen cikázik végig véget-nem-érőnek érződő és talál megnyugvásra benne, annak minden létező valójában. Vállaiban kapaszkodom, szorosan vonva szegezve egész lényét magamhoz és még akkor sem engedem el, amikor kezei közé veszi a képem két felét. Csókját viszonzással fogadom, ezúttal már puhában, kevésbé akarnok önzéssel, mint korábban.
Szusszanva fújtatok egyet röviden, ahogy bajszom alatt megremegnek az ajkaim a szórakozottság okán, leginkább arra, amit közöl.
Megint a rangomnak címezve azt.
- Egész pontosan mit is köszönsz, huh?! – Van bennem annyi, nem teszem hozzá, bolond nőszemély, de a gondolat azért odakarcolja magát a koponyám belsőfelére, amihez kifejezetten kedveskedő érzés társul, semmint más egyéb.
A vállairól a kezeim lejjebb siklanak, a hátára, végigsimítva a bőrt és ott találva fogódzót magamnak, még nem akarom elengedni. Reszketését is talán így csillapíthatom, bár ha nagyon őszintének kellene lennem, ez pont olyasmi, aminek az utórezgéseit pont, hogy a lehető legpofátlanabb mértékben élvezem. Mint mindig.
Az újabb csókot megint csak viszonzom és maradok vele így, összeölelkezve, amíg arra szüksége van. Nekem sem jön rosszul a lenyugváshoz szükséges néhány perc.
- Amit csak akarsz. De előbb... – A kartámaszon megérintek egy gombot, mire kinyílik a felület. Benne egy kisebb táska van, az alapvető vackaimmal, ha berendelnek, nincs idő összeszedni, ami kellhet, előre be van készítve a járműbe. A táskából pedig egy kisebb méretű, tiszta törölközőt halászok ki a jobbommal. - Tessék. – Nyilvánvaló, hogy elkél, nem szükséges nagyon ragozni miért. Hosszú ruha így vagy úgy, érezze magát kényelmesen, ha még a bárba is be akar térni, ahová egyetlen rossz szó nélkül fogom követni és nem csak azért, mert eleve én hoztam ide.
Mielőtt azonban kiszállna az ölemből, óvatosan visszaigazítom a ruháját a vállára, eltakarva az egyébként nagyon is látható keblét a textíliáján keresztül. Odahajolok, egymás után mindkettőhöz és a vékony anyagon át megcsókolom őket érzékenységükön, puhán és röviden.
Elengedve a hátát végigsimítok a keblein, mindkét kezemmel, különösen nagy és gyengéd figyelmet fordítva rájuk. - Nagyon tetszel ebben. ..de az is, ha csak én tudom mi van alatta. – Nem kérem arra, hogy ne vegye fel többet, nem szólnék bele. Ezzel együtt azonban valóban kevésbé zavarna, ha nem a fél város tudná pontosan, hogyan néz ki, ami csak az enyém. Tetszik annak a gondolata, hogy az és nem szívesen osztozom azon, ami hozzám tartozik. Beleértve ebbe az esztétikai élményt is.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora - Page 2 B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 10:43 pm
Shane & Clara
Kényelmet találok az ölében, vállaimon nyugvó kezében, közelségében. Légvételeink lassan csillapodnak csak, ahogy az életre keltett gyönyör hullámai is ekként nyugszanak meg. Ölelkezésünk még ezen a szűk helyen is, levezetésként szolgál és eszem ágában sincs ezt a részét kihagyni. Arcára simulnak kezeim, nem zavar, hogy sok helyet nem hagy, messzire nem szívesen mennék.
Széles mosolyra vonom az ajkamat, szusszanását, arca izmainak finom megrándulását figyelemmel kísérem. Tudom! Nem igényli, mégis megteszem. Néha, olykor még becsúszik egy-egy alkalommal, teljesen nem fog tudni megszűnni létezni a jelenség.
- Az estét és az élményt. Különösen az élményt… és az estét. A vacsorát említettem már? - nyakam nyújtva emelem el kissé a fejem tőle. Kezeim a nyakára csúsznak, tarkóján találok kellemes kapaszkodót benne. - Nem biztos, szóval a vacsorát, ami maga az este volt - szórakozottan bazsalygok, a kelleténél túlzóbbá véve a magyarázatot. Minden, ami történt természetes közöttünk, nem érdemelne semmilyen hálát, én mégis azt érzek… leginkább iránta.
- Remélem tudod, hogy egy darabig most képtelen leszek lábra állni - újra sikerült teljes mértékben levenni a lábamról, a szó legszorosabb értelmében, érezheti az elmúlt percek utóhatását. Újra közelebb hajolok hozzá, tenyerének érintése a hátamon jótékony hatással van a szervezetemre.
Homlokom a halántékához illesztem, hagyom, hogy légvételeim lenyugodjanak. Ujjaimmal tarkóján babrálok, hajának tövén simítok végig újra és újra, vagy épp tekerem a rövid szálakat ujjam köré. Szemem sarkából követem figyelemmel miként nyomja meg az orvosi felszereléseket tartalmazó rekesz gombját, majd emel ki belőle egy fehér anyagot. Felegyenesedem ültömben.
- Ó - elveszem tőle a törölközőt és ezúttal elemelkedem róla, saját helyemre mégsem csúszok még vissza. - Milyen előrelátó. Az ezernyi redővel segítenél? - a legtöbbjét arrébb seprem, de a szűk hely, kevés mozgást enged meg a számomra, így elkél a segítsége. Amennyire megkapom, nem telik bele sok időbe, amíg rendbe szedem magam a kölcsön kapott törölközővel - amit otthon azonnal be kell rakni a mosóba. Nem azért van itt vélhetőleg az autóban, hogy ilyen helyzetekben vegye hasznát az ember. Vagy épp, de, de akkor is.
Mégsem ülök még vissza a helyemre, de combjaira sem ülök vissza, ruhám segíti visszaigazgatni és a hölgyektől is búcsút vesz. Halk, hümmögő sóhaj szakad fel belőlem, zárt ajkaimon hal el mégis a hang, miként végigsimít rajtuk.
-  Ühm, ez esetben - még egyszer közel hajolok hozzá, hogy ajkát érintsem futólag. - Menjünk haza - szelíd a mosoly az ajkamon, nem bánom a kritikáját, amit megfogalmaz, rossz érzés nem kerít hatalmába. Kifejtette a véleményét, sőt az érzéseit és ezt maximálisan szeretném tiszteletben is tartani - Hogy csak te lásd, senki más ne - főleg ma este. Tekintve, hogy milyen érzéseket táplál eziránt, eszem ágában sincs bemenni a bárba. Elhajolok tőle, balommal a vállában kapaszkodom meg, támasztékot találok rajta, amíg visszaülök a helyemre. Óvatosan mozdulok, a járműben sem akarok kárt tenni… félpár, valamikor elhagyott cipőmet az ülésem elől halászom fel, miután már újra a helyemen ülök.
- Vagy szeretnél bemenni? Vagy a kietlen parkoló miatt jöttünk ide? - még mindig nem teljesen tiszta előttem, hogy mi volt a célja, bár sejtem, hogy inkább az utóbbi, de rákérdezem. Sosem tudhatom.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora - Page 2 Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 11:11 pm

- Nem is te lennél... – Ingatom meg a képemet még egyszer, röviden. Nem is annyira a köszönetnyilvánítása miatt most, bár nyilvánvalóan az szervesen a része, hanem sokkal inkább ami miatt köszönetet mondd. Nőszemély. Erre más okot nem tudnék megnevezni, különösen vele kapcsolatban.
A következő kijelentése, noha kellemes érzést gördít le a gerincem mentén, nem teljesen tűnik jogosnak. Több szempontból sem. - Ott még nem tartunk. – Legalábbis az este eddigi része még nem az egészet és végképp nem a végét jelenti a napnak és nos… a lábra állást illető képességének.
Ujjainak játéka a tarkómon és a hajamban láthatatlan módon cirógatja végig a bensőmet is egyszerre a bőrfelülettel és a tincsekkel, amit érintése játéka alá von.
- Persze. – Az egyszerű beleegyezés elhangzásával együtt segítek a ruhát elrendezni rajta, na meg a törölközőt is, lehet nagyobb lelkesedéssel, mint azt esetleg elvárta volna. A lényeg, hogy könnyedén hozhassa magát rendbe vagy legalábbis kényelembe a történtek után.
A ruhája is rendbetételre kerül, mindenhol. Lassan emelkednek meg a szemöldökeim, ahogy lemond a bárról, ahová az előbb, még bement volna. Lassan megcsóválom a fejemet. Nem annak szólt, ami elhangzott a részemről, hogy véget kell vessünk az estének. Nem kell. Egyelőre nem.
Mielőtt azonban megszólalhatnék, folytatja ő, én pedig csendesen hallgatom végig, minden szóra figyelve, amit közöl, ahogy visszahelyezkedik a másik ülésbe. A magamét is megigazítom, vissza a vezetéshez kényelmes állásba.
- Clara, te szeretnél bemenni? Ruhától függetlenül. – A kérdés szerintem most inkább ez. Ha pedig a válasza igen, akkor amint magam is elfogadható mértékben rendbe hoztam magam, kiszállok a járműből és kinyitom az ő ajtaját is. Amint kint van belőle, a haját hátraigazítom, elvonva a szőke tincseket az útból. Szempáromat az áttetsző anyagon tartom vagy pontosabban azon, amit eltakarni volna hivatott, ehelyett inkább közszemlére teszi. Kelletlen sóhaj üli meg a mellkasomat.
Álla alá akasztom az ujjamat és lehajolva hozzá csókolom meg újra, ez alkalommal szelídebben, mint a jármű belterében, de cseppet sem visszafogva magamat. - Gyere. – Halkan ejtem ajkaira a szót és a keze után nyúlva indulok el vele a parkolón át az épület felé.
- Egyébként, nem a bár miatt álltunk itt meg. – Tovább azonban nem fejtegetem a dolgot, kétlem nagyon kellene.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora - Page 2 B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Pént. Júl. 07, 2023 9:20 am
Shane & Clara
Két szemöldököm felvonom, majd halkan elnevetem magam, fejingását látva. Jókedvemből mit sem veszítve végül csak a vállaimat vonom meg, mert van, ami nem változik vagy csak nehezen. Minden alkalmat meg fogok becsülni, tűnjön az bármilyen egyszerű estének, egy sétának, egy vacsorának. Az exercitus tagjának lenni nem csak megbecsüléssel jár, magában hordozza a veszélyt is, amivel minden alkalommal szembe kell néznie, amikor küldetésre hívják.
- Még nem teljesen – bólintok egyetértés gyanánt, széles mosollyal az ajkamon. Szükségem van egy kis időre, amíg együttlétünk utózengése lecsillapodik. - De remek úton haladsz afelé, hogy a végeredménye az legyen – újra vidáman kuncogok… és azon kapom magam, hogy ez a fajta jókedv a mellkasomba költözött, folytonos jókedvet és nevetést csikarva elő belőlem.
És ezt ő váltotta ki belőlem.
Egy kicsit még maradok a közelségében, mielőtt a segítségét kérném ruhám eligazításában… és persze a törölköző használatában is. Szívesen veszem mind a kettőt, így kényelmesebben és gyorsabban is kerülök újra komfortos helyzetbe. Fejcsóválásával egybekötött szemöldökemelését nem tudom igazán hova tenni, egy pillanatra szemeim összevonásával értetlen ráncok jelennek meg orrnyergem felett.
- Ha már itt vagyunk miért is ne? - emelem meg mind a két vállamat, de itt most nem lehetek én a szűk keresztmetszet. A magam részéről már a kilátóból sem akadékoskodtam az ellen, menjünk haza és bár a kitérő több mint élvezetes volt, most sem ragaszkodom, ahhoz bemenjünk. Ennek ellenére okkal gondolom azt, valamiért idehozott. A beszélgetés mégis valahol úgy érzem elsiklik közöttünk, vagy valahol elvesztettem a fonalat.
Kiszáll és amíg átsétál az én oldalamra, a leesett fél pár cipőt visszaillesztem a lábamra. A kiszállás gyorsan megtörténik, de útnak nem indulunk még. Hajam hátrasepri, hogy pillantását oda vesse, ami csak az ő tulajdonát képzi. Egy szívdobbanás erejéig félrehajtott fejjel figyelem arcának vonásait, majd a fejem hajtom le. Azt sem bánom, ha néhány tincsem előreszökik a vállam mögül. Gyomromat a megbánás rántja össze, tudván miként vélekedik megjelenésem publikusságával.
Ösztökélésére felemelem a fejem, csókját szelíd mosollyal fogadom és viszonozom is. Invitálására némán bólogatok és kezében megkapaszkodva indulok el mellette.
A férjem szórakozik velem!
Két lépést sem tettük a félvállról tett megjegyzése mégis megállásra kényszerít, kezét pedig eszem ágában sincs elengedni.
- Shane… - hitetlen pillantást vetek rá, de van egy olyan sejtésem, hiába akarnék vele vitába szállni… Makacs és már csak azért is be fogunk menni, mert én korábban szerettem volna. Fújtatva eresztem ki a levegőt az orromon keresztül. - De amint nem érzed jól magad, vagy menni szeretnél, megyünk, jó? - lépek közelebb hozzá, kezében továbbra is megkapaszkodva. Arcára lágy csókot hintek, majd végül az oldalán haladva térünk be a szórakozóhelyre.
A zene hangos, nem annyira, hogy túlkiabálva kelljen beszélgetni a másikkal, de a fülnek is kellemes tartományt jóval meghaladja. A neon lila és kék fények sejtelmes hangulatot teremtenek, a helyiség alapvető sötétségét nem bánom.
Számos asztalnál ülnek már, de még üres helyeket is lehet találni. - Innál valamit? - kérdezem meg tőle, felé fordulva.
Arethusa
Reginae - Admin
Ikon kép :
Aurora - Page 2 Tumblr_ohki6zwt2J1voqnhpo2_250
Életkor :
217
Gif I :
Aurora - Page 2 46cc254d48602bcd81a8b3d922b64ba3
Foglalkozás :
Queen of the people
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
everywhere
Gif II :
Aurora - Page 2 007d46c6fba68f82640951fcd0f6c56225c771ed
Avatar alany :
faceless
Hozzászólások száma :
179
Arethusa

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Pént. Júl. 07, 2023 11:15 am



Lezárt játék!



Ezen a helyszínen új játék kezdhető!



Ajánlott tartalom

Aurora - Page 2 Empty Re: Aurora

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.