Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
Aurora Wanted10


Who is online?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Arethusa
Reginae - Admin
Ikon kép :
Aurora Tumblr_ohki6zwt2J1voqnhpo2_250
Életkor :
217
Gif I :
Aurora 46cc254d48602bcd81a8b3d922b64ba3
Foglalkozás :
Queen of the people
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
everywhere
Gif II :
Aurora 007d46c6fba68f82640951fcd0f6c56225c771ed
Avatar alany :
faceless
Hozzászólások száma :
179
Arethusa

Aurora Empty Aurora

Pént. Jan. 13, 2023 10:00 pm
Aurora Zotter16
Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Jún. 22, 2023 5:08 pm
Shane & Clara
Először csak határozottan bólogatok, hogy megengedheti bizony magának - abban igaza van, hogy a saját denariusával ő rendelkezik, úgy ahogy tetszik neki - majd enyhe hevességgel rázom meg hozzá a fejem, széles mosollyal karöltve. Ellenemre nincsen és néha bármennyire is sajnálok egy-egy darabot, utólag mindig rájövök, hogy ez csak egy ruha, egy tárgy, semmi több. Meg lehet varrni, vagy átalakítani. A pillanat hevében meg lefoglal annyira, hogy eszembe se jusson mi történik valójában.
Ahogy most is vezeti a gondolataimat, irányítja az érzéseimet, amelyet közelségével tud a leginkább kiváltani. Főleg, ha ezt követően az a bizonyos árnyék megjelenik az ajka szegletében, ami olyan jól áll neki. Miként lehetne ellenállni így az egyszerű kérésének? Hm, alig néhány éve még talán ódzkodtam volna tőle, gátlásomon mégis sokat tudott feloldani az elmúlt időszakokban, hogy mostanra már magamtól is merészebb legyek.
Szemem sarkából nézek rá, szavait kuncogás követi, de egészen addig nem szólalok meg, amíg vissza nem dől.
- Parancs értve, Uram - hüvelyk- és középső ujjammal szalutálok felé, széles mosollyal az ajkamon.
Összevont szemöldökkel tekintek az okosórámra, majd vissza rá. - Még van egy pár óránk… - majd eltekintek mellette. - De igazad lehet, ha rögtön indulni akarsz - a szék karfáján támaszkodom meg, hogy felálljak az öléből. Túl jól ismer már ahhoz, hogy tudja eltudok veszni az időben, amikor készülünk valahova. Nem először fordult már elő, hogy épp miattam késtünk el valahonnan. Legjobb szándékom ellenére is lassú tudok lenni, ha a készülődésről van szó: mindennek tökéletesnek kell lennie.
Még egyszer lehajolok hozzá, hogy orcán csókoljam.
- A kis herceget akkor rád bízom - ha majd felkel. Nem mintha engem keresne a kis togyogós, akkor ne állnék a rendelkezésre, amennyiben, ha időben el akarunk indulni, soká nem tarthat fenn.

Egy hosszabb fürdő, még hosszabb szekrény előtti álldogálást követően meg is lett a ruha. Amit aztán még kétszer újragondoltam. A stílusa miatt a hajamat laza hullámokba sütöttem, a sminket sem vittem túlzásba, a kevesebb olykor több, egyedül a vörös rúzs az, ami felhívja magára a figyelmet. Ékszerként azt a gyémántköves medált viselem, amit még tőle kaptam. Ruhának azt a kék darabot viselem, amit nemrég vettem. A ruha áttetsző anyagán keresztül látható az igazából csak falatnyi szoknyarész, ami épp csak comb egy negyedét takarja el. Lehetőségem nem volt még felvenni, de azt hiszem ez a legjobb alkalom lesz, cipőnek pedig a hozzá passzoló fekete magassarkút öltöm a lábamra.
Közös szobánkból előbukkanva, immár teljes készen, jelentem be indulásra kész állapotomat. Időben! Ha esetleg aggódna a ruharész hosszán, az első lépésemet követően eloszlatok minden kételyt: bal oldalt a combom közepéig vágták fel, hogy könnyebb legyen a lépkedés is benne és amit nem láthat, de pontosan tudhat: alatta semmit sem viselek.
Alig néhány perccel később a lányok is hazaesnek. Daltontól még felkapom az ölemben úgy búcsúzom el tőle, de jelenleg rúg kapál, hogy az ikrek elé szaladhasson. A nagyobbak tájékoztatást kapnak, hogy egy ideig egyedül hagyjuk őket.
- Ha bármi baj van, hívjatok! - az utolsó, amit még mondok nekik, mielőtt kilépnék a házból.
A kocsiban automatikusan az anyósülésen foglalok helyet mellette. - Sikerült valahova foglalni asztalt? - tekintve a napom nagy része azzal telt, hogy elkészüljek, ezekre az apróságokra nekem nem maradt időm - na meg tudom, hogy ő szereti ezeket leszervezni.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Jún. 22, 2023 6:02 pm

A bólogatása, a tekintete sarkából rám vetett pillantása és a kuncogása a halvány közelében sincs annak, ami reakciót a mindezt követő kiejtése jelenti.
Szó szerint érzem miként feszülnek meg az izmaim a bőröm alatt, kimondatlanul és azonnal reagálva mindarra, amellyel több, mint tisztában van. Mélyen szakad egy légvétel a mellkasomba, a szalutálását látva pedig tarkójára futtatom a tenyeremet, szoros határozottsággal fogva rá a tarkójára hajolok hozzá hüvelyknyi távolságra vissza.
- Remélem tökéletesen tisztában vagy azzal mostanára, mit okozol ...ezzel. – Halk morranással kísérten dünnyögöm, gyakorlatilag tudva azt, még szép, hogy abban van, ez nem is kérdés, egyetlen másodpercig sem.
Eleresztem.
Pedig nem akarom, ez teljesen biztos. Mégis átviszi a beszélgetés fonalát olyan mezőre, amely mentén egyszerűen csak hagyom, koponyám hátsó zugában határolódjon el mindaz, amelyet éppen csak most keltett életre bennem. Ajkaim között engedek ki egy a tüdőmből kipréselt légvételt.
Hagyom, hogy menjen, hogy elkészüljön, megtegye, amire szüksége van. Daltont is vállalom magától értetődően, nem számít mikor tér magához az alvásból.
[...]
Amit egyébként kifejezetten jól viselt, mert teljes nyugalomban tette azt, lehetőséget biztosítva nem csupán az anyjának a nyugodt készülődésre, de nekem is arra, befejezzem, amit még kellett volna. Gyakorlatilag elhalasztva mindazt, amihez halvány mértékig sem fűlött a fogam.
A lányok érkeztével Dalton estére áthárul rájuk kivételesen, az anyjuk megjelenése pedig instant módon hallgattat el, különösképpen arra nézve mennyire vette komolyan a fehérnemű mellőzésének ötletét Clara. Beletelik néhány másodpercbe, amíg végighordozom rajta kékjeimet, enyhén felvont szemöldökkel. Kivált belőlem mindent is, ami célja volt, éppen annyira, mint azt amennyire megkívántam tőle. Azonban, ahogy egyes részeken hosszasabban elidőzök a rajta való legeltetésemen, nem vagyok büszke arra, ami burjánzani kezd a mellkasom mélyén.
Hogy nekem tetszik-e a ruha?
Határozottan.
Hogy az tetszik-e, mások előtt is ebben akar megjelenni?
Nincs kifejezés arra, mennyire nem örömködök ezen a téren.
Mégsem teszem szóvá, de ettől függetlenül érzem miként ömlik végig indulattal vegyesen keresztül szőtt vágy az ereimen keresztül egész lényemen.
A búcsújelenetből kimaradok, elvégre nem a világ legritkábban előforduló eseménye mindaz, amely megtörténik. Az ikrek felé intek, a fiam nem nagyon mutatja jelét annak, felfogná mi történik – vagy csak simán nem érdekli. Ezért gyakorlatilag zökkenőmentesen lépünk ki az otthonunk ajtaján.
- Az Auroraba megyünk. – Röviden fogalmazom össze. - Csinos vagy. – Toldom még hozzá, ahogy oldalvást vetek rá egy újabb pillantást. - De azt erősen kétlem hazáig türtőztetni fogom vagy akarom magam. – Nem hiszem ez számára új információ lenne, mégis megosztom vele. - Felteszem, számoltál ezzel. – Amennyire kérdésként hangzik, éppen annyira nem az, az elhangzó.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Jún. 22, 2023 6:44 pm
Shane & Clara
Ahogy kettesben maradunk újra felszínre bukik az izgatottság, amit akkor húzott a bőröm alá, amikor még az ölében ültem. Határozott érintése nem rémített meg, helyette vágyakat keltett bennem, a levegőt bennem rekesztette, szívem mégis heves ütemben verődött mellkasomhoz és abban a pillanatban biztos voltam benne, ezt ő is érzi. Szerény mosollyal feleltem mindössze, mert azt tudjuk mindketten mi az, ami a másik kedvére való.
Kisöpröm a beszálláskor a szemem elé ugró kósza tincseket.
- Köszönöm - fejem enyhén félrehajtva tekintek rá. Vezet, a ruhámat úgy rendezem, hogy a felhasított rész egybeolvadjon a ruha anyagával, ne mutassa meg a bőrömet neki. Tekintetével perzselt végig, amikor előkerültem, ezúttal mégis jobb, ha az útra figyel, amíg az Égi szférába megyünk.
- Nos, két lehetőségem volt igazából. Vagy olyat választok, amiből hazáig nem akarsz kiszabadítani, viszont akkor ellentmondtam volna annak a koránt sem kérésnek, amit megfogalmaztál. Vagy, követem az utasításokat, viszont akkor számolnom kellett ezzel a ténnyel - játékos mosollyal tekintek rá, nem sokáig, mert figyelmemet a városi látkép köti le. Sosem fogom megunni az Atlas adta kilátást, a város szépségét és amikor csak lehetőségem van rá, szívesen időzők a nézelődéssel.
- És ellentmondani nagyon nem akartam neked - teszem még hozzá, tudva, hogy talán túlságosan is megfeszítem a húrt. Visszatekintek rá, torkomat enyhén megköszörülöm. - De ha szeretnéd, mehetünk máshova is - akár haza is, bár ezt nem teszem hozzá, remélhetőleg tudja, hogy mire gondolok. Azt nem szeretném, ha bármikor is kellemetlenül érezné magát, nem épp ezért mozdultunk ki ma éjszaka.
Amíg megérkezünk a ruha szegélyét babrálom, izgatottsággal tölt el valójában vágyának kereszttüzében lenni úgy, hogy nem tudnám megmondani, hogy miként tervezi az éjszakát.
Soha nem kérdezek rá, tudja, hogy bizonyos fokig szeretem a meglepetéseket és nem zavar, ha az ő elképzelései szerint alakulnak a történések. Épp csak türelmesnek kell lennem.
Megérkezésünket követően - bárhova is vezessen végül - kiszállok a kocsiból, a ruha redőit elrendezem, még mindig különös érzés annak az érzete, aminek a hiányát kérte tőlem. kezemmel az övé után nyúlok és amennyiben az Aurorába megyünk, megvárom, amíg az asztalunkhoz kísérnek minket - már ha oda egyáltalán. Italnak egy könnyed, nem túl erős bort kérek, nem többet, a vacsorát majd csak később döntöm el.
- Az utóbbi időben megfogalmazódott bennem egy gondolat és szerettem volna a véleményedet kikérni. A tavaszi körfogás idején egy fél megjegyzést tettek, de azóta is egyre jobban piszkálja az agyamat. Egy alapítvány elindításán morfondírozom - eddig nem tudtam volna mikor hozzam fel, annyi minden történik velünk egy nap és az elhatározás is csak néhány napja jutott el hozzám.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Jún. 22, 2023 7:39 pm

A magyarázata hallatán csak röviden csóválom meg a fejemet. Kétlem, ne lenne tisztában azzal, mennyire engedi meg önmagának, hogy feszesebbre vonjon pengetés közben bizonyos húrokat.
- Mégis önkényesen sikerült őket követned, amivel teljesen tisztában voltál. – Némi bazsalygás megjelenik a bajszom alatt. Nem haragszom rá, ettől távol állok nagyon is, de tegyük hozzá, a fehérneműje elmarasztalása nem terjedt ki arra, mindent is tegyen ki a kirakatba. Ahogyan a megfogalmazásom sem volt szó szerint egyértelmű. Az volt egyébként és ezt Ő is tudta, most azonban felhasználja annak a tényét, amely nem hangzott el szó szerinti formátumában.
Nők.
Röviden megingatom a fejemet. - Aham. Hát most már jobban érdekel az, hogy viseld a következményeket. – Könnyedén vonom fel az egyik vállamat röviden, ahogy ismételten röpke oldalpillantást vetek rá magam mellett. Amennyire felcsigáz a gondolat, szinte biztosnak érzem, Ő is hasonlóan fog vélekedni erről. Ha nem ad neki hangot, akkor is. Haza ugyanis már egészen biztosan nem megyünk, eszembe sem jutott egyetlen röpke pillanatig sem.
A pakolóba érve, mielőtt még elindulnánk az étterem bejárata felé, a sötétet és azt kihasználva, senkit nem érdekel, ki miként hagyja el a területet, ahol a járműt hagyta, amiben érkezett, a csuklója után nyúlok hirtelen és visszahúzom magamhoz. Pontosabban a jármű és önmagam kettőse közé szorítva nádszál alakját. Pontosan tudom hol van a ruha felskiccelve, magunk között pedig feltűnés mentesen használom ki a lehetőség adta nyílást, benyúlva az anyag alá és rásimítok a csupasz bőre fedte dombjára. Az egész nem tart tovább néhány szívdobbanásnál, arra azonban mégis tökéletesen elég, hogy biztosra menjek abban tekintetben, valóban nem mondott ellent. Közel hajolok hozzá, a fülére seperve fel a szavaimat. - Kezdésnek nem rossz, Mrs Gregor. – Blazírt pofátlansággal érintem meg érzékeny mivoltát, aztán eleresztem, mintha mi sem történt volna.
A keze után nyúlva indulok el vele az étterem bejáratához, majd odaérve azonban eleresztem és az oldalamon való bekísérése helyett a küszöböt előtte lépem át. Ezt követően pedig magam elé engedve Őt haladok vele együtt arra, amerre a hostess vezet bennünket. Az asztalhoz érve, kihúzom a széket a nejem számára.
Helyet foglalva vele szemben figyelek a szavaira, amelyek a lehető legmesszebb repítenek mindattól, ami eddig a fejemben forgott vele és az estével kapcsolatban.
- Milyen alapítványról lenne szó? – Vonom össze a szemöldökeimet, ahogy szemlélem az asztal másik végén lévő alakját. A felszolgálónak már leadtam a rendelésemet, erősebbet igényelve annál, mint amit a nejem rendelt.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Jún. 22, 2023 8:53 pm
Shane & Clara
Szemöldököm enyhén vonom össze, miközben felé fordulok. Az értetlenség egy pillanat erejéig kiül vonásaimra, leginkább az önkényesség miatt. Fejem enyhén hajtom csak a vállam irányába, mégsem teszem szóvá azt, ami egy kicsit megzavart. Neheztelést mégsem látok rajta, ennek inkább az ellenkezője jelenik meg ajkain. Tenyeremmel végigsimítok a ruha szoknyarészén, az esetleges ráncok kisimítása végett.
- A következményeket? - fordulok ismét felé élénk nevetésem közepette. Szélesre húzott ajkakkal szemlélem a mellettem vezető férfit. - Rendben van, viselem én, ha arról van szó - jókedvre derít, de maga a gondolat is, hogy mit tartogathat, amit nem árul el, sokkal más irányba tereli a gondolataimat - és testem reakcióit is. Jóleső érzés ül meg hasamban, a pillangók mellé kellemes társaságnak bizonyul és a hangulatomat is könnyedén kedélyezi.
A parkolót néhány lámpa világítja meg mindössze, annak fényében sétálnék az étteremig, ha Shane nem ragadná meg csuklómat, miután elindultam és nem húzna vissza magához. Felkarjában kapaszkodom meg, részben csak azért, a magassarkúban ne bukjak fel. Csípőm és hátam jó része is az autónak préselődik, ezzel egy időben ajkaim enyhén elnyílnak. Tágra nyílt íriszekkel tekintek a fogvatartómra. Érintésére enyhén emelkedem meg, a levegő amennyire megreked bennem, szívem ritmusa újra a sokszorosára szaporodik, orcámat gyorsan színezve még a sötétben is.
Nem tart így sokáig.
- Shane… - vágytól fúló hangon szólalok meg, ahogy a fülemen érzem meg a belőle áradó meleg levegőt. Kelletlen, halk sóhaj szakad fel belőlem, miként eltávolodik, ujjaim mégis megszorulnak felkarján. Mielőtt elmozdulna, szükségem van néhány másodpercre, amíg szívem ritmusa csökkenjen és az arcomra kiülő pír is halványuljon. - Új értelmet nyert az aperitif fogalma - köszörülöm meg végül a torkomat. Tudom, hogy a szó szoros értelmében az inkább az étkezések előtti italt jelenti, de jelenleg máshoz is meghozta a kedvet. Kezét megfogva jelzem, készen állok arra, hogy elinduljunk.
Az ajtó kinyitását követően ösztönösen engedem előre, hogy aztán elhaladva mellette lépjek be a kellemes klímájú étteremben. A kinti meleg ellenére nincs se túl hideg, de fullasztó meleg sem. Épp tökéletesen.
Az asztalnál köszönetképpen Shanere mosolygok, miként kihúzza számomra a széket és az italok megrendelését követően egy olyan témát hozok fel, ami már régóta foglalkoztat… Összevont szemöldökét látva mégis az inamba száll a bátorságom, már csak abban a tekintetben, nem most kellett volna.
- A Tartarusban élő árva gyerekek megsegítésére. Kevés támogatás jut el hozzájuk, de ez egyelőre nem több a fejemben, mint egy gondolat - óvatosan harapok bele alsó ajkamba. Odáig nem merészekdtem - időm se révén rá -, hogy annak jobban utánanézzek mi kell ahhoz, hogy egy ilyen jellegű alapítványt el lehessen indítani.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Pént. Jún. 23, 2023 11:10 am

A bajszom alatt bazsalygok, amely leginkább annak köszönhető, gyakorlatilag legalább annyira várja az említett eljövetelét, amennyire magam is. Akkor is, ha abban neki adok igazat, úgy tett mindent, ahogyan arra instrukciót kapott. Más kérdés, ennek nem lett volna hozadéka a kivitelezés ilyen mértékű áttetszősége. Ehhez pedig hozzájön, amennyire nincs ellenemre, pontosan annyira az sincs ínyemre, más is szemtanúja lehet. Ami az enyém, azt szeretem a magaménak megtartani.
A hangulat és a kedv, továbbá az előrevetített megalapozása pedig automatikusan hozza magával azt, szemrevételezésre kerüljön az is, ami nem lett annyira nyíltan egyértelműsítve, mint más egyéb belőle.
Megkapaszkodása alatt finoman feszülnek meg az izmaim, amíg a nekem tetsző felállásba húzom a parkoló gyér megvilágítása alatt. Tekintetemet magára vonzza elnyíló ajkainak kettőse és orromon át szívom be a levegőt, vele együtt pedig illatának esszenciáját, ahogy enyhén megemelkedéssel reagál az ujjaim érintésére.
Kellemes érzés szánkázik alá a gerincemen, ahogy a nevem gördíti le ajkairól, elfúló hangon, sóhajtásával és fogásának szorosabbra vonásával kiegészítve az élményt.
Minthogy pedig nem hagyja, kényem szerint mozduljak el tőle, eszemben sincs tétlenséggel várni, míg összeszedi magát. Újra rásimítok az ujjaim alatt dédelgetettre határozott akarnoksággal. Kimondott megállapítása pedig elégedettséggel tölt el, nem kis mértékben.
- Ez esetben ideje bemennünk, hogy csillapítsuk az éhségérzeted. – Eleresztve őt helyezkedek úgy, hogy bekísérjem az étterembe. Elvégre enni jöttünk és hallhatóan jelezte, megérkezett az hangulata a vacsorához.
A széket óvatosan tolom be alá a helyet foglalásakor, majd magam is csatlakozom hozzá az asztalnál. Figyelmesen hallgatom a teljesen más hangulatot, mint amit eddig felvezettünk, érintő szavait.
- A véleményem vagy a támogatásom kéred ez esetben? – Ha jól értem, a gondolat még annak csak nagyvonalúan nevezhető. Inkább tűnik valamiféle ötletnek vagy ötlet-töredéknek, ami egyelőre nem ment át az átgondolás szakaszán, amikor is konkrétumokról tudnánk értekezni. Mindenesetre a kevés információ ellenére is, anélkül, hogy bármiféle feltételezésbe ugranék is képes vagyok az egészről véleményt alkotni. Már amennyiben arra kíváncsi és nem más okból kifolyólag döntött úgy, hogy megosztja velem, amit éppen csak hallottam.
Közben az asztal sarkába épített eszköz rácsatlakozik a lencsénkre, amely az étlapot tartalmazza. Az étek kiválasztása így néhány pillanat alatt megvan, legalábbis a részemről, minek után nem sokat tökölök azzal, mire van hangulatom jelenleg.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Pént. Jún. 23, 2023 12:36 pm
[quote="Clara Gregor"]
Shane & Clara
Néhány másodpercnyi időt szerettem volna, hogy légvételeim nyugodtabbá váljanak és szívem heves ritmusa se színezze orcám két oldalát. Amennyire ez lett volna a célom, úgy egészen más kerül terítékre. Érintése tovább fokozza azt a kellemes érzést, amit korábban is nyújtott és ez mit sem segít a megnyugvásban. Halk és annál vágyakozóbb sóhaj szakad fel torkom mélyéről, mely elhal zárt ajkamon. Tekintetem lehunyom, amíg rendezek minden gondolatot a fejemben. Nem könnyíti meg a helyzetemet.
- Nem célod, hogy csillapítsd az érzést, igaz? - fújtatva nevetem el magamat, mosolyogva tekintve rá. Torkomat megköszörülöm, csípőmet ellököm a kocsi felületéről, jelezvén, hogy készen állok arra, bemenjünk az étteremben.
- Ennyire nyílt helyen? - játékos döbbenettel teszem fel a kérdést, direkt értve félre megjegyzését. Nem téved abban, csillapítani kellene és valójában kétfélét is, még ha most nem is a hétköznapi értelemben vett uralkodik el rajtam. Az egyébként ritkán, mindannyian tudjuk mennyivel kevesebbet eszek, mint a családban bárki más. Mire a bejárathoz érünk, legalább arcom színe visszanyerte eredeti állapotát. Viszonylag. Az érintése okozta vágy velem marad, kellemes bizsergéssel karöltve lüktet minden egyes szívdobbanásommal.
Az asztalnál egy kis időre másra terelem a szót, enyhén félrehajtott fejjel figyelem a vonásait, amíg felvezetem.
- A véleményedet. Nem akarok semmilyen elhatározásra vagy döntésre jutni, mindaddig, amíg nem kérdezlek meg téged, nem beszélem meg veled. Egy ilyen jellegű vállalkozás nyilván valamilyen formában változást hozna be az életünkben - és azt pontosan jól tudja, hogy sosem hoznék meg ilyen horderejű döntést anélkül, hogy ne fordulnék előtte hozzá. Ezért sem ástam magam jobban bele a témában, majd, ha már tudom, hogy ő mit gondol (vagy azután sem). Számomra is fontos, hogy egyetértés legyen a döntéseinkben. Még ha az egész nem más, mint egy kósza gondolatfoszlány, ami az utóbbi időben újra és újra beszökik gondolataim közé.
A menü megjelenésével egy kicsit elkalandozik, amíg kiválasztom, hogy mit ennél. Kisebb adagot rendelek, részben mert túl sokra egyébként sincs igényem, másrészt ezt is jóval lassabban fogom megenni. Köztudottan lassú étkű vagyok és soká nem szeretném feltartani magunkat.
- Nem tudom, hogy egyáltalán jó ötlet lenne-e, lenne-e értelme, képes lennék-e csinálni - szeretek az embereken segíteni, szeretnék segíteni nekik, ahogy a kórházi önkéntes munkám kapcsán is. Szívesen töltöm el azt a szabadidőmet, amit nem a családommal töltök odabent.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Pént. Jún. 23, 2023 1:05 pm

Pimasz, féloldalas mosoly árnyéka húzódik a szám sarkába, miközben arra hegyeződik ki minden figyelmem, miként kerül az ingerlés hatása alá. Nemleges hümmentéssel felelek a kérdésére, amely inkább hangzott költőinek, semmint olyannak, amire valódi választ várt volna.
- Ez volt a vágyad. – Hagyom ennyiben a dolgot, látható szórakozottsággal a képemen, ugyanolyan egyértelműsítés nélkül, egészen pontosan mire vonatkozott ez, mint amilyen módon maga is megtette ál-döbbenetről tanúskodó felvetését.
A kellemes huzavona azonban várat magára, pontosan a szemben ülőnek köszönhetően. A téma váltás különben bár pillanatnyilag úgy tűnik, eltántorít mindattól, amely sokkal inkább foglalkoztat az este folyamán, valójában erről messze szó nincs.
- Ebben az esetben, nem örülök neki. Nincs problémám a szándékoddal vagy a változtatásokkal. – Ezek az egésszel kapcsolatban a kisebb részét fedik le a teljes képnek. - De számításba véve a bátyádat és az apparátusát, figyelmet fogsz vele vonzani ránk is, miközben az egészből ő fog profitálni a legjobban. Valószínűleg nagyobb mértékben, mint azok, akikért az alapítvány létrejön. – Pontosan tudja mennyire vagyok oda a reflektorfényért. Ráadásul Drue helyzete miatt hamarosan egyébként is nagyobb figyelem fog fókuszálni elsősorban rá, de a családra is. Annak a gondolata sem tölt el nagyobb örömmel. Sőt.
- Azt érintve, hogy képes lennél-e csinálni, a válaszom egyszerű igen. Ha pedig a támogatásom kell, megkapod, amennyiben tényleg az a vágyad, hogy ezt létrehozd. – Az egyet-nem-értésem nem jelenti azt, ne akarnám, hogy olyasmivel foglalkozzon, ami örömet okoz neki. Csinálja, ha olyan nagyon akarja, még ha ezzel sokkal több fogszívást is hoz magával az életünkbe.
Az italok pedig nagyjából eddigre érnek ki, a magam részéről hosszan kortyolok bele és élvezem, ahogy végigmarja a torkomat a kellemesen égető érzés.
Ha kíván még ezzel az egész tervével kapcsolatban valamit hozzáfűzni, figyelemmel hallgatom természetesen. Azonban, ha csak a véleményem érdekelte, akkor azt megkapta. Azzal együtt, ha valóban nagyon akarja, akkor csinálja, áldásom rá. Ha viszont kimerítettük a témát annyira, amennyire igénye volt rá, áttérek másra;
- Vacsora után felmegyünk a kilátóba. – Az ötlet az övé volt, nem az enyém, a magam osztályrésze benne csak annyi, hogy valóra váltásra kerül a korábbi ötletelése.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Pént. Jún. 23, 2023 2:23 pm
Shane & Clara
A parkolóban rám ragadó jókedvem egy keveset csillapodik, amíg valami mást vitatok meg férjemmel. A kellemes érzés továbbra is körbe jár, központi szerepet egyelőre mégsem élvezhet gondolataim mezején. Egy rövid ideig - számításaim szerint - szeretném csak másnak szentelni még a ma este figyelmét. Ritkán tudunk igazán kettesben maradni és ez egy olyan felvetés, amit mindenféleképpen úgy szerettem volna felhozni, hogy tudom, a gyereksereg nem zavar meg minket valamilyen formában.
Figyelmesen hallgatom végig az álláspontját, arcizmom legfeljebb szelíd mosoly irányában rezdül meg, miként kifejti nem örülne az elhatározásnak. Szívembe nem költözik keserű érzés, elfogadom az érzéseit úgy, ahogy vannak. Fivéremet hallgatva, azonban mégis akaratlanul vonom összébb a szemöldökömet. Ez átfutott az én agyamon is, igaz egy kicsit más konklúzióra jutottam magamban.
- Olyat nem kívánok magunkra hozni, amit nem szeretnénk. Amennyire lehetett mindig igyekeztem a figyelmet távol tartani a családunktól - még ha ez nem mindig sikerült. Christopher húgaként mindig figyelmet fognak rám szentelni, így vagy úgy. Én máshogy állok ehhez, hiszen ebben nőttem fel, részévé vált az életemnek egész fiatalkorom óta és hiába élek immár hosszabb ideje a szülői házon kívül még mindig természetes számomra.
De tudom, hogy ő nem így vélekedik erről és a gyerekeinket sem szerettük volna ennek kitenni - pontosan tisztában vagyok az ilyen fokú figyelem mennyi negatívummal tud  járni, ha nagyobb. - Ha pedig nem lehet megoldani azt, hogy ne szenvedje el a családunk a kárát, akkor nincs is miről beszélni  - szelíden mosolygok rá. Kellemetlenséget nem kívánok hozni az életünkben, sokkal komolyabb dolgok terhelődnek rá a munkái révén, minthogy ilyennel is foglalkoznia kelljen azok után. Így is van, ami elkerülhetetlen.
A folytatást hallva akaratlanul is lesütöm a szemem, magabiztosabb abban, amiben én minden porcikámban kételkedem.
- Köszönöm - hogy hisz bennem, hogy mindannak ellenére, hogy nem örülne  támogata. Mosolyom mit sem veszít a szelídségéből, amikor visszapillantok rá, valamikor egy időben azzal, hogy kihozzák nekünk az italokat. Szórakozottan nyúlok a pohár után és egy apró kortyot iszok a száraz italból.
- Ó! Kérdeztem volna is, hogy merre tervezted a sétát. De ezek szerint akkor a felhők felé  - nem titkoltan szeretünk oda feljárni és nem csak a látvány miatt. Én órákig is eltudom nézni az Égi szféra látképét, alatta a kontinens végeláthatatlan horizontjával. Főleg éjszaka gyönyörű az ezernyi fénnyel. - Csodás helyekre viszel el ma éjszaka Shane  - szélesedik ki mosolyom miközben enyhén megemelkednek a szemöldökeim is. Igazság van abban, amit mondok, még ha tudatosan is fogalmazok kétértelműen. - Csak tudjam meghálálni neked - emelem meg újra a poharat, annak pereme mögé rejtve a jókedvtől duzzadó mosolyom.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Pént. Jún. 23, 2023 7:17 pm

- Nem arra utaltam, hogy nem így tettél. – Abban nem kételkedem egyetlen pillanatig sem, hogy önmagához képest igyekezett odáig érni, ameddig csak lehetett a témát tekintve. De ezzel együtt azt is látom, milyen propaganda lehetőség áll mindebben és az nem feltétlenül sülne el úgy rá vagy ránk nézve, ahogyan az egyébként a szándékában áll. Ettől függetlenül viszont, ha szeretné csinálni, nem állok az útjába egyetlen pillanatig sem.
- Tudj meg többet arról, mivel járna mindez pontosan és aztán visszatérhetünk rá, ha szeretnéd. – Nyilvánvalóan, ha nem szeretné, akkor fel sem hozta volna az elején sem. Az információszerzés pedig nem okoz semmiféle kárt.
Úgy vélem, nincs mit megköszönnie, ezért csak a fejemet rázom meg röviden, majd a kihozott italért nyúlok és kortyolok bele. - Az érdem a tiéd. – Elvégre Ő sorolta fel, hogy hová akar menni. Ennek következtében nem volt nehéz megtervezni az estét. Tulajdonképpen mondhatjuk, hogy egy kölyök is játszi könnyedséggel jutott volna erre, miután közölték vele merre is legyen az a bizonyos arra.
A hálát emlegetve lassan, tüzetes pillantással hordom végig a tekintetem a rajta viselt ruhán, különös tekintettel a felsőrészre, amely egyfelől a legkevésbé van takarásban jelenleg, másfelől, az anyag áttetszősége és az alá simuló, csak csupasz bőre egyébként is kellőképpen vonzza magára a figyelmemet. Valamivel kényelmesebben helyezkedve dőlök hátra a székben, poharat azonban az asztal felületén hagyom, noha nem engedem el. Az ujjbegyeimnek feszülő hideg felület kifejezetten jól esik.
- Igazítsd kicsit odébb a hajad, kérlek. – Ha már az volt a célja, hogy ingereljen a választott ruhadarabbal, akkor csináljuk annak rendje és módja szerint úgy, hogy ne takarja ki szőke tincseivel önmagát. Megvárom, amíg eleget tesz a nem is annyira kérésnek, de legalább határozottan elfogadható formába csomagoltam azt. Egyetlen pillanatra sem vonom el róla íriszeimet közben.
- Nem rémlik, hogy ezt láttam volna már rajtad. Milyen alkalomra vetted? – Továbbra is szégyenérzet nélkül fixírozom, kedvemet lelem a látványában teljes mértékben.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Pént. Jún. 23, 2023 7:54 pm
Shane & Clara
Aprókat bólogatok, amivel igazat adok neki. Tudom, hogy nem így értette, de azt is látnia kell, hogy a jövőben sem tervem ez, akaratlanul sem. Mindössze megerősítésként szántam a szavaimat, hogy nem kívánom elérni, bármilyen döntést is hozzák - amely egyre inkább dől a nemleges irányba. Mosolyom legfeljebb egy leheletnyit szélesedik ki, miként folytatja.
- Rendben van - újra csak egy bólintással jelzem szavaim mellett is egyetértésemet. - Utánanézek jobban majd, abból még baj nem lehet - döntöm fejemet vállam irányába. Hajam velem együtt mozog, a szőke tincsek a mellkasom előtt garázdálkodnak, látásom takarják. A szemem mellett simítok el, hogy a szürke íriszeim elé terülő látványt ne zavarják, de hagyom, hogy előttem hullámosodjanak. - Ha megtudok valamit, majd szólok, ha nem lesz belőle semmi, akkor is - sok mindentől függ innentől kezdve, hogy ezzel tudjak-e egyáltalán foglalkozni. Mert egy dologban biztos vagyok: nem szeretnék fivéremtől függeni ebben a kérdésben.
Hiszem, hogy a Tartarusban élő gyermekek is megérdemelnék a törődést, főként azok, akik család nélkül kényszerülnek felnőni. Nekik még jobban kell bizonyítaniuk képességeiket - ha vannak - és ez még nehezebb a számukra.
Gondolataim mégsem hagyom elkalandozni, jobb szemöldököm vonom fel, szerénykedését hallgatva. Több kilátó és étterem is van idefent, én csak ezt a kettőt neveztem meg, a szervezés nagyját ráhagytam. Ennek ő a mestere. - Ez esetben akkor téged repítelek a felhők közé? - húzom széles mosolyra az ajkam, hogy egy pillanattal később halk nevetés szakadjon fel belőlem. Automatikusan teszem a szám elé a kezemet, takarva jókedvemet. Régi beidegződés ez, amely a házunkon kívül mindig úrrá lesz rajta - főként, ha nem is figyelek oda a mozdulatra, annyira ösztönös.
A bort lassan kortyolgatva újra csak felhúzom a jobb szemöldököm. Vele ellentétben nem dőlök hátra a széken, egyszerűen alkarjaimmal támaszkodom meg az asztal lapján és csak várakozó pillantással várom, hogy mihez helyezte magát ily kényelemben.
Vagy úgy. Ezért.
Letekintek magam elé, mintha valami szöszt keresnék a ruhám felső részén. Jobbommal a jobb oldali hajtincseimet csavarom fel az ujjaimra. - Mind a két oldalt? - kérdezem nemes egyszerűséggel, mintha a világ legtermészetesebb dolgát kérdezném meg. Valójában azt teszem, az indok az, ami eltér a mindennapitól. Könnyed csuklómozdulattal vetem át a vállam felett a hosszúra nőtt tincseket, érzem, hogy hátamon miként gördül alá, csiklandozza bőrömet, melytől egy pillanatra kirázz a hideg, a libabőr végigszánkázik a karomon.
Hacsak máshogy nem kér, úgy csak az egyik oldalt végeztem el a mozdulatot, azonban az asztalnál kihúzom magam, hogy a rálátása tökéletes legyen. Ha már ezért kéri.
- Mert nem volt még rajtam. Pontos alkalmat nem gondoltam ki hozzá, amikor megláttam és végül megvettem. Annyit tudtam csak, hogy melletted és neked akarom viselni - előfordulnak olyan darabok a szekrényemben, amelyeket kifejezetten azért vásároltam, hogy neki tetszek benne. - Úgy véltem a mai jó alkalom lehet a felavatására  - széles mosollyal nézem őt, de azt nem állítanám, hogy nézése - azon túl, hogy perzsel - ne hozna némileg zavarba is. De hát épp ezért vettem és én sem élhetek mindig a komfortzónámban.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Pént. Jún. 23, 2023 8:31 pm

Röviden biccentek felé, tudomásul véve, akármire is jut annak nyomán, ami az egész kérdés körüljárását illeti, mindenképpen tudatni fogja azt is, milyen döntést hoz majd meg az egész kapcsán. Részemről ráérünk vele majd akkor foglalkozni, addig egyebet, aminek értelme is lenne, nem fogunk tudni különösebben hozzátenni. Önmagunk gondolatainak újra és újra körbekergetése teljességgel haszontalannak tűnik, mert az is lenne.
- Így tervezel megszabadulni tőlem? Tájékoztatásul közlöm, előre közölni a stratégiád, nem a legbölcsebb dolog. – Nem tagadom, jól érzem magam és most nem is bánom annyira a kötetlenebb hangulat humor faktorát, pedig tudja általánosságban, miként állok ehhez. Persze nyilván Ő másképpen értette azt, mint amire a választ kapta tőlem. Fogalmazzunk úgy, nem véletlen jelenleg az elbeszélés közöttünk. Nevetésére bazsalygás fut végig a képemen a bajszom alatt. Egészen addig marad is, amíg vissza nem csitul annak kezdetén, ahogy a téma váltáshoz helyezkedek el ültemben.
- Mindkét oldalt. – Biccentek ismét röviden, megerősítve azt, miként várom el tőle hajkoronájának átrendezését a kellemesebb rálátás okán.
Zavartalanul figyelem végig, ahogy a szőke zuhatagért nyúl és hetyke mozdulattal teljesíti az elhangzottat, sokkal kellemesebb látképhez juttatva, amelyet egyáltalán nem okoz pofátlanul végigszemléljek.
Minden szavát különös figyelemmel hallgatom végig, mialatt eszemben sincs elvonni róla a tekintetem, minden milliméterét memorizálva közben a már jól ismert bőrfelületének az átsejlő anyagon keresztül. Ebben pedig rásegít azzal, ahogy kihúzza magát ültében.
- Ebben az esetben az éjjel nagy részében rajtad marad. Csak, hogy minél tovább viselhesd mellettem és nekem. – Röviden, ellentmondásra lehetőséget egy pillanatig sem adva közlöm vele, majd újabb kortyot küldök le a kezemben lévő italból. Gyakorlatilag pontosan magam előtt látom, miként is fogja a viselt szövet részét képezni az előttünk álló estének és annak minden hozadékának. A gondolat pedig arra késztet, még egyszer nyeljek, annak ellenére, az ingert nem előzte meg az italom további fogyasztása. - Jól áll rajtad, ez nem vitás. – Nem fogom megmondani neki mit viseljen és mit ne, de tény, hogy nem feltétlen repesek attól, mások elé is tárja azt, amire önös jogot formálok. Más szempontból viszont cseppet sem bánom, hogy pont ebben ül jelenleg velem szemben.
A gondolat végére érve pedig megérkezik a vacsoránk is, hogy az éhség legalább egy részét csillapítsa.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Pént. Jún. 23, 2023 9:11 pm
Shane & Clara
- Megszabadulni? - ismétlem meg az egyszerű szót, amit most hirtelenjében nem értem, hogy miként vonta le ezt a fajta következtetést. Fejemet enyhén megrázom, csak hogy választ adjak a kérdésére. - Eszem ágában sem jutna semmi hasonló - nevetem a jókedélyt fokozva. - Életünk alfája és omegája is te vagy - abszurd feltételezés az, megszabadulnék tőle bármennyire is. Enyhén csóválom meg a fejem, miközben az asztalon támaszkodom meg. Ezzel még viccelődni sem lenne szabad, épp eleget aggódom testi épségéért minden egyes alkalommal, amikor bevetésre megy. Hangulatomat mégsem töri le, de ha még ha közelében is járt volna, teljesen máshova tereli a beszélgetést.
Van valami izgalom abban, amit kér tőlem, de a szermérmességnek nem most van itt az ideje. Nem, amikor ilyen ruhában léptem ki hálónk ajtaján, ezt nem arra tervezték - vagyis tervezhették volna, ha akként öltözöm alá. Jobbommal igazítom hátra könnyed mozdulattal mind a két oldalt tincseimet, épp, ahogy kérte. A ruha, a karjaimnál aláhulló anyagát eligazítom, mielőtt az asztal lapjának támasztanám őket, a további mozdulataimba ne akadjon majd bele a finom kelme. Vidám mosollyal figyelem arcának vonásait és érzem miként szökik orcámra egyre inkább a pír.
- Emiatt nem fogok panaszkodni. Meglepően kényelmes - vonom fel a szemöldökeim is megerősítésképpen. A tervei megvannak már az estére vonatkozóan… - És a hátralévő részében? - hajtom enyhén félre a fejemet, kíváncsian várva, vajon elárulja e azt, amire készül, vagy újra a tudatlanságban tart, tudván kíváncsiságom apadhatatlan tud lenni - és a meglepetés öröme annál nagyobbá tud válni.
- Ennek örülök - nevetem el magam, teljes zavaromban és hogy ne lássa arcom teljes pírját, kezemmel takarom el félig azt, kitekintve az ablakon. Ennyi idő után is képes ezt az érzést kiváltani belőlem, amikor már azt hittem egyre sötétülő íriszeinek vizslatásához hozzászoktam már. Talán van, amihez teljesen nem lehet hozzászokni és ez is közéjük tartozik.
A vacsoránk megérkezik, egy pincérrobot hozza meg, mely láttán a késztetés, hogy akként helyezzem a karjaimat, hogy eltakarhassam azt, amit elsősorban csak a férjemnek szánok, mozdulat kezdetén hal el. - Jó étvágyat - ám ennél többet nem szólok az étkezés ideje alatt, ha csak ő nem töri meg a csendet. Ismerjük, mennyivel lassabban végeznék a vacsorával, ha szóval tartanám fel magunkat és abban biztos vagyok a jelen pillanatban nem kívánja húzni az időt.
A jóval kisebb adag ellenére is sikerül később befejeznem, pedig az igyekezetem megvolt, ezt láthatta rajtam végig. Az utolsó falatot a maradék itallal öblítem le és csak ezt követően, elsőként az est folyamán dőlök hátra a székemen. Egész idő alatt úgy helyezkedem, hogy a korábbi kérésének eleget tudjak tenni és hajam ne takarja el a látványt, amelyet szemlélni kívánt. Ahogy most sem teszem meg.
- Finom volt. Neked elég volt? - igazából, ha akarnék sem tudnék többet enni. Ritkán hiszik el, hogy a kevesebbel is tökéletesen megelékszem, épp ahogy most is.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Szomb. Jún. 24, 2023 8:26 pm

Szusszanással egybekötve engedem ki a tüdőmből a levegőt. Az imént még a felhők közé reptetésemet emlegette, mostanra meg már elfeledte. Lassan csóválom meg a fejemet, amellett döntve, inkább elengedem a témát teljes mértékig. Van ennél különben is érdekesebb, amelyre áttérhetünk. Kedvem is nagyobb akad hozzá.
A hajának arrébb seprése kellemes látványban részesít, amelyet a legnagyobb örömmel szemrevételezek, kiélvezve annak teljességét.
Azzal pedig újra csak szembesülök, nem feltétlenül szükséges esetünkben kommunikációra adjuk a fejünket. Újfent nem ér el hozzá, amiként a mondandómat szántam, a magyarázáshoz pedig nem fűlik a fogam. Jelenleg különösen nem. Röviden dobom meg a szemöldökeimet. Az éjjel nagy része és annak hátralevősége már a hajnalba torkollana, így nem teljesen tiszta előttem, egészen pontosan mire is próbál rákérdezni.
- A kilátó után hazamegyünk. – Másnap egyébként is ügyelek, innentől kezdve úgy vélem nem kérdéses a folyatás. Jelentsen bármit is, amire kilyukadni kívánt.
Röviden megfeszül az állkapcsom, ahogy rövid, alig ívű mosolyba húzódnak néhány másodperc erejéig az ajkaim, mialatt ő elneveti magát és elpirul. Jól áll neki ez is, nyilván. Azzal együtt, hogy úgy takargatja, mintha a maga elé emelt tenyere valóban bármit is el tudna fedni a mögé rejtett vonásaiból és reakcióiból.
Az ételhez fűzött kívánságához biccentek egyet és nekilátok a tányéron lévőnek. Őt ismerve jobban járunk, ha megül a csend közöttünk, ez alkalommal nem csak azért, mert akkor hajlandó is leküzdeni azt, amit megrendelt. A magam részéről pedig a csend sosem zavart, kifejezetten élvezni szoktam.
Maga az étel nem okoz semmi egyebet, mint ami a célja. Elveri az éhségérzetet és energiát biztosít a szervezet számára. Míg ő maga is befejezi, amit egyértelműen jelez azzal, hogy hátradől a székén, kiiszom a poharam maradékát. Nem mulasztom el közben újra végigsiklatni a tekintetemet rajta, különösen nagy érdeklődést mutatva alig fedett mivoltára.
- Egynek elment és igen, elég. – Teszem le a poharat a tányér mellé. - Kérsz még valamit? – Ha igen, akkor aszerint rendelek még, ha nem, akkor egyszerűen csak rendezem a számlát az elektronikus rendszer és a lencse összekapcsolódása révén.
- Mehetünk?

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Szomb. Jún. 24, 2023 10:10 pm
Shane & Clara
Szemöldökének alig látható felemelkedésére enyhén összevont szemekkel fordítom leheletnyit oldalra a fejemet. Próbálom összerakni fejben, hogy mi válhatta ki belőle ezt a reakciót.
- Ó - pislogok néhányat meglepettségem jeleként. Nem mintha egyébként terveztünk volna mást is, ezt én is tudom, így is hálás vagyok, amiért ennyi időre kitudtunk mozdulni otthonról. Tudom, hogy jobban szeret házunk falain belül lenni, így okom semmilyen panaszra nem lehet. Mégis, a kijelentése olyan… hirtelennek tűnik. A játékosság fonalát valahol elveszítem útközben.  - Persze - mosolyom hamar megtalálja újra a helyét az arcomon és pillanatokon belül képes arra, amire talán más nem lenne egész Thilián.
Zavaromban kinézek, de nem igazán fogom fel, amit látok, így végül hamar visszatalálnak hozzá szürke íriszeim. Nevetek és még ha teljes mértékben nem is láthatja arcomat - mert valamilyen berögzül idegződés késztet a mozdulatra - hallhatja, tapasztalhatja, miként tart meg a jókedvemben.
Ez a vacsora idejére sem változik, még akkor sem, ha ezúttal csendben fogyasztjuk el. Általában én vagyok az, aki szóval tartja fel és más körülmények között - otthonunkban - meg is tenném, de az időnk ezúttal nem végtelen és ehhez ő is jól ismer.
Így hát legfeljebb az evőeszközök keltenek némi zajt, egészen addig, amíg azok egymással párhuzamosan nem keresztezik a tányérokat.
- Nem kérek - rázom meg a fejemet, hálás mosollyal az ajkamon. - Ennyi minden elég volt. Az italból és az ételből is - az utolsó kortyot még kiiszom a pohárból. Annyi idő alatt, amíg rendezi a számlát a pohár alja az asztalon koppan.
- Természetesen - kitolom az asztal alól a széket, hogy fel tudjak állni. Bennem lenne a késztetés, hogy a hajamat újra előre söpörjem, mégis ellenállok neki. Helyette a kezem kulcsolom össze magam előtt, mintha bármelyik más alkalommal tenném, mégis arra megfelelő, hogy a ruha bizonyos részeit takarásba vonja.
Amennyiben ő is csatlakozik, úgy elindulok mellette sétálva a liftek felé. Az épület tetején is van egy kilátó, így messzire nem is kell mennünk. A kétszárnyú felvonó előtt megállva pillantásom a panelre függ, amely elárulja nekünk mikorra várhatjuk érkezését.
Ha mellettem áll, akkor alig érezhetően dőlök az oldalának, felkarom az övéhez simul. - Örülök, hogy kimozdultunk ma - közelebb hajolok hozzá, hogy csókot leheljek az arcára. - Cserébe ígérem, hogy legközelebb otthonra tervezek programot magunknak - persze majd amikor ráér és természetesen nem a munkája vonja el a figyelmet. Három gyerekkel trükkösebb megszervezni, de mire való a nagyszülő, ha nem arra, hogy ilyenkor a segítséget kérjem tőle?
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Kedd Jún. 27, 2023 11:12 am

Röviden biccentek ismét. A vacsora befejezésével és annak tudatában, hogy nem kér semmi mást, elintézem a fizetést, részemről is mehetünk. Megvárom, amíg feláll ültéből és az oldalán haladva indulok meg a liftek felé. Közben azért nem mulasztom el annak a lehetőségét, hogy ismét végighordjam rajra a tekintetem. Dacára a megbicsaklott hangulatnak, még mindig tagadhatatlan a vonzósága.
Megszólalására, felé fordítom a képemet, amíg a felvonó érkezésére várunk a kilátó felé. Röpke mosoly árnyéka ül meg a számon. Nyilvánvaló volt, hogy erre van igénye és nem kifejezetten számít megerőltetésnek – leginkább semennyire sem –, hogy teljesítsem, ha már szavakba öntötte, erre lenne gusztusa az est folyamán.
Ahogy pedig az arcomra hint egy futót, úgy simítok rá formás hátsófelére, a derék magassága felé félúton megállva, minthogy tisztában vagyok azzal, a köz szeme láttára nem tartozik mindez.
- Jól hangzik. – Az otthoni program mindig. Bár a jelenlegivel sem akad sok gondom így, hogy pontosan tudom mit fed és mit nem a rajta viselt átsejlő lepel-ruha.
A lift megérkezésével magam előtt terelve Őt egy lépéssel szállunk be. Csak ketten, ami jelenleg kifejezetten ínyemre van és minthogy az étteremtől a felvonó egyenesen a kilátóig megy fel, nem is lesz más társaságunk, nem áll meg a fémdoboz sehol, ahol felszedhetne bárkit is. Ez pedig örvendetes a szememben.
Az ajtó hangtalan csukódásáig nem történik semmi a várakozáson kívül, viszont amint elindulunk, felé fordulok, balommal a csípőjére fogva és egész testtel jelzem számára, lépjen hátra a szűk helyiség faláig, ahová természetesen úgy követem, hogy közben alig valami távolság se maradjon közöttünk.
Egyszerűen, bármiféle egyéb jelzés nélkül csókolom meg hosszan és mélyen, bal tenyeremmel még mindig a csípőjét tartva, a jobbommal pedig megkeresem a ruha nyílását a combján és pofátlan blazírtsággal simítok be az anyag alá, határozott és céltudatos mozdulattal érve el a ma már korábban is édesgetett pontot lábai tövénél. A csók van olyan akarnok, hogy ne hagyjam szóhoz jutni, míg az érintés pedig olyan gyengéd, ami érte és neki szól. A magam kedvéért.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Kedd Jún. 27, 2023 9:19 pm
Shane & Clara
A hétköznap vagy az esti óra lehet az oka annak, amiért jelenleg kevesen mutatnak érdeklődést a kilátó felé. Esetleg más kilátókban vannak jelenleg az emberek, egy magasabba, ahol jobban be tudják látni egész Atlast. Bármi is legyen az oka, a lift kinyílik előttünk és senki sem jön velünk szembe, de még velünk sem tartanak. Félig lehajtott fejjel lépek be a felvonóba, jobbommal megfogom a szoknyám szegélyét, kissé megemelem az anyagot, ne lépjek rá a cipőmmel.
Szőke tincseimből néhány előre szabadul a mozdulattól, a rövidebb szálakat mégsem seprem most hátra. Szembe fordulok a bezáródó ajtóval, kezeimet egészen addig fogom magam előtt össze, amíg Shane felém nem fordul. Ahogy a csípőmet fogja meg, úgy simul alkarjára a tenyerem. Könnyedén teszek eleget ki nem mondott kérésének és hátrálok óvatos léptekkel egészen a lift faláig. Egyre szélesedő mosollyal tekintek fel rá.
Másik kezemmel a csípőjében kapaszkodom meg, a maradék távolságot is, ami nem létezik mostanra, leküzdve húzom magamhoz.
Csókját fogadom, intenzitásához hamar idomodom, amivel egy időben szaporodik meg szívem dobbanásai. Ajkai közé sóhajtom az érzést, ami érintése vált ki belőlem. Csípőjéről egészen oldalán keresztül csúszik fel a kezem előbb a mellkasára, majd onnan a nyakára, ott kapaszkodom meg. Közelebb törleszkedem hozzá, mintha ez akár lehetséges lehet jelen pillanatban. Az alhasamban megülő izgalom lassan árad szét egész testemben, véremet pezsdíti.
Tüdőm levegőért kiált, az éltetőt mégsem adja meg nekem, de még ha meg is tenné sem akarnám elfogadni, helyette neki adományozok minden sóhajt, olyan halkan amennyire csak tudom, hogy  ne hallja más rajta kívül csak ő. A külvilág teljesen megszűnt létezni jelen pillanatban, csak rá tudok fókuszálni, csókjára, érzéki érintésére.
Karjába kapaszkodó kezem is útnak indul, azonban teljesen más irányt vesz, oldalán cirógatom végig ruha fedte testét, hogy onnan hasfalára simítsam tenyerem. Annak alját elérve sem állok meg és amennyire csak van lehetőségem, a nadrágon keresztül előbb csak ujjaim begyével érintem meg. Csuklóm fordítom, hogy kényelmesebben tudjam tenyerem zártságába vonni őt. Amennyiben persze van ehhez bármennyi helyem is.
A csók hevességének ellenére is óvatosan érintem, vissza akarom adni mindazt neki, amit ő ad nekem jelen pillanatban, még ha csak a töredékére vagyok képes.
Hirtelennek érzem azt, ahogy a lift finom döccenéssel megáll alattunk. Ujjaim csípőjén szorulnak meg kissé, azt kívánom bárcsak ne itt lennénk, a liftben, bárcsak ne kellene kilépnünk innen. Halk sóhajtásba fojtott nyögés szakad fel belőlem, miközben elszakadok tőle. A levegő hirtelen ér el hozzám a késztetést érzem arra, kapkodjam őket, mégis csak enyhén tágra nyílt szemekkel tekintek Shanere. Szükségem van néhány másodpercre újra csak.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Kedd Júl. 04, 2023 11:44 am

Összeszokott, összehangolt mozgásunk, ahogy azonnal fogadja, amit teszek, több, mint kedvemre van. Sóhajtása kellemes bizsergést keltenek életre és csorgatnak végig a gerincem mentén. Elmerülök az érzésben, benne, az egész helyzet több, mint izgató mivoltában, tudva azt, hogy hamarosan véget kell vessünk neki a lift véges útja miatt.
Torokra forrt hangot adnak keze ügyködésének, már akkor, amikor a hasfalamon szánkázik lefelé, beteljesítve felfedezését, marokba vonó gesztusával. Bassza meg, ez nagyon jó.
Hevesebben csókolom meg, belelökve magam csípőmmel a felkínáltba, mélyen, mégis gyengédséggel merülve el benne is, az egésznek pedig fájó kelletlenséggel vet véget a lift érezhető megállása.
Elhajolok tőle, még egyszer puhán simítok végig rajta ott, ahonnan a legnehezebb elszakadnom, a nyögését követően különösen. Igazítok a ruháján, majd magamon, amíg láthatóan neki is szüksége van néhány légvételre, csak amíg az ajtók kinyílnak, jelezve, most már elhagyhatjuk a fémdobozt.
- Mehetünk? – Halkan, csendesen, elmélyült hangon kérdezem tőle és amint készen áll, a keze után nyúlva és abba kapaszkodva lépek ki az oldalán a liftből, amit korábban még sosem fordult elő, hogy nem szívesen hagytam el, egészen mostanáig.
- Merre szeretnél menni? – A kilátó az Ő ötlete volt, én csak elhoztam ide, így bármelyik irányt nevezze meg, arra fordulok vele.
Nincsenek sokan fent, amit nem bánok egyáltalán, sosem kedveltem a tömeget túlzottabban.
- Innál még valamit? – A kisebb, nyitott terű bár még üzemel, ha esetleg kedve támad még hozzá, de ha nem, az is rendben van.
Az üvegfalhoz érve állok meg vele és mellette. A látványra valóban nem lehet panasz innen, ez tény. Bár szívem szerint most egészen másféle domborzati látványt élveznék jobban, a gondolatra pedig újra végighordozom a tekintetem rajta. - Gyönyörű vagy. – A derekára simítom a tenyerem és közelebb hajolok a füléhez. - és most szívesebben lennék veled máshol, mint itt.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Szer. Júl. 05, 2023 12:17 pm
Shane & Clara
A levegő megszűnik létezni, nem jut el hozzám, tüdőmön nem csorog végig az éltető. Szenvedélyessége eufórikus érzést vált ki, amennyit kapok tőle épp annyit szeretnék is visszaadni neki. Hozzásimulok, mintha ez még lehetséges lenne valamilyen formában, a közénk szoruló ujjaim finoman cirógatják végig.
A lift végül megáll, nagyobb kortyokban nyelem a levegőt, amikor elhajol tőlem és hiába a smink, az arcomra kiülő pírt ő keltette életre. Elengedem, kezemmel mellkasán simítok még egyszer, utoljára végig, túl messzire nem akarok menni, legalábbis nem itt és nem most, amikor oly kevés az időnk egymásra. Remegő sóhajjal veszek búcsút érintésétől, egész hátammal a lift falának támaszkodom, csak amíg összeszedem magam, a gondolataim. Légzésem csillapodik, mire kinyílik az ajtó már a normális mértékben emelkedik és süllyed a mellkasom, de az ölemet átható kellemesen bizsergő érzés nem szűnik meg egy pillanatra sem.
- Ühüm - bólogatok hozzá aprót, holott szívem szerint azt mondanám, hogy nem, megnyomnám a lefelé vezető gombot. Az ő hangja halk és elmélyült, az enyém még nem találja a helyét. Mire a lift ajtaja kinyílik, a kezében kapaszkodva, magabiztosabb léptekkel indulok meg az oldalán, holott érzem bokáim remegését.
- Oda, a szélére. Ahonnan jobban látható a Földi szféra és Tartarus fényeit is lehet látni - az említett városban nem volt szerencsém még járni, hiába az oly sok év, amit itt éltünk le. Sem lehetőségem, se alkalmam nem adatott meg számomra és bár tudom, hogy a körülmények sokkal… nehezebbek, mint minálunk, zöld fényei mégis minden alkalommal magával ragadnak, főleg a fények ünnepének idején.
Követem őt oda, kérdésére egyszerűen rázom meg a fejem. - Nem, megvagyok - odatoldanám mellé, hogy köszönöm, hogy gondol erre is, mégsem teszem. Nem igényli, pedig kijárna neki minden alkalommal.
Máskor, más körülmények között talán a fenti bárnál innék még valamit, ha nem csak ketten lennénk, ha egy rendezvénynek adna otthont a kilátó, de figyelmemet valahova teljesen máshova terelte, szomjam valami másnak szól.
Az üvegfalnál megállok, kihasználom, miként áll mellettem és mögöttem is egyszerre és egyszerűen csak nekidőlök a felsőtestemmel. Szürke íriszeim akaratlanul is a messzi zöld fényekre terelődik, de még mielőtt gondolataim elkalandoznának a férjem megszólal. Köszönöm.
- Örülök, ha tetszik - érte van, az ő figyelméért, de ezt tudja már ő is. Lelkemet minden alkalommal megmelengeti bókjai még akkor is, amikor a hétköznapjaink részét képzi. Szavai a fülemen halnak el, libabőrt húzva végig egész testemen. Mélyről hal el zárt ajkaimon a sóhaj. Kissé megmozdítom a fejem, mellkasa felé fordítom, egyre szélesedő mosoly húzódik ajkamra.
- Menjünk - halkan beszélek hozzá. - A látványt bármikor tudom élvezni, de szeretnék csak veled lenni. Távol mindenkitől - emelem meg a fejem és nyakam nyújtva puha csókot lehelek az ajkára ebben a különös, kifacsart pózban. - Mesterien játszol vágyom húrjain - suttogom ajkára. Talán, ha nem lenne más rajtunk kívül idefent, nem váratnánk meg egymást, de így…
Visszaegyenesedem, érzem a hátamon a hűvös, hideg levegőt, hiányzik testének a melege. Megfordulok, kezét is megfogom és elindulok vissza a liftek felé. - Menjünk haza, ha jól sejtem - más kitérőt nem tervezett, de sosem lehetek ebben biztos és ha csak nem tereli el valahogy az útvonalat, a liftek felé veszem az irányt. Sok időt nem töltöttünk el fent, de nem is bánom.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Szer. Júl. 05, 2023 11:16 pm

Amint megvan merre szeretne a kilátóban menni, egy rövid bólintást követően arrafelé kanyarodom vele, amerre jelezte kívánalmát. A bár mellett elhaladva megállás nélkül ezek szerint. Egyébként sem vagyok túl beszédes alkat, jelenleg pedig még annyira sem, egész egyszerűen azért, mert egészen másfelé járnak a gondolataim, amelyek kevesebb embert és szorosabb teret foglalnának önmagukba az oldalamon haladóval, na meg persze kevesebb textíliát is, ha már itt tartunk.
A megállást követően úgy helyezkedem, hogy a derekán végig tudjak simítani, végül könnyedén át is karolni azt és, minthogy nekem dől, amit a legkevésbé sem bánok, szívesen marasztalódom támasztékként a számára.
- Valójában több, mint tetszik. – A ruha és ő maga is egyaránt, még úgy is, hogy az anyag áttetszősége az ízlésem szerint leginkább csak nekem kellene szóljon, nem pedig fél Atlas számára, de ez most mellékes. Fogjuk rá, hogy az.
Rövid félmosoly ül meg szám sarkaiban a bajszom alatt, ahogy nemcsak beleegyezik abba, elhagyjuk a színteret, mellé még olyasmit is ígér, amivel az egyébként is felkeltett érdeklődésem még jobban felcsigázza.
- Ahogy kívánod. – Még mindig a derekát átfogva fordulok vele, közvetlen azután, hogy viszonoztam a csókját. Kedvem lelem abban is, félreértés ne essék, de hirtelen sürgetővé vált, hogy haladjunk, innen elfelé, érthető okokból kifolyólag. Főként az elejtett megjegyzését is hallva.
- Lehet előtte megejtünk még egy kitérőt. – Tisztában vagyok azzal, én mondtam neki, hogy hazamegyünk az este végeztével, de minthogy nem sok kedvem van ahhoz, így töltsük a következő fél órát, valami más ült meg a koponyám mélyén.
Haladós léptekkel kísérem vissza a lifthez, arra azért figyelve, számára se jelentsen gondot a tempó.
Az ajtó kinyílását követően azonban nincs akkora szerencsénk, mint felfelé volt, más is csatlakozik kettősünkhöz a lefelé tartó útra. A fülke hátuljába sétálva állok meg, átkarolom őt újra, és amint csukódik az ajtó, úgy simítok végig a derekától egészen a feneke kerek idomáig, ezúttal ott melengetve a kezemet, amíg le nem érünk.
A járműig a magam részéről csendben haladok, végig vele, mellette, az ajtót kinyitom neki, hogy beüljön az ülésre és csak ezután szállok be a vezérlő mögé. Az ablakokat az érintőpanel segítségével elsötétítem, azt követően pedig elindulunk. Vezetés közben jobbomat a combjára simítom, amikor épp nem feltétlenül szükséges, hogy mindkét kezem szabad legyen a jármű irányításához. A megszokott útvonal helyett azonban a Mystery bár melletti kis utcából nyíló parkolóba érkezünk meg, ami egészen jól rejtve van a szórakozás kedvéért érkezők orra előtt.
- Be akarsz menni? – Nem feltétlenül a bár jár a fejemben, mint következő megálló, de ha kedve támadt hozzá, nem marasztalom.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 9:38 am
Shane & Clara
Egyre inkább kiszélesedik a mosolyom a kilátó szélén állva, félkarú ölelésében elkényelmesedve. Tenyere derekamat melegíti, amíg mellkasa a hátamat. Fejem kissé lejjebb hajtom, csak hogy a hajamat így ösztönözzem arra, hogy vállam elé kerüljön. Szórakozottan igazgatom el a mellkasomon a tincseket. Reméltem, hogy tetszeni fog neki és csak örülök, hogy valóban így is lett.
- Így kívánom - tekintek fel rá újra és fordulok vele együtt. Kezét így nem fogom meg, de ölelésében szívesen maradok. Megnyújtott lépteit tudom követni, jobbommal a szoknya anyagát fogom meg, nehogy véletlenül rálépjek a szegélyére, balesetekre nincs szükség ma este.
- Nocsak! És merre lesz az út? Vagy megtartasz a titokzatosság mezején? - fordítom felé a fejem szélesebb mosollyal. Bárhogy is legyen, megérkezünk végül a liftekhez, ahova ezúttal nem csak ketten szálunk be. A felvonó hátsó részében állunk meg, ujjaimat magam előtt kulcsolom össze, fejem annyira hajtom csak le, amikor tenyere lejjebb csúszik az derekamról, hogy szőke tincseim kellően eltakarják az arcomat. A korábban történtek emlékei még mindig finoman lüktetnek és ez az egyetlen, ártatlannak tetsző mozdulat képes ezt még intenzívebbé tenni.
Végül leérünk és az autóig csendben sétálunk, nem igazán szeretnék semmit sem mondani, a hangulatot semmivel sem szeretném megtörni. Hálás mosollyal viszonzom az ajtó kinyitásának a gesztusát, elhelyezkedem az anyósülésen. Ruhám szoknyarészét elrendezem az ölemben és egészen addig az anyaggal babrálok, amíg fel nem tűnik az ablakok elsötétítése. Halk hümmentéssel veszem tudomásul, de ennél többet nem reagálok a jelenségre. Érdeklődve figyelem az ablakon keresztül, hogy merre haladunk, hova kíván elvinni.
Minden alkalommal, amikor a combomra simul a keze, ruhám anyaga arrébb mozdul, egészen addig, amíg végül a kivágásnak köszönhetően fedetlen bőröm fel nem tűnik alóla. Gondolataim között egy lehetőség szökken szárba, de mire teljesen kiteljesedhetne megáll az autóval. Előbb az épület felé fordulok, majd szürkéim Shanre vezetem. Kérdő tekintettel nézek rá, mert nem vagyok biztos abban, azért jöttünk ide, hogy bemenjünk az épületbe.
- Valami egészen más jár a fejemben - bazsalygom az ajkam alatt, s kezemmel lábszárán simítok végig térdétől indulva, combján át egészen magasra. Az illendőség határain belül nem állok meg - tett róla, hogy senki se láthasson be -, cirógatva érintem meg a nadrágon keresztül. A derekát összefogó gombot - és az övet is, ha van - kioldom, hogy aztán befurakodhassannak alá kezem, így kényszerítve a zipzart, hogy egészen lecsússzon. Puha, de határozott mozdulatokkal simulnak köré ujjaim, a szándékom igazán egyszerű, kiszabadítani őt nadrágjából. Amennyiben hagy rá lehetőséget és teret is az egyébként nem olyan szűk járműben, úgy felé hajolok.
Ajkaim zártságába vonom őt és érzéki játékba hívom nem csak nyelvemmel, de ujjaimmal is egyaránt. Felveszem azt a tempót, amiről tudom, hogy élvezetesnek talál és azt meg is tartom. Ha nem jelzi, hogy idejekorán hagyjam el, akkor egészen a végsőkig célom elkísérni őt a vágyak mezején.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 11:05 am

Laposan pillantok oldalra, rá, ahogy rögtön tudni akarja, merre is megyünk, ha már elejtettem, talán nem azonnal rohanunk haza. Meglenne annak is az előnye, leginkább, hogy nincs egy rakás ember körülöttünk, de ugyanakkor a leszármazottaink szép száma tolong a hálón kívül, a legifjabb pedig híres arról, hogy bebocsátást követeljen ki magának, amikor igényt tart a mellettem haladóra. Nem mondom, megértem a kis tököst, nekem is igényem van az anyjára és sajnálom fiam, jelenleg kevéssé érzek arra indíttatást, hogy osztozzam rajta.
- Meglátod, amint ott leszünk. – Kedéllyel a hangomban hajolok felé, hogy a választ csak ő hallja, elvégre neki szánom, nem másnak.
A lift túra és az autóhoz vezető út csendesen, de annál inkább várakozástól megtöltötten telik, amit határozottan fokoz annak a ténye, vezetés közben ahányszor a combjához nyúlok, annyiszor rendeződik újra az anyag rajta el, egészen addig, amíg fel nem fedi hibátlan bársonyát. Belső combjára rajzolok fel ujjhegyemmel apró köröket, mindig egy kicsit magasabbra érve vele, mint korábban, amikor megérintem. Az út nem hosszú, mondhatni kifejezetten gyorsan történik minden is a maga el-nem-sietett lassúságában, amikor leállítom a motort és a jármű velünk együtt döccenés nélkül megáll.
- Valóban. – Nem fogom félrevezetni, egyértelműen a mai koktél ajánlat miatt jöttünk ide, ez tagadhatatlan tény. Láthatóan átlátszó is, mert nem kell semmi más utaló szándékkal éljek, amikor az érintése ezúttal szerepet cserélve a lábamra fut, térdtől indulva, egészen a combomig haladva, majd onnan pedig fel a nadrágom derekáig. Eszemben nincs akadály lenni az ügyködésében, a hátán simítok végig, amíg az övvel és a gombbal foglalkozik. Élesen szívom be orromon a levegőt, mikor célt ér és tenyere zártságát fonja körém, odáig merészkedve a kedveskedő mozdulattal, amíg a feleslegesnek érzett akadályokat leküzdve ki nem szabadít fogságomból. Amit pedig ezután tesz… bassza meg.
Mély, akaratlan torokhangot hallatok a hajolása és végül annak bevégzésekor, ujjaim a szőke tincsei közé szaladnak és rá való tekintettel gyengéd határozottsággal fogok rá a szálakra, míg a fejem hátrabicsaklik annyira, az ülés fejtámlája képez akadályt. Nagyon gyorsan zubog végig a gerincem mentén az utána való vágyódás elegye azzal az érzéssel, hogy csak abba ne hagyja, amibe belekezdett. Felgyorsul a légzésem, a pulzusom, az általa diktált ritmusra pedig csak kíséretként segítek rá a kezemmel. A mindenhol is érzett bizsergés rácsavarodik a feszültségre, amely szétárad a tagjaimban és bár kurvára vonzz annak a gondolata, ne állítsam meg, az mégis fájdalmasan gyors végét hozná el annak, amivel nem pár perc alatt akarok végezni. Pedig, ha így folytatja, akkor annál több egyikünknek sem fog jutni. - Lassíts. – A fogaim között szűröm, visszafordítva rá a szempáromat, noszogató érintéssel, bízva abban, ez elég lesz ahhoz, hogy érzékelje mit szeretnék. Ha pedig így lesz, akkor az ülés a vezérlőtől való távolságot beállító felületéhez érek, hogy hátrébb csúsztatva az alattam lévő felületet, több helyet biztosítsak neki és magamnak is.
- Gyere ide. – Elmélyült hangon kérem tőle, hogy másszon át az ölembe, amiben a legnagyobb örömmel segédkezem is a számára, arrébb igazítva a ruhakölteménnyi anyagot rajtva, hogy megkönnyítsem a kibaszottul vágyott hozzáférést.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 12:51 pm
Shane & Clara
Tudja, hogy a kíváncsiságom milyen szinten kúszik be a bőröm alá, minden egyes alkalommal, amikor megtervez valamit és nem hajlandó még csak egy töredék információval sem szolgálni. Mindeközben különös izgalommal tölt el az, nem tudok semmit, sodródom azon az áron, amit ő gerjeszt és a kíváncsiságom lassan alakul át egyfajta jóleső, nyughatatlan feszültséggé.
Mint most is és részben emiatt alakul ki egy bizonyos gondolat a fejemben - és amiatt, ahogy az ujjaival vési fel az alakokat combom felületén -, minek nem tudok elég időt adni, ahhoz, hogy több legyen annál, mint ami: egy elképzelés. Mire megállunk légvételeim elmélyülnek, a vágy keltette feszültség ölemben kényelembe helyezi magát, mert egy ideig nem tervez máshova menni.
Kérdő tekintetemre felel, szavakkal! Előbb egy apró bólintással válaszolok, mint aki elhiszi, valóban azért is jöttünk, hogy bemenjünk a szórakozóhelyre. Meglenne a maga bája, ott elvegyülni, majd elvonulni a sötét folyosókon… De valami teljesen más gondolat cikáznak át elmémen, aminek ezúttal teret is akarok adni.
Hátamra simuló tenyerétől közelebb húzódom hozzá, amíg ujjaim ügyködésével egyértelműsítem, hogy mit kívánok elérni. Szinte segít abban, hátam ínjai megfeszüljenek, ahogy előrébb hajolok, noha ösztönzésre ezúttal sincs szükség és ő sem annak szánja. Jóleső érzés járja át egész lényemet, amikor hangját hallom, a feszültség bennem tovább nő, ülésemen fészkelődve. Ujjaival a tincseim közé túr és az ettől felkívánkozó vágytól terhes hang, rajta hal el.
A pillanat most csak érte van, szívesen vezetem végig bármeddig is kívánjon elmenni, de tagadhatatlan az is, belőlem mit vált ki, ahogy őt ízlelem. Kérésének mindenféle ellenkezés nélkül teszek eleget, sőt, talán pimasz módon tovább is megyek. Kínzónak szánó lassú ritmusra váltok, ahol legfőbb szerepet leginkább nyelvem játéka kapja. Érzékelem, miként az ülés hátrébb csúszik, elmélyült hangjának újra felcsendülését követően pedig elengedem. Combja mellett megtámaszkodva emelkedem fel, kipirult arcom árulkodhat mindarról, mennyire leltem kedvem az elmúlt pillanatokban.
- Igenis, Uram - búgom vágytól terhes hangon és ezzel egy időben mozdulok is. Előbb a saját ülésemen térdelek fel, majd innen vetem át lábam rajta keresztül, hogy szemben lehessek fele. Egyik kezemmel az ülés támláján támaszkodom meg, a másikkal a ruha ezernyi fodrát igazítom el, ne képezzen köztünk semmilyen akadályt. Valahogy most túl soknak érződik az anyag, túl gabalyodónak, amikor megvettem, nem ilyen volt! Mintha az utóbbi néhány másodpercben szaporodott volna meg, de túl sokáig gondot nem képez. Felé hajolva érzéki csókba hívom, szabad kezem nyakára, állára simul és egyre inkább lejjebb araszolva az ölében, de nem annyira, hogy pőreségét elérhessem. Elhajolok tőle, szinte kapkodom a levegőt, szívem a torkomban dobog, halkan tudok csak megszólalni, de nincs is szükség arra ennél magasabb színt üssek meg. - Mi a parancsa, hadnagy?
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Aurora Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Aurora Empty Re: Aurora

Csüt. Júl. 06, 2023 2:34 pm

Ha épp jutna rá annyi energiám, fókuszom vagy csak értelmesnek számító gondolatom, megcsóválnám a fejem, de épp kurvára mással vagyok elfoglalva. Mert nem csak eleget tesz az éppen a fogaim között szűrtnek, de valahol a visszájára is fordítja az egészet, nem csak a művelet mikéntjét, de gyakorlatilag és legnagyobb örömömre ezzel, vissza is él a helyzettel. Pontosan tudja, mit csinál és azzal mit vált ki, olyannyira nincs semmiféle véletlen az ügyködésében, ahogyan abban sem volt, nem egyenesen haza hajtottunk.
Nehéz sóhaj hagyja el a mellkasomat, mert kurvára ingerel és egyúttal teszi próbára az önuralmamat, ahogy játéka kibaszottul izgató kínná lassul, amelyhez mesterien használja fel nyelvérzékének mivoltát. Nagyon közel sodor ahhoz, ahová még nem szeretnék eljutni.
Némberségéből éppen csak a célegyenes előtt vesz vissza, szinte megkönyörülve, amikor elhajol és mire azt hihetném, valahogy kegyelemmel élt, olyasmi hagyja el az ajkait rajtam kívül, amivel az utolsó húrokat is megpendíti, leginkább pattanásig feszítve azokat.
Pontosan tudja milyen hatása és következménye van a szavai megválasztásának, hogy ezzel olyasmit ingerel, amivel biztosan célt ér. Rásegítek a helyváltoztatására, sürgetően és lendületesebben, mint azt eredetileg terveztem, de nyújtva annyi biztonságot, hogy a nem túl tágas tér ellenére se essen baja.
A csókjáért nyújtózom, a ruha tömegét arrébb pakolva arra kerítek lehetőséget, hogy a tarkójára fogjak rá a kezemmel és közelebb húzzam vagy fogadjam a közeledését, oly’ mindegy jelen pillanatban. Mohón ízlelem meg és kurvára nem vágyom elereszteni, mialatt hosszúra nyújtja kínzásomat távol maradásával. Amit tetéz, amikor mégis úgy dönt távozóra fogja, hogy rögvest azután megint az őrületbe akarjon kergetni az újabb megszólalásával, a rangomon szólítva meg.
Clara…
- Engedd le a csípőd. Teljesen. – Reszelősen érdes, mély hangon, szinte csak az ajkaira ejtve közlöm vele, olyan módon, hogy érzékelje, semmiféle ellenvetést nem akarok hallani. Kérdezte, hát megkapta a választ és ezzel együtt a ruha alá furakodva, balommal a csípőjére fogok rá, szorosan kapaszkodva belé a combtő fölött, a jobbommal pedig újra rásimítok lábai közének forróságára, besegítve magamat invitálásába.
Újra csókolom, hosszan, mélyen, éppen annyira, mint amilyen módon ölét is kívánom az enyémen, kevés udvariasságról téve tanúbizonyságot. A finomkodás határát már túlléptük. Jobbomat is a csípőjére tapasztom, a másik oldalon, feszesen tartva meg testét és medencéjét egyaránt. - Mozgasd, lassan. – Adom ki az újabb parancsot, ha már ezt kívánta és az elhangzottra rá is segítek a fogását kihasználva, miközben szégyentelenül élvezem a látványát és az érzést, amit gerjeszt az ölével egyaránt. Egy ideig csak ennyit akarok és ha esetleg gyorsítana, erővel fogom vissza. Még ne.
Ajkai, nyelve, csókja kell újra, hát ismét azután ácsingózom és rabolom le magamnak, most még nem akarom elengedi, a kezeim ezért maradnak ahol vannak és amikor újra levegőért ég a tüdőnk, akkor szólalok meg, szinte csak folytatva a megkezdettet; - Buktasd át a válladon az anyagot. – Ha megteszi, az átsejtő textil teljesen felfedi a keblét, amihez hezitálás nélkül hajolok, hogy csókba fullasszam azt is.

Ajánlott tartalom

Aurora Empty Re: Aurora

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.