Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
Atticus Gordon lakása Wanted10


Who is online?

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Arethusa
Reginae - Admin
Ikon kép :
Atticus Gordon lakása Tumblr_ohki6zwt2J1voqnhpo2_250
Életkor :
217
Gif I :
Atticus Gordon lakása 46cc254d48602bcd81a8b3d922b64ba3
Foglalkozás :
Queen of the people
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
everywhere
Gif II :
Atticus Gordon lakása 007d46c6fba68f82640951fcd0f6c56225c771ed
Avatar alany :
faceless
Hozzászólások száma :
179
Arethusa

Atticus Gordon lakása Empty Atticus Gordon lakása

Szomb. Júl. 08, 2023 9:26 pm
Atticus Gordon lakása 951629e56f0ed015bc0f8ab07e427fa954b1065e

Atticus Gordon lakása 4573c04eb2c18db793cf23fd291d2d912ce77069
Atticus Gordon
Kapitány
Ikon kép :
-
Életkor :
40
Gif I :
-
Foglalkozás :
rendfenntartó
Családi állapot :
elvált
Tartózkodási hely :
Tartarus
Gif II :
Atticus Gordon lakása 487c6dab9dbb0d46c7f5cdcb2cce99ebb7b4449d
Avatar alany :
Richard Madden
Hozzászólások száma :
4
Atticus Gordon

Atticus Gordon lakása Empty Re: Atticus Gordon lakása

Szomb. Júl. 08, 2023 10:15 pm

Végiggyűröm a pofámat. Serceg a jó néhány napos borosta a tenyerem alatt, jó ideje nem zavartatom már magam miatta. Minek tenném?
A fejem zúg, nem is kicsit, valószínűleg a tagnap letolt alkohol utóhatását élvezem, emlékeztetve ezzel arra, hogy már nem vagyok húsz éves. A nyakam valamelyes beállt, a bőrömön keresztül húzódó hegek és sérülések feszülnek, a combjaimban az izmok fáradtságról és izomlázról árulkodnak. A derekam és a csípőm is csak élesebben vési belém, korosodom, pedig hol vagyok még attól, hogy igazán belehúzzak, mintha valaha is telne arra, hogy klónt növesszek egyszer. Jó vicc. Egyébként sem kapálóznék utána, így meg aztán még perverz, fajtalan gondolataim között sem merül fel.
Mindegy.
Egy kávé jól jönne, a dohány meg még jobban. A szálat magam tekerem meg, a bláz pedig már lóg a számból azelőtt, hogy kievickélnék az ágyból. Felülök, két talpam padlót érinti, végignyomorgatom a tarkómat, előre buktatott fővel. Fáj a hátam, elfeküdhettem azt is, nyújtózás miatt egyenesedem ki. Felmérem, hogy pucér vagyok, mint aki most szabadult a zuhany alól. Összeráncolom a képemet, szó szerint elmélyülnek a már meglévő ráncok a szemeim körül és a homlokomon. Általában nem szokott érdekelni miben alszom vagy nem alszom, de nem rémlett, az éjjel egyáltalán eljutottam a zuhanyig. Akkor meg mi a fasznak vetkőztem le?!
Megszívom az orrom, az öngyújtót keresem, amiatt fordulok az ágyban, amikor feltűnik, egyáltalán nem vagyok egyedül.
A félig fedetlen test ismerős, még jó. A hajkorona is. Közelebb mászom, egyelőre nehézséget jelent összetenni az éjjel képeit, amik leginkább kivehetetlen örvényként basznak telibe, de jó alaposan. Lassan kúszik vissza mi történt az előtt a pont előtt, hogy a nadrágom a helyiség, azaz a kis méretű, egyterű lakás másik végében, a kanapén landolt volna, különös pár alkotva a női fehérneművel, rátekeredve.
Ha már itt vagyok, fogom a takarót és lehúzom róla. Látni akarom, ő is olyan anyaszült-e, mint jó magam. Óvatos vagyok, nem akarom felébreszteni, ha még esetleg alszik, de a bizonyosság fontos. Amit meg kell tenni, azt meg kell tenni, nincs mese.
Megdobott szemöldökkel szemrevételezem a pucér testet és ha nem lógna a számból a dohány, akkor talán füttyentenék is egyet. Vagy azt azért mégse, nem célom felverni. Pláne, hogy az ágyamban való tartózkodása mondjuk úgy, nem a legelfogadottabb tevékenysége a társadalmunkban. Mondjuk inkább az én ágyamban fetrengjen, mint a férjében és nem, egyáltalán nem érdekel mennyi racionalitás sincs ebben a gondolatban.
Apropó racionalitás érzék, egy kávé rohadt jól esne és mivel eddig nem úgy tűnt nekem, hogy nagyon magához térne, max tévedek, kikászálódók az ágyból, hogy az ellentétes sarokba vonuljak, egy szál ádámkosztümben, elkészíteni azt a kávét. Meg megkeresni a gyújtómat. Kell ez a dohány jelenleg. Jobban, mint bármi más.


Authenticity unveils the alluring beauty of bared souls. ...but a naked butt is nice too.


Vissza az elejére
Similar topics
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.