Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Wanted10


Who is online?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Arethusa
Reginae - Admin
Ikon kép :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Tumblr_ohki6zwt2J1voqnhpo2_250
Életkor :
217
Gif I :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely 46cc254d48602bcd81a8b3d922b64ba3
Foglalkozás :
Queen of the people
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
everywhere
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely 007d46c6fba68f82640951fcd0f6c56225c771ed
Avatar alany :
faceless
Hozzászólások száma :
179
Arethusa

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Pént. Jan. 13, 2023 9:46 pm
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Koktzo12
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Pént. Júl. 07, 2023 9:45 am
előzmény


Hümmentek és az orrom alatt bazsalygok csak, amíg ő vidáman kuncogja el magát. Az, hogy az este kifut-e majd oda, amire utalt, meglátjuk. Van még gondolatom akörül, a folytatás miként és hogyan történjen bizonyos szegmenseiben, de arról majd később. Nem most.
Bólintok, röviden és határozottan. A visszakérdezését sokkal inkább beleegyezésnek veszem és valami azt súgja, annak is szánta igazság szerint. Kiszállok hát a járműből, és azt megkerülve segítem ki őt is a másik oldalon. Az orrlógatását nem teljesen értem, mi idézi elő, igyekszem azzal félreseperni, amivel momentán tudom és minthogy viszonzásra talál a kísérlet, ha belefogtunk, csináljuk úgy, hogy megérje. Elidőzöm ajkaival egy kicsit tovább, mint azt terveztem, amit mondjuk egyáltalán nem bánok, bár ennyi lenne a legfőbb gondom általában.
Ami a bárt és a parkolót illeti, nem az épületegység volt a fő oka annak, hogy itt kötöttünk ki és ezt nem tagadom le előtte, de nem is részletezem. Nem tartom fontosnak megtenni, de azzal határozottan meglep, hogy hirtelen megáll. Igazodom hozzá, megtorpanok és kérdő tekintettel fordulok felé, várva arra, hogy megossza mi jár a fejében.
A nevem említése hallatán kissé megemelkednek a szemöldökeim a homlokomon, a fújtatását elnézve pedig végképp nem tudom követni, de kivárom, amíg végre majd értelmet nyert ez a kis közjáték kettőnk között.
- Jó. A vállamra doblak és viszlek. – Blazírt ábrázattal közlöm vele, de nyilvánvalóan nem véresen komolyan értem a felvázoltat. Vagy mégis.
Laposan pislantok rá, ahogy az arcomra ejt egy könnyed csókot, majd mikor úgy tűnik, mehetünk és biztonságos elindulni, újra a bár felé vesszük az irányt.
Belépve a helyiség jóval tömöttebb, mint az jól esne, de maximum csak képzeletben harapom el a szám belső részét a megállapítás nyomán.
- Olyat, amiben nincs alkohol. – A limitet elértem a vacsora alatt, még haza fogok vezetni, ráadásul egyáltalán nincs ínyemre, ha a kontroll nincs a kezemben teljes mértékig, szóval maximum valami löttyöt a rendelés kedvéért. - Te? – Ha pedig már témánál vagyunk, először a bárpult felé indulunk meg. Egyszerűbb és gyorsabb ott lerendezni, amire szükség van, aztán helyet keresni, a még el nem foglalt helyek környékén. Nincs belőlük túl sok, ami azt illeti.
Ha megvan mit szeretne inni, megrendelem neki és magamnak is, a fizetést is elintézem se perc alatt. - Az ott jó lesz? – A sarokban lévő sötétebb box irányába biccentek az állammal, de mutatok is felé, egyértelmű legyen mire kérdezek rá. Az asztal még üres és nincs feltűnő helyen sem, számomra tökéletesnek tűnik a körülményekhez képest.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Pént. Júl. 07, 2023 11:15 am
Shane & Clara
Kezeim előbb a derekára simulnak és onnan a hátára, ahogy ölelem át, miközben ajkaim fogságban tartja. Az autóban átjáró felhőtlen érzés újra a hatalmába kerít és mire elenged arcomon ott láthatja az önfeledtség mosolyát. A kellemetlen érzés megül bennem, de nem akarok neki teret adni.
Nincs nagy segítségemre a megjegyzésével, amiből rögtön következik ő nem töltene el odabent időt, ha én nem tettem volna megjegyzést erre vonatkozólag. Tudja, hogy én már annak is örülök, hogy vacsorázni eljött velem, az autóban töltött kellemes pillanatokat követően haza is mehettünk volna. De nem fogja hagyni, hiába vetném fel neki, hiába ragaszkodnék hozzá, rossz szájízt pedig nem szeretnék a ma este folyamán okozni.
- Megbeszéltük! - könnyedén és mosolyogva egyezek bele a feltételekbe, hogy azt követően rögtön össze is vonjam a szemöldökét. Shane ritkán viccel. - Biztos jó ötlet a válladon kihoznod? Csontos vagyok és kényelmetlen leszek - jóízű nevetés szakad fel belőlem, rajtam láthatja, hogy mennyire nem gondolom komolyan az egész helyzetet, habár kinézem belőle, hogy képes lenne ekként távozni a helyszínről.
A lelki szemeim elé vízionált kép valahogy túlságosan mulattat.
Csókot lehelek arcára, de ezt követően folytathatjuk is az utat, a szoknya szélét újra megfogom, nehogy elessek, ha véletlenül rálépnék. Az est hűvöse bőrömet nyaldossa, emiatt nem bánom, ha hamarosan zárt helyen leszünk.
- Természetesen - bólintok határozottan, hogy inkább olyat inna, amiben nincs semmilyen alkohol. Ami engem illet. - Még egy pohár bort meginnék - vele együtt megyek a pulthoz, ahol könnyen és gyorsan kérjük ki azt, amit fogyasztanánk, közben féloldalasan a simulok a karjához, államat a vállára helyezve.
A poharakat megkapjuk, mindketten a sajátunkkal a kezünkben keresünk egy asztalt… ő talál előbb. - Tökéletes - mosolygom szélesen és nem is ő lenne, ha nem találta volna meg a legelrejtetettebb helyet idebent. Nem bánom egy cseppet sem, ezúttal nem szocializálódni jöttem el otthonról, hanem hogy vele legyek.
Elindulok hát a mutatott irányba és ha nem bánja, akkor először ülök be a boxba, szívesebben ülök belül, de ezt ő is tudja. A bőrrel bevont felület nem süpped be súlyunk alatt, mégis megfelelő kényelemmel szolgál. Iszok egy kortyot a boromból, koccintásra ezúttal nem emelem.
- Ugye tudod, hogy szólhattál volna korábban is? A ruhát illetően - soha nem szabta még meg, hogy mit viseljek és mit ne, de ez az este most értünk szól és ha kényelmetlenséget talál benne, nem okozott volna egy percig sem gondot a kedvébe járnom. - Csak… a jövőre vonatkozólag. Lett egy pár darabom, ami csak neked szól - mosolygom a pohár felett, ahogy egy újabb kortyot iszok a nedűből. Azt hiszem, ezen költeményeket csak a házunk falain belül fogja élvezni.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Szomb. Júl. 08, 2023 1:14 pm

- Épp az imént tapasztaltam meg újra, a csontostól messze állsz. – Sandítok rá oldalvást még mindig bazsalyogva a bajszom alatt. Nem tartom sem az említettnek, sem pedig kényelmetlennek, ha már itt tartunk, utóbbiról igen gyakran nyerek bizonyosságot újra és újra. Karcsú, ez tény, de igazság szerint lehetne az alkata akármilyen is, egyáltalán nem amiatt találom vonzónak. Ráadásul a teste adott életet az ikreknek és a fiamnak is, minden porcikája úgy tetszik, ahogy van és pont. - Plusz, ha a vállamra doblak, kellően kényelmes közelségben lesz a hátsófeled. – Vonok vállat könnyedén, olyan blazírtsággal, mintha maga a lefestett mindennapos volna. Egyébként a feneke kerekségét bármikor a legnagyobb örömmel élvezem és erre a gondolatra, finoman és diszkréten, de a markom alá is vonom gyengéden rövid időre a nagyon is sokra tartott, ingerlő formát. Az egész csak addig tart, amíg futó csókot hint az arcomra, aztán visszaterelem a simításom a derekára.
A borral kapcsolatban biccentek egyet, ha arra van vágya, megkapja mindennemű akadékoskodás nélkül. Az italok beszerzését követően – esetemben csak valami lé formájában – meglesz gyorsan a hely is, ahol helyet foglalhatunk. Részemről kifejezetten örvendetes, hogy van még félreeső zug a teremben, ami nem volt más számára vonzó. Őt követve csúszok be mellé a kinézett helyre és a hozzá közelebb lévő karomat átvetem a nyaka mögött, így karolva át. Ujjbegyeimmel szórakozott köröket simítok karjának azon felületébe, ahol a ruhaanyaga nem nyomja el a cirógatást teljesen.
- Szólhattam volna, de akkor nem élvezhettem volna a kebleid látványának gyakorlatilag szinte fedetlenségét egész este. – Hogy bosszant-e, más is látta? Kurvára. Hogy élveztem-e azt, csak egy vékony áttetsző anyag takarja el előlem, vagy sokkal inkább mutatja meg őket teljes mértékben? Kibaszottul.
Ha már pedig itt tartunk, megint végignézek rajtuk és minthogy egy egyébként is félreeső és sötét boxban ülünk, rá is simítok finoman és diszkréten a vállánál nyugtatott kezemmel, éppen csak az ujjaim végével érintve az érzékeny felületet a haja előrehullott takarása alatt.
Lassan vonom fel az egyik szemöldökömet a képemen, ahogy arról tesz említést, az ilyen típusú ruhája nem egyedüli darabja a kollekciójának jelenleg a ruhatárában.
- Eddig sem szóltam bele mit viselj, eztán sem fogok. De, ha közszemlére teszed, ami hozzám tartozik... – Egészen közel hajolok hozzá, a füléhez, hogy a cimpájára ejtsem a szavaimat, kizárólag neki címezve azokat. - Annak a következményével is számolj. – Az sokkal inkább az ínyemre lenne, ha valóban nekem tartogatná az ilyen és ehhez hasonló darabokat. Mindazonáltal, annak ő is tapasztalója volt, mit váltott ki arra, amit jelenleg magán visel.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Szomb. Júl. 08, 2023 1:49 pm
Shane & Clara
Nevetésem betölti a parkoló terét, más a véleményünk amikor az alakom kerül szóba közöttünk, de elégedettlenségem túl hosszú idő óta él velem együtt. Az okoknak a gyökereit gondolkodás nélkül tudom megnevezni és bár tudom, hogy sok esetben ostobaság mindaz, amit gondolok, vagy teszek, hogy megőrizzem a formámat, anyám hangja mégis ott visszhangzik ilyenkor elmémben.
A külsőmmel kapcsolatban nincsenek elvárásai a mellettem lépkedőnek én vagyok az, aki magammal szemben túl sok mindent meg akarok feleltetni. Erre erőteljesen oda kellett figyelnem, amikor a lányokat neveltük, ezt ne adjam át nekik.
- Ez vitathatatlan, és tudjuk, hogy mennyire kedveled - jókedvből fakadón emelem meg mind a két szemöldököm, továbbra is a tréfa talaján maradva… Noha abban nem vagyok teljesen biztos, hogy tényleg nem tenné meg, ha arra kerülne valamilyen oknál fogva a sor. Mert épp annyira nézem ki, hogy képes lenne a vállára venni és elhozni a kocsiig, mint amennyire nem.
Közelebb lépek hozzá, ahogy tenyere is máshova vándorol, de az illendőség határain belül megmaradunk onnantól fogva, hogy belépünk a szórakozóhelyre, egészen addig, amíg a boxban helyet nem foglalunk. Féloldalas ölelését érzékelve közelebb csúszok hozzá, fejem annyira hajtom hátra, hogy nyakammal kényelmesen meg tudjak támaszkodni a karján. A ruha lelógó ujjai leginkább dísznek vannak, minthogy valódi takarást adjon, a vállamat leszámítva… karomat szabadon hagyja. Dekorációként van - és hogy olykor útban legyen.
- Vagyis egyszerre zavar és élvezed is - aprót biccentek, mielőtt a beleinnék a pohárba. Teljes mértékben ki lehet rajta igazodni, épp annyira azt hiszem, mint rajtam. Abban legalább nem tévedtem, hogy kedvére lesz, de a hibáiból tanul az ember, ahogy én is…
Cirógató érintése libabőrt húz végig egész karomon, de az érintett felületen is - amit pontosan érzékelhet. Az autóban átélt érzéseket könnyen húzza vissza, főleg, ha tovább folytatja a ténykedését. Nyaka felé fordulok, amíg egy rövid, de annál kedélyesebb nevetést fojtok el a bőrén.
Még egy kortyot iszok a pohárból, ezt követően teszem csak le az asztalra. Szemöldök felvonására csak a hozzá közelebb eső vállamat húzom fel, amolyan, előfordulnak az ilyenek is néha. A levegő egy pillanatra bennem reked, amikor közelebb hajol hozzám, suttogva ejtve ki a szavakat.
- Tudod - szólalok meg egy halk torokköszörülést követően. Ilyen formájú közelsége mellett egyre nehezebben megy a tisztán gondolkodás. - Ilyenkor mindig piszkálod az ördögi hangot a vállamon, ami a kíváncsiságomat hivatott képviselni. Egyszerre akarok a kedvedre tenni, hogy csak a tiéd legyen, senki másé és számolni is a következményével… Már ha azok olyanok, mint ma este - mosolyra húzom az ajkamat, tekintetemmel az övét próbálom elkapni, a fókusz mégis életlenné válik olyannyira közel van hozzám. Futó csókot lehelek csupán ajkára. - Nem könnyíted meg a dolgom.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Szomb. Júl. 08, 2023 2:27 pm

Határozottan bólintok. Bólogatok jobban mondva, bár nem eltúlozva a dolgot. A lényeg, hogy eszemben sincs tagadni a megállapítását, volt már eleget alanya a csodálatom tárgyának, ha már témánál vagyunk. Mindenesetre az érintéssel csak módjával bánok, egyikünket sem kívánom olyan helyzetbe hozni, amely kellemetlenül csapódhat vissza. Leginkább rá, de annyi érzékem akad, kivegyem a részem az egészből olyan formán, ahogy számára is visszahatna a dolog. Ettől függetlenül azért a magam lehetőségét sem szalasztom el.
A helyet foglalást követően gyakorlatilag megint fején találja a szöget, akkor is, ha magamtól ezt így, ilyen módon nem fogalmaztam volna meg. Bosszant, nem is kicsit, hogy más számára is egyértelműen közszemlére tette, ami kizárólag rám tartozik, más szempontból nézve azonban ugyanúgy meglelem a magam élvezetét a látványában ahogyan más is, bassza meg. A vizuális élményen túl így az egyetlen előnyöm és bevallom valahol a joggyakorlásom is az marad, amit más nem tehet meg. Csak én.
Abban viszont nem vagyok biztos ez és ennyi elég-e vagy sem.
Minthogy érzékenységgel reagál a mozdulatra, amely rejtve marad, de mégsem egészen titokban, eszembe sem jut, abbahagyni. A diszkréció mértékén belül cirógatom, tovább ingerelve az érzékeny, ruha fedte, mégsem elrejtett puha halmának, megkeményedő felületét. Akkor is, amikor a nevetését a nyakamon fojtja el.
A vallomását hallva keresztülvág rajtam önnön elcseszettségem nem előszöri realizálása. Nincs egyedül mindazzal, aminek hangot ad, a magam részét pusztán csak a másik oldal felől élem meg. Nem vagyok rá büszke, de tagadhatatlan tény, mennyire és mit mozgat meg bennem, már csak a gondolata is, hogy tovább ne menjek. Pedig lenne hová.
Futónak induló csókját elmélyítve viszonzom, szabad kezemmel az arcéle alá nyúlva, tenyerem egy részével a nyakát is befedve, ahogy felé fordulok. Minthogy pedig a mozdulat és a csók válik látványossá, a testem viszont kitakarja az övét és minden egyebet, ami történik, sokkal pofátlanabb mértékben gyűröm a tenyerem alá az eddig óvatosan édesgetett keblét.
- Nem is akarom megkönnyíteni. – Azzal jócskán egyszerűbb volna ugyanis egyfelől, másfelől azonban egyáltalán nem. Hüvelykujjammal az alsó ajkán simítok végig, miközben megmaradok a közvetlen közelségében.
- De ha mindenáron választ akarsz; tudod, hogy kedvelem, ha valaki vállalja a tettei következményeit. – Az egyértelműsítés annak ellenére, tényleg nem célom könnyebbé tenni számára mit tegyen és mit ne – eléggé felnőtt ahhoz, hogy egyedül mérlegelje –, arról nem szól a fáma, egészen pontosan miféle következményekről is van vagy lenne szó. Szándékosan.
Elhajolok tőle, visszafordulva ültemben, ahogy helyet foglaltunk és a kezembe veszem a löttyöt, amit kikértem korábban. Beleiszok, mintha mi sem történt volna.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Szomb. Júl. 08, 2023 7:16 pm
Shane & Clara
Kellemes érzés cikázik végig gerincemen, amely nem áll meg annak alján, tovább hullámzik hasam aljáig. Lábaim még inkább összezárom, combjaim szorítom egymáshoz, már ha ez egyáltalán még lehetséges. A finoman pulzáló érzést mintha így még inkább magamnak tudnám megtartani.
Pontosan tudja, hogy mit csinál és hogy ez milyen hatással van rám és az egész lényemre. Ennek ellenére folytatja… és én sem ellenkezem iránta, ez egyszerűen csak jó. Nehéz így koncentrálni bármire, főként a beszélgetésre, de mivel csak ketten ülünk a boxban és a zene is eléggé hangos ahhoz, hogy máshoz a szórakozóhelyen ne jusson el, mindaz ami kettőnk közt zajlik.
Nehéz kiigazodnom rajta, még ennyi év után is, mert ha azt már tudom, hogy házunk berkein belül mi az, aminek örvend, ha csak ketten tartózkodunk ott, azon kívül nehezen találom meg az egyensúlyt. Talán ezúttal túllőttem a célon, de mégis látom, hogy ennek ellenére milyen hatással van rá is az egész helyzet.
Fogalmam sincs, hogy jól döntöttem-e a ruha választásával, vagy sem. Futólag hajolok hozzá közel, de ő felülírja a szándékom, amit cseppet sem bánok. Lelkesedéssel fogadom, emelem fejem meg enyhén, főként amikor tenyere simul arcomon. Kezem karjára simul, kapaszkodógyanánt, mert amit nem láthat más, amit eltakar magával, az a vágyaimat lobbantja lángra. Finoman törleszkedem hozzá, már amennyire helyt kapok, leginkább a lábam az övéhez simítom.
- Sosem bánom – lehelem ajkaim között a vallomást, amit talán szavakban sosem fogalmaztam meg. Nem panaszként fogalmaztam meg mindazt, amit elmondtam a számára, valójában ez legyen életünk legnagyobb problémája – bár így lenne –, hogy mely ruháim milyen hatást váltanak ki, amint a házból is kilépek belőlük.
Ajkaim remegnek meg, ahogy végigsimít rajta, a zene talán elnyomja a feltörő, halk vágy hangját, amely sóhajtásként hagyják el a vörösre kentet. Ujjbecsére csókolok, nyelvem hegyével érintve meg őt, majd el is engedem.
- Amit minden alkalommal viselek, hadnagy – sóhajtom a gyönyör hangjának a határán. Ez lenne az a bizony következmény? A kéj húrján játszik és engem használ hangszerként... milyen jól végzi a dolgát! Kipirult arcom nem csak a zárt helységnek és a megivott alkohol mennyiségének szól.
Hozzá közelebb eső kezemmel újra combjára simítok az asztal alatt, egészen combja tövéig, ahol egy kicsit lejjebb irányítom az ujjaimat. Másik kezemmel a pohár alját piszkálom. Ő elfordult tőlem, de én fejem továbbra is a vállán pihentetem, nyakához közel, egyre szaporább légvételeim ott halnak el.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Szomb. Júl. 08, 2023 8:43 pm

Törleszkedése több, mint ínyemre van, ezt kifejezendően pedig egyszerűen csak tovább folytatom, amit megkezdtem rajta, meg mert nyilvánvalóan egyébként is a kedvemre van a vele, rajta való elidőzés.
Szempárommal követem az ujjam útját a megremegő ajkain és akkor sem szakítom el tőlük a tekintetem, amikor hozzátoldja megerősítésként, hogy vállalja a következményeket. Nem beszélve arról, amit a nyelve hegyével művel és a végén még a rangomon való megszólítással is megfejeli a dolgot, elhalónak ható, sóhajtásba fullasztott hanggal kísérve. Lassan, alig észrevehetően, de megingatom a fejemet. Különösképpen, hogy az asztal alatt megérzem a tenyere ügyködését is a lábamon. Úgy látszik igen gyorsan dűlőre jutott abban a tekintetben, mennyire hallgasson arra az általa ördöginek jellemzett hangra.
- Szemtelen vagy, asszony. – Kedélyesen közlöm vele és a legkevésbé sem felrovásként. Kifejezetten tetszik az, mennyivel bevállalósabb lett igen sok tekintetben, ami azt illeti. Illik hozzá és nem mellesleg, kifejezetten kedvez vele az ízlésemnek is, ha ezt egyáltalán lehet annak nevezni. Korábban nem kifejezetten volt a mindennapok része, már csak a jelenleg viselt ruha típusa vagy jellege sem. Ezt mondjuk szintén díjazom.
A kezéért nyúlok a lábamon, mert bár kedvemre van, amit művel, az nem volna túl kellemes, ha igencsak arra lenne, legalábbis nem itt. Mert egybevéve azzal, ahogy a nyakamba szuszog és amit a tenyerem alatt édesgetek, nem csak jó, de kifejezetten gyors úton jár arra, aminek határozottan jobban örvendenék diszkrétebb helyen. Ami viszont őt illeti, az ilyen téren más kategóriába esik, hogy úgy mondjam.
A puhán megfogott kacsóját elvezetem magamról, miközben oldalvást pillantok le rá.
- Gyere. – Röviden rápaskolok a térdemre, változtasson helyet, egyértelműsítve az alig valami mozdulattal, miként is értem egészen pontosan. A lepel szerű anyag jelenleg kifejezetten jótékonyan használható fel, különösen, ha átvándorolt a jelzett irányban. Átkarolom a derekát, hogy megtartsam, másfelől, mert amennyire lehet közel akarom tudni és érezni is magamhoz. A szabadon maradt mancsommal pedig rövid úton találok utat a ruha szoknyarésze alá újfent annak felvágásán át. Egyelőre csak a belső combjára helyezem a tenyerem.
- Milyen is egész pontosan a többi gönc, ami elvileg csak nekem szólna?! – Nem mintha az érdekelne, milyen divatirányzatnak felel meg, az talán valamivel jobban, mégis mit fed fel belőle olyan merészen, mint a jelenlegi darab is.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Szomb. Júl. 08, 2023 9:59 pm
Shane & Clara
Szemem sarkából látom miként rázza meg a fejét, amire csak szélesebb mosolyra görbülnek ajkam ívei. Érintése folyamatosan fokozza a hasam aljában megszületett feszültséget, csak nem gondolhatja, hogy nem lesz rám olyan hatással, ne akarjam viszonozni ezt a számára. Megjegyzését hallva, halkan elnevetem magam.
- A legjobbtól tanultam – szemtelenkedem tovább suttogásba fullasztott sóhajként, ha már ezt a jelzőt aggatta rám. - Minőségi oktatást kaptam és a tudást szívesen kamataztatom a gyakorlatban – nem csak a lányainknak tud újat tanítani – az ő esetükben színtisztán azzal kapcsolatban, ami érdekli őket – de az elmúlt években nekem is. Tudom, hogy mennyire én voltam az oka eltávolodásunknak, vagy annak, az ehhez hasonló helyzetek kényelmetlennek éreztem, nem helyénvalónak a nyilvánosság előtt…
Mennyit változtam ebből a szempontból, mennyi mindent tudott nekem megmutatni a diszkréción belül és mennyire érzem jól magam minden alkalommal, amit ő is érzékelhet. Nyitottságom pedig teljes mértékben az ő érdeme.
Kezemet fogságba ejti és egy pillanat erejéig nem értetlenség ül ki arcomra, szemöldököm ráncai összeszaladnak orrnyergemen. Feltekintek rá, ám arcán nem látom a kelletlenség jeleit, barázdái a homlokán nem mélyedtek el, így kezem tehetetlenül ejtem az ölembe.
Szóval ezért!
Megkönnyebbült fújtató nevetéssel emelkedem el a vállától és emelkedem meg annyira ültömben, hogy az asztalban és a háttámlában megkapaszkodva forduljak meg és az általa előírt helyen foglaljak helyet. A térdén.
Kezem előbb vállára, majd onnan a nyakára, tarkójára simul, részben csak azért, hogy megkapaszkodjam benne. Másrészt, rövidre nyírt tincsei közé furakszom ujjaimmal, a már megszokott babrálás végett. Közelebb húzódom hozzá, ahogy átölel – már ha van rá lehetőségem persze –, de tenyerének érintése… élesen szívom be tőle a levegőt. Szívem ritmusa gyorsabbá válik, ahogy érezheti a bőröm alatt húzódó izmok megremegését is… Mégis megálljt parancsol magának és csak egészen közel melegíti meg a bőrömet, csak hogy belül szenvedjek egy kicsit. Éppenhogy fészkelődöm a combjain, az érzéki vágy lüktetése azonossá válik a mellkasomban dobogó ritmusával. Nem csodálkoznám, ha ő is érezné, mennyire kívánom már most.
Mesterien játszik velem és ennek a ténye egy kicsit sem zavar. Elveszi az eszem.
- Egy vörös – nagyot nyelek, miként próbálom a gondolataimat összeszedni. - Valamivel vastagabb anyagból készült mint ez, viszont elől és hátul is illetlenül mély kivágással rendelkezik. A szoknyarészét pedig elől és hátul is két-két helyen vágták fel, a könnyebb közlekedés kedvéért – az egyik versenyző, amelyik indult a ma esti választékok között.
Helyezkedem kissé, lábaimat leheletnyit zárom össze. Kezének melegítése, az ígéret amivel kecsegtet és amit nem ad meg, teljesen magával ragad. - És egy fekete-sötétlila. A torkomnál egy öt centis sáv tartja meg az egész ruhát, a háta teljesen nyitott – hajolok közelebb a füléhez, halántékomat az övének simítom, hagyom, vágytól terhes hangom csak őt érje el és más sem láthatja, ahogy mozognak az ajkaim. - A mellkasán középen egy rombusz alakú kivágás, ami felfedi az idomok formáját és kényelmes teret biztosít arra, ha egy bizonyos hadnagy el akarná érni őket. A szoknyarészét pedig magasra vágták, majdhogynem combtőig – mert tudom, mennyire kedveli lábaim hosszúságát, ezt szívesen emelem ki a számára.
- Egy másik darab, az nem utcára való. Alváshoz, selyemből készült, mint a többi, pont olyan a hossza, amit a férjem kedvel… a pikantériája, hátul a derekáig csak két pánt fogja meg az anyagot keresztben, a maradék része pedig középen végig van vágva… Egy selyemszál fűzőként tartja egyben… már amilyen szorosra húzza meg a viselője.
Shane Gregor
Hadnagy
Ikon kép :
-
Életkor :
37
Gif I :
-
Foglalkozás :
sebész - militaris
Családi állapot :
házas
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Tumblr_inline_p3zz5cXPcm1u3u0uv_250
Avatar alany :
Chris Wood
Hozzászólások száma :
40
Shane Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Szomb. Júl. 08, 2023 10:45 pm

- Próbálgatod a határokat, huh? – Nem veszem rossz néven, arról szó sincs, de tény, hogy feszegeti őket és ezzel több, mint tisztában van. Perszóna.
Újra megingatom a fejemet és a keze után nyúlok, ugyanis, ha így folytatja, amit elkezdett, sprintet fog futni maraton helyett, ráadásul a látványos fajtát, a feltűnést pedig tudja mennyire nem díjazom. Ez azonban nem az egyetlen ok, amiért jelzem számára, hol foglaljon helyet újra. Kétlem mást nagyon érdekelne mit csinálunk vagy nem csinálunk, nem az egyetlen pár vagyunk a helyen, és végképp nem azok, akik egyébként nagyon kitűnnének ennyivel.
Amint áthelyezi a súlyát a combomra, átkarolom, megvárom, míg megleli a maga kapaszkodóját, végezetül pedig becsúsztatom a tenyeremet a belső combja felé, de mást nem teszek, minthogy melengetem a kezem alá feszült puha felületet. Hallom és látom is rajta, miként hal el a korábbi szuszogása és hazudnék, ha azt kellene állítanom, nincs ínyemre a reakciója erre az egyszerű mozdulatra. Gesztusra inkább csak.
A fészkelődésére kicsit megemelkednek a szemöldökeim a képemen és egyetlen arasznyit beljebb csúsztatom a tenyeremet a lábán, de még mindig messze attól, amit botrányosnak lehetnek ítélni. Újra megállok és kérdő tekintettel várom a válaszát.
Végighallgatva, egyik darab sem önt el túlzott lelkesedéssel abban a tekintetben, ezeket mások előtt is fel akarja venni. A másik oldalról viszont nagyon is érdekel, melyik miként festhet rajta. Több, mint foglalkoztat ennek a kérdése, ami azt illeti.
Érzem miként feszülnek meg az izmok a lábában, ahogy szorosabbra zárja azokat. Feljebb simítok rajta, megint csak egyetlen arasznyit és utána újra megállok, ahogy a vörösről a következő ruhadarabra tereli a szót. Nyelés miatt mozdul a gégefőm, ahogy a nyakát közrefogó részt írja le és nem mellesleg közelebb hajolva adja elő az ehhez tartozó egyéb jellemzést.
Hümmögve veszem tudomásul az összes kibaszott kivágást, felhasítást és mindent, ami leginkább felfedi a testét, semmint eltakarná. Jelenleg leginkább azért, mert megjelenik előttem, élénken, miként mutathat rajta.
Mélyebb légvétellel egybekötve veszem el a kezemet a ruhája alól, egyszerűen csak átvezényelve az érintésemet rajta. Minthogy jelenleg a teljes testével kitakarja a mellkasát, ahogy az ölemben ül mindenki más elől, pofátlanul furakszom be a leheletnyi ruha felső része alá és simítok rá a mellére újfent, finoman ujjaim játéka alá vonva érzékenységét, az este folyamán már nem először, miközben érdeklődéssel hallgatom az utolsó darab jellemzőinek összefoglalóját is.
- Ha már felsoroltad őket, ideje lenne meg is mutatnod. – Elmélyült hangon közlöm vele, miközben elengedem az ujjaim alatt kényeztetett halmot és a tarkója után nyúlok azzal a céllal, hogy csókjáért nyújtózzam. Az ölemben ül, maga is érezheti, nagyjából eddig tartott a türelmem. Azt hiszem ideje lesz végre hazataláljunk.

Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Mystery Koktélbár és Szórakozóhely B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Szomb. Júl. 08, 2023 11:26 pm
Shane & Clara
- Csakhogy tudjam, mi az, ami még a kedvedre van – meg az enyémre is persze, de arra már rájöttem, eddig bármivel is környékezett meg, nem találtam semmmi ténykedésében kivetnivalót. Pontosan tudja, hogy mit szeretek, vagy mi az, ami tetszene, jobban ismer ilyen tekintetben, mint én saját magamat… ezt pedig kihasználja, minden egyes alkalommal és a maga kedvére fordítja.
Hezitálás nélkül foglalok helyet a combjain, helyezem magam kényelemben és egészen addig abban is érzem magam, amíg tenyere érzékenyen nem érint, holott semmi olyan helyre nem simította.
Tüdőm zártságából remegve szökik elő egy sóhaj, miként simít egy kicsit beljebb. Finoman harapok alsó ajkam szegletében, hát ez lenne az a bizonyos következmény, amit viselnem kell? Az ígéretét annak, ami alig néhány milliméterre választ el, mégsem könyörül meg rajtam?
Nehezen formálom meg a szavakat, mégis igyekszem annyi józanságot visszaszerezni, hogy részletest leírást kapjon arról, mire számíthat még a jövőben tőlem. Nem feltétlenül a nyilvánosság előtt, de ezek a darabok egyelőre viseletlenül lógnak a szekrényemben.
Élesen szökik újra a levegő a tüdőmben, miként simít feljebb… lábaim nem zárom össze annyira, ne érhetne el, de fészkelődésem ösztönszerűen jön. Ott van, érzem ujjainak a melegét és el sem tudja hinni mennyire ácsingózom utána. Halk, örömteli hang csordul le vörösre festett ajkaimról, fülének adományozom… tudja, hogy mit csinál velem és élvezi.
De én is.
Tenyerét elvonja tőlem, szinte már nyüsszögve fejezem ki méltánytalanságomat tette ellen, hogy aztán végképp a vágy határára sodorjon. Szaporábban veszem a levegőt miként simít rá újra a ruha alig fedte keblemre, a játéka több mint izgató.
- Oh, Shane – nevét suttogva vagyok képes csak kiejteni, de a beszédet sem tudom már másképp folytatni. A hálóingról szakadozva kapja meg a leírást az újra és újra megszülető édes hangok halk hümmögésekként halnak el zárt ajkaimon. Megpróbálok nem fészkelődni az ültében, nem feltűnést kelteni, de nagyon nehezemre esik.
- Amit csak óhajtasz – sóhajtom buja hangon, jelen pillanatban nem tudna olyat megnevezni, amit ne adnék meg neki szívesen és örömest. Egyébként sem, de most különösképpen. Megválogatott szavaim mégis tudatosak, akarom, hogy érezze a töredékét annak, amivel ő ajándékozz meg engem.
Ajkainak érintését szívesen fogadom és időznék is el vele, hagynám ostromoljon ameddig csak akarja… mégis elszakadok tőle, leheletnyire távolodok el tőle, orcámon ott ül a vágy keltette pirulás.
- Menjünk haza… - suttogom neki, arcának élére simítva a kezemet. - Kérlek – hangom már szinte könyörgő. Nem akarok itt lenni, ebben a boxban, ennyi emberrel magunk körül. - Kettesben akarok lenni veled – nem akarok több kitérőt, amely nyilvános helyre visz minket. Érzem, hogy ő is a határait súrolja, hát könyörüljön meg rajtunk.
Ajánlott tartalom

Mystery Koktélbár és Szórakozóhely Empty Re: Mystery Koktélbár és Szórakozóhely

Vissza az elejére
Similar topics
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.